Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 11 Pro 22621.1020 | Windows 10 Pro 19045.2364 | Office 2021

FiberoptikZagor
 Share

Recommended Posts

kocamanadam, 9 dakika önce yazdı:

Niye 1020 de 1037 değil?

1037 yapısal bir güncelleme değil. 1020 üstüne çok küçük bir ekleme. açıkçası beta versiyonları çok test etmeden iso hazırlamak pek sağlıklı değil. biliyorsunuz 1020 de beta fakat yeteri kadar test edildi ve sorun görülmedi. tahminen 1 ay içinde büyük bir retail güncelleme gelir, bundan sonraki çalışmaları onun üzerinden yaparız.

• Like 1

cankusa, 3 dakika önce yazdı:

Çalışma için teşekür ederim

Windows 10 Pro 19045.2364 Başlat Menüsünde

Windows Yönetimsel Araçlar içerisinde Yazdırma Yönetimi varmıdır

Bu özellik orijnal ISO içinde aktifse vardır. Açıkçası kontrol etmedim. Orijinal ISO'ya dokunmadım. Eğer yoksa sonradan aktif edilebilir. Enable-Disable olayı.

SİSTEMDE KURULU OLAN TÜM YARDIMCI UYGULAMALAR PORTABLE, YANİ SİSTEM REGISTRY KAYITLARINA DOKUNMADAN ÇALIŞABİLEN YAZILIMLARDIR.

1. AUSLOGICS : Sistem Performansı iyileştirici ve yararlı araçlardan oluşur. Tüm kısayollar Windows Araçları içindedir. Özellikle Disk Explorer (Diskte hangi klasör ne kadar yer kaplar) ve Servis Yöneticisini sık sık kullanmanızı öneririm.

2. SİSTEM AYAR : Windows ince ayarları yapabileceğiniz portable araçlar.

3. PHOTOFILTRE : Paint kadar küçük Photoshop kadar yetenekli bir imaj düzenleyici.

4. CCLEANER : Herkesin bildiği ünlü temizlik programı. Sık sık kullanmanızı öneririm.

5. OPEN HARDWARE MONITOR : Ekranın sağ alt köşesinde yer alan donanım takip programı. İşlemci kullanma yüzdesi ve 1 numaralı işlemci çekirdek ısısı aktif edilmiştir. Ekran kartı ısısını da aktif etmenizi öneririm.

Hazırladığınız bu sistemlerde bu uygulamaları ve dahi ofis programlarını entegre etmeniz paylaşımı zengin eylemiş. Pek win 10 ve hatta win 11'i beğenmeyen biri olarak bu paylaşımın artılarına bakarak indirip kurmak isterim. Paylaşım için teşekkür ederim.

• Like 1

sanırım forumda ilk olarak win10 ve win11 paylaşılıyor. (hatalıysam kusura bakmayın hatırlamadım) eline emeğine sağlık indirdim rufusla yazdırıyorum win11 kurmak istiyorum.

Başarıların devamını dilerim.

• Like 1

Wın11 in bu kadar hızlı kurulacağını hiç düşünmemiştim. Eline emeğine sağlık. Bazı gerekli ayarları yaptım. Kendi ofis2016 kurdum. stabil ve hızlı bir sistem oldu. tekrar teşekkürler.

• Like 1