Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 11 Home S L Midnight 3 In 1 [ X64 ] [22 H 2-22621.1105]

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

Sistemin performansına ve özellikle ikonlarına hayran kaldım; fakat 2 adet PC'ye kurdum; Windows'un biri isteğe bağlı 2 güncellemesini gördü. Güncellemeleri yaptıktan sonra bilgisayarların ikisi de açılmadı, çok isterdim bu sistemi kullanabilmeyi, Bende de güncellik takıntısı var :(

• Like 1

helehoyni, 9 saat önce yazdı:

Sistemin performansına ve özellikle ikonlarına hayran kaldım; fakat 2 adet PC'ye kurdum; Windows'un biri isteğe bağlı 2 güncellemesini gördü. Güncellemeleri yaptıktan sonra bilgisayarların ikisi de açılmadı, çok isterdim bu sistemi kullanabilmeyi, Bende de güncellik takıntısı var :(

Hangi sürüm göresel, sede, sade programlı birde ben deneyeyim. (Görsel olan sanırım) game notebookuma kurmuştum bir bakacağım. Geri bildirim için teşekkür ederim. 

Edited by Alphonso_Elric

helehoyni, 10 saat önce yazdı:

Q8sSfA.jpg

Q8ssXR.jpg

Q8sR9m.jpg

Q8s1He.jpg

Q8sFOU.jpg

Kral bir sorun bende bir sorun yok bilmeni isterim. Doğru 2 güncelleme almıştır.

Edited by Alphonso_Elric
  • Thanks 1

Alphonso_Elric, 7 saat önce yazdı:

Kral bir sorun bende bir sorun yok bilmeni isterim. Doğru 2 güncelleme almıştır.

İnanın modifiyelerinizi ilgi ve takdirle takip ediyorum; sistemlerinizde ilk kez böyle bir şey geldi başıma. Belki de bana denk geldi; amacım kötülemek değil yanlış anlamayın lütfen. Bir daha sistem paylaşsanız onu da ilk gün indirip deneyeceğim, çalışmalarınızda başarılar dilerim (Tahmininiz doğrudur; görsel sürümde hatayla karşılaştım).

Edited by helehoyni
  • Like 1

helehoyni, 10 saat önce yazdı:

İnanın modifiyelerinizi ilgi ve takdirle takip ediyorum; sistemlerinizde ilk kez böyle bir şey geldi başıma. Belki de bana denk geldi; amacım kötülemek değil yanlış anlamayın lütfen. Bir daha sistem paylaşsanız onu da ilk gün indirip deneyeceğim, çalışmalarınızda başarılar dilerim (Tahmininiz doğrudur; görsel sürümde hatayla karşılaştım).

Yok ne demek yorumunuzu kötüleme amaçlı almadım bundan emin olabilirsiniz, olabilir bizde insanız ben fark etmemiş olabilirim. Belki de uyarıda bulunduğunuz hata gerçek olabilirdi, bize de hatamızı telafi edip düzeltmek kalırdı. Asıl ben teşekkür ederim ilgin ve alakan ve geri bildirimin için. Her daim olumlu veya olumsuz (eksiklikler konusunda) yorumlarınızı eksik etmeyeceğinizden eminim. Saygılarımla.  

• Thanks 1

Ben de yeni güncellemeyi yaptım görsel programsız sürümü kurmuştum ama malesef bi türlü yeniden başlatılamadı sistem mecbur reset attım sonrasında bir sıkıntı ise olmadı kaldığı yerden güncelleme devam etti sonrasında yeniden başlatmada kapanmada sıkıntı olmadı.

• Like 1

Defender aktif. Sadece saat yanı simgelerinde gözükmüyor. Deaktif hale getiremediğimden silecek programların kurulumunuda yapamıyorum. Defenderden kurtulmanın bir yolu var mı üstad ? Sade Görsel kullanıyorum. Sisteminden görselliği vs olsun çok  memnun kaldım. Eline sağlık

• Like 1

serkanakin34, 05.02.2023 - 18:32 yazdı:

Defender aktif. Sadece saat yanı simgelerinde gözükmüyor. Deaktif hale getiremediğimden silecek programların kurulumunuda yapamıyorum. Defenderden kurtulmanın bir yolu var mı üstad ? Sade Görsel kullanıyorum. Sisteminden görselliği vs olsun çok  memnun kaldım. Eline sağlık

Herhangi bir antivirüs programı kurarsanız defender deaktif oluyor. Antivirüs kurulumundan sonra defender kaldırma aracıyla kaldırıyorum ben.

helehoyni, 3 saat önce yazdı:

Herhangi bir antivirüs programı kurarsanız defender deaktif oluyor. Antivirüs kurulumundan sonra defender kaldırma aracıyla kaldırıyorum ben.

kaldıramıyorum hocam defender kontrol ve benzeri işlemler hiç bir işe yaramadı. sistemde gözükmüyor ama windows defender arka planda çalışmaya devam ediyor. 

Alphonso_Elric arkadaşımın eline sağlık ama şu defendere bir çare bulursa cok sevineceğim.defender yüzünden bu güzelim sistemi kullanamıyorum. yardımcı olursanız çok sevinrim

sabitxc, 2 saat önce yazdı:

kaldıramıyorum hocam defender kontrol ve benzeri işlemler hiç bir işe yaramadı. sistemde gözükmüyor ama windows defender arka planda çalışmaya devam ediyor. 

Alphonso_Elric arkadaşımın eline sağlık ama şu defendere bir çare bulursa cok sevineceğim.defender yüzünden bu güzelim sistemi kullanamıyorum. yardımcı olursanız çok sevinrim

Klasör içerisindeki removedefenderonline cmd dosyasını sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırın, gelen uyarılara tamam deyin, işlemler bittiğinde sisteminizi yeniden başlatın. (işlemi internete bağlı olarak yapın)

Please register to see this content.

Edited by TR_by
  • Like 3
  • Thanks 2

TR_by, 50 dakika önce yazdı:

Klasör içerisindeki removedefenderonline cmd dosyasını sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırın, gelen uyarılara tamam deyin, işlemler bittiğinde sisteminizi yeniden başlatın. (işlemi internete bağlı olarak yapın)

çok teşekkür ederim dostum işe yaradı sağolasın 

• Like 1

ASUS X555L laptop. Formattan sonra hiçbir şey kurulmadı, Nvidia'yı kendi kurdu nasıl olduysa.   ( Sade + Görsel olanı kurdum. )

Fakat 2 GB ram kullanımı var. Normal mi? 

Edited by murt4z4

TR_by, 09.02.2023 - 20:24 yazdı:

aynı işlemi yaptım fakat kapanmadı sorunu hala çözmeye çalışıyorum bu defenderi icat edenin :D

• 2 hafta sonra ...

Ellerine, emeğine sağlık alfonso senin .iso'larını hep referans almışımdır.
Bu çalışman şahane iconlar acayip iyi bunu en yakın zamanda pro'sunu da bekliyorum.
Senden küçük bir ricam olacak bu ful programlı .iso 'nun sadece programlarının linki verebilirmisin? 

TR_by, 09.02.2023 - 20:24 yazdı:

Merhaba, Sistem çok güzel ancak yukarıda verilen program işe yaramadı. 

Defender kaldırılmışken tamamen kaldırılsa çok iyi olurdu, bu şekilde sistemde defender de olmadığı için (var ama yok) girip kapatma şansımız da yok, virüs programı kurdum ve devre dışı bıraktım. Hiçde sevmem virüs programı kullanmayı, başka bi sistem kurucam sanırım.  

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1

• 1 ay sonra...