Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 11 Pro 22621.1020 Tr | Office 2019 + Adobe & Corel

FiberoptikZagor
 Share

Recommended Posts

Burada kullanmış oldugunuz yardımcı programları içerecek şekilde Wın-10 işletim sistemi yapabilirmisiniz.

Yapamam derseniz  size zahmet burada kullandıgınız yardımcı programların ilaçları ile paylaşırsanız menmun olurum.

Not:Wındows 11 işletim sistemi benim cihazı çok yavaşlatıyor bu bakımdan kullanmak istemiyorum.

Çalışmalarınız için ayrıca çok teşekür edrim.

Acizane ricam açıklamalar kısmında büyük harf yerine küçük harfler kullanamazmısınız.

cankusa, 2 saat önce yazdı:

Burada kullanmış oldugunuz yardımcı programları içerecek şekilde Wın-10 işletim sistemi yapabilirmisiniz.

Yapamam derseniz  size zahmet burada kullandıgınız yardımcı programların ilaçları ile paylaşırsanız menmun olurum.

Not:Wındows 11 işletim sistemi benim cihazı çok yavaşlatıyor bu bakımdan kullanmak istemiyorum.

Çalışmalarınız için ayrıca çok teşekür edrim.

Acizane ricam açıklamalar kısmında büyük harf yerine küçük harfler kullanamazmısınız.

Elbette Win 10 çalışması yapabilirim.

1. Windows 11 cihazı yavaşlatıyor sözü bana hep ilginç geliyor. İlk çıktığı günlerden beri Win10 - Win11 aynı sistemde kombine kullanıyorum. Kullandığım cihazın İşlemci-RAM buraya yazsam bana gülersiniz. Bunu bilerek yapıyorum çünkü zayıf sistemlerde hangi versiyon şişme yapıyor, hangisi güncelleme sonrası yavaşlıyor, hangisi patlayıp çatlıyor tespit etmek daha kolay oluyor. AMD Ryzen 3600+ masaüstüm var ama Windows versiyon testleri için onu asla kullanmıyorum. Bana problemleri göstermiyor.

Şunu söyleyebilirim, genel anlamda Windows 11 hemen her konuda, %95 oranda Windows 10'dan daha stabil, daha verimli ve daha hızlıdır. Şişmez ve hantallaşmaz. Zaten bildiğiniz gibi kendisi optimize edilmiş ve eli yüzü düzgün hale getirilmiş Windows 10'dur. Ama yine de istek üzerine Windows 10 hazırlayacağım.

2. Windows 10 sistem hazırlamak için kullanacağım temel sürümü çok iyi test etmem gerek. Son yayınlanan Retail versiyonlar arasında çok problemli olanları var. Onlardan biriyle yapacağım şey kimsenin işine yaramaz ve insanların zamanını çalmış olurum. Bunun için biraz zaman isteyeceğim.

3. Büyük harf konusunda haklısınız. Hata ayıklaması daha kolay olduğu için tercih ediyorum ama küçük yazarım bundan sonra.

Edited by FiberoptikZagor
  • Like 2

FiberoptikZagor

Merhabalar kolay gelsin Wın-10 cevabınız için teşekür ederim.

Hazırlayacagınız Wındows 10 sürümün içerisinde Başalt menüsü Windows Yönetim Araçarınını içerisinde Yazdırma Yönetimi olursa menmun olurum.

yazıcı kullandıgım için kurulumda sorun yaşadıgım gibi belge yazdırmalarında sorunlarla karşılaşıyorum.Aşagıda likini vermiş oldugum sistemde bahse konu özellik mevcut.Anladıgım kadarı ile yapmış oldugunuz sistemlerde yapılması gereken ince ve temizlikleri ayarları mevcut.

Wın-10 19045-2251 AIO Kas-2022  orjınal sürüm

Bu version güncellemeleri:Aşagıda

Host Name:                 DESKTOP-
OS Name:                   Microsoft Windows 10 Pro
OS Version:                10.0.19045 N/A Build 19045-2251
Original Install Date:     01.12.2022, 13:15:38
Logon Server:              \\DESKTOP-
Hotfix(s):                 6 Hotfix(s) Installed.
                           [01]: KB5020613
                           [02]: KB5015684
                           [03]: KB5019959
                           [04]: KB5014032
                           [05]: KB5016705
                           [06]: KB5018506

Dosya ismi: 5,1G

Please register to see this content.

Edited by cankusa

ilhanx, 5 saat önce yazdı:

Büyük emek.ellerine sağlık

Kurulum sonrası windows açılış ve kapanış sürelerini verebilirmisiniz?

Saygılar

Teşekkürler.

Sistemin açılış süresi tamamen sizin disk - RAM - İşlemci kombinasyonunuza bağlı. Ayrıca UEFI-MBR kurulum da 1-2 saniye fark ediyor.

Sistemleri hazırladığım Core 2 P7350 - 3GB RAM - 120GB SSD sistemde açılış süresi (Bios ekranı sonrası) yaklaşık 8-10 sn (masaüstü gelip tıklama yapabildiğim ana kadar).

Diğer sistemim AMD Ryzen 3600+ - 16GB RAM - 256GB SSD sistemde yaklaşık 3-4 saniye.

Kapanış süresi (altta çalışan uygulama veya takılı kalan servis yoksa) 1-2 saniye.

Şunu belirteyim, kurulan uygulamalar açılış süresini olumlu-olumsuz etkilemez. Yani temel sistem olan Windows + Office kurulum yaptığınızda ne ise, Grafik Paketi kurulumunda da aynı sürede masaüstüne gelirsiniz.

Konuyu uzatmak istemiyorum ama, bilgisayar sistemlerinde en yavaş bileşen ne ise, tüm sistemin genel hızı ona göre çalışır.

İyi bir işlemci ile 2GB RAM kullanıyorsanız,

8GB RAM + SSD ama Atom işlemci kullanıyorsanız,

I7 veya Ryzen işlemci yanında harddisk kullanıyorsanız,

bu sistemlerden hız beklemeyin. genel anlamda sistemi sabote eden donanım neyse ona mecbursunuz.

Edited by FiberoptikZagor

drxx, Şimdi yazdı:

ellerinize sağlık  harika  bir  çalışma ....  birde  Adobe lightroom olan  versiyonu yaparsanız  benim  gibi  fotoğraf  işi ile  uğraşanlar  için 10  numara  bir  sistem  olur 

Aslında bu pakette Lightroom da vardı. Fakat testlerden geçemedi. 2018-2023 arası tüm versiyonlarda bir süre sonra patch-crack devredışı kalıyor ve ürün lisans uyarısı vererek bozuluyor. Stabil, hata vermeyen ve lisans sorunu olmayan bir versiyon bulduğum zaman bir kaç program da ekleyerek Graphics 2 paketini çıkarmayı düşünüyorum.

• Thanks 1