Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 11 Home S L Midnight 3 In 1 [ X64 ] [22 H 2-22621.1105]

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

• Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Home SL Midnight 3 In 1 [x64] [22H2-22621.1105]
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Home Sl Midnight 3 In 1 [x64] [22h2-22621.1105]
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Home-SL Midnight 3 In 1 [x64] [22.H.2-22621.1105]
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Home-sl Midnight 3 In 1 [x64] [22.h.2-22621.1105]
  • Alphonso_Elric changed the title to Windows 11 Home S L Midnight 3 In 1 [ X64 ] [22 H 2-22621.1105]
KiNGHaZe, 1 saat önce yazdı:

Özlemişim ya :) Eline koluna sağlık. Senin görselleştirmelerin çok farklı...

Üstad sizden de modifiye bekleriz 😀 bu arada Java x86 görünce sevindim, 🙂 

Alphonso_Elric, 1 saat önce yazdı:

Üstadım yeri geliyor senden çok şeyler öreniyorum, asıl ben teşekkür ederim.

Üstad winrar ı görünce soğudum. Mübarek bari winrar 6 yi koysaydınız 😀 nyse işin esprisi çok hoş bir çalışma olmuş elinize sağlık 

• Like 2

Her zamanki gigbi hoş bir çalışma olmuş. İndirip görsel olanı kuracağım. (keşke Sistemleri ayrı ayrı paylaşsaydın tabii mümkünse) eline emeğine sağlık.

çalışmaların devamı dileğiyle.

• Like 1
  • Thanks 1

Kurdum stabil,seri bir sistem olmuş şimdilik bir sıkıntısını görmedim,dijital home lisansımı girdim etkinleşti.

Görsellik olanı kurdum oldukça şık olmuş,başlat çubuğu ayarlamaları filan da güzel,yapılan performans gizlilik ayarları her şey güzel olmuş umarım büyük şubat-mart güncellemesi çıkınca da yenisi çıkarılır.

KRAL gelmiş iyiki gelmiş gözüm aramadı değil emeğine sağlık arşivde yerini alıcak haftaya anca kurarım tek sorum ilerleyen zamanda büyük güncellemeler gelince ayarların bozulma ihtimali olurmu ben zaten güncelleyi kapatırım başkaları sormasın diye yazdım.

Geçen ay çoğu eski windows çalışmaları sildim güncel olanları bıraktım Alphonso_Elric arkadaşın çalışmalarına kıyamadım bir kaç da eski ustadların sağlam adamlar sağlam yapıyor kolay gelsin iyi forumlar :thumbsup:

Edited by AdnanGumus

Hocam öncelikle emeğine sağlık. Ben bu sistemi Monster Tulpar V21.6 bilgisayarıma kurdum. Yaşadıklarımı anlatayım.

-Rufus 3.18 versiyonu ile 16 GB Sandisk Cruzer usb belleğime kurulum dosyalarını yazdım.
-İlk önce programlı versiyonu kurmak istedim. Kurulum sırasında internete bağlı iseniz pin oluştururken sayfa bir türlü yüklenemiyor. PIN oluşturma problemini kör bir şekilde klavye kısayolları ile halletseniz bile ilk açılımdan sonra sürekli mavi ekran yemeye başladım. Her açılışta masaüstü gelir gelmez mavi ekranla karşılaştım. Ayrıca ilk açılma sonrası direk virüs tehdit uyarısı ile ekran karşılıyor bizi. 
-Programlı versiyonda bulunan programların ayrı bir indirme linki olsa çok sevinirim bu arada.
-Daha sonra programsız sade kurulum için kolları sıvadım ve kurulumu sorunsuz gerçekleştirdim. Fakat wi-fi bağlantısı kurmadan direk parola ile sınırlı kurulum yaparak tamamlamanızı öneririm. Eğer wi-fi bağlantısını yapıp internet erişimi ile kuruluma devam ederseniz PIN sayfasında problem yaşıyorsunuz. Belirtmek isterim.
-Şu an sade sistem kurduğum laptoptan bu açıklamaları yazıyorum. Sistem gayet akıcı ve hızlı. Umarım yazdıklarımın faydası olur.

Tekrardan elinize ve emeğinize sağlık. Program setuplarını ayrı link ile paylaşabilir misiniz?

***  Aktivasyon işlemini aktivasyon sayfasında 2. sırada bulunan KMS38 ile yaptım.