Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Iot Ltsc 2019-2021

Kebabinho
 Share

Recommended Posts

Please register to see this content.

İndirdiğin iki dosyada aynı yerde olmalı.

Exe yi çalıştır ve bekle.

Oluşan türkçe isoyu yükle ve sonra  Iot Ltsc seriali ile yükseltme yapabilirsin.

Spoiler

bunu dene;  84XTY-NKKRH-Y3C3R-T9KFJ-DGR6C

Edited by adbenim
  • Like 1

striker_55, 2 saat önce yazdı:

bu isoları denedim ancak isim iot olarak görünse de normal ltsc

en_windows_10_iot_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_a1aa819f.iso

Üstte yazdığım ilk çıkan iot ltsc 2019 iso dosyası. Ben denedim ltsc olarak görünüyor ama aslında iot. Farkı nereden anladın dersen iot 2021 yüklemiştim önceden mephisto ustanın kms suite ile hwid dijital olarak lisanslamıştım sonra iot ltsc 2019 yüklediğimde otomatik etkinleşti eğer iot değilde normal ltsc olsaydı otomatik etkinleşmezdi ve sadece kms yöntemi ile 180 gün olarak etkinleştirebilirdim.

MrRush, Bir saat önce yazdı:

Nasıl becerdir o işi? 😄

ltsb orjinal dvd msdn şeylerini paylaştığınız yerde buldum 316 biten rüfusla yazdırdım tam olarak şu
usb üzerinden setuba tıkladım ayarları uygulamaları sakla seçili vaziyette yükle dedim 45 dkda üstüne kurdu.

1 kaç önemli güncellemeyi kurdum bıraktım updateyi devredışı bıraktım.3887 sürümüne geçirmedim 1075 sürümünde şuan gayet stabil ve hızlı çalışıyor 1607de yaşadığım çok yavaş açılma sorunuda büyük oranda çözülmüş oldu.1607 pişmanlıkmış onu anladım :)

1 hafta 10 gün içinde ciddi bir problem çıkmazsa windows old yani eski sürüme geri dönüş dosyasınıda tamamen sileceğim :)

Edited by SoNKraL_
  • Like 1

SoNKraL_, 38 dakika önce yazdı:

ltsb orjinal dvd msdn şeylerini paylaştığınız yerde buldum 316 biten rüfusla yazdırdım tam olarak şu
usb üzerinden setuba tıkladım ayarları uygulamaları sakla seçili vaziyette yükle dedim 45 dkda üstüne kurdu.

1 kaç önemli güncellemeyi kurdum bıraktım updateyi devredışı bıraktım.3887 sürümüne geçirmedim 1075 sürümünde şuan gayet stabil ve hızlı çalışıyor 1607de yaşadığım çok yavaş açılma sorunuda büyük oranda çözülmüş oldu.1607 pişmanlıkmış onu anladım :)

1 hafta 10 gün içinde ciddi bir problem çıkmazsa windows old yani eski sürüme geri dönüş dosyasınıda tamamen sileceğim :)

Yedek al çünkü bakım kapalı değilse 1 hafta 10 gün dediğin süre zarfında windows.old klasörü kendiliğinden silinir.

• Like 1