Jump to content

Windows 11 Home S L Midnight 3 In 1 [ X64 ] [22 H 2-22621.1105]

Alphonso_Elric
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
salihbyk, 7 saat önce yazdı:

Hocam yeni sürüm gelecekmi yoksa bunu kuralımmı senden haber bekliyorum 

Can aslında var icon paketini de hazırladım fakat zamanım olmuyor. İlerleyen zamanda kısmetse. Siz şimdilik bunu kurunuz.

Please register to see this content.

• Like 3

Alphonso_Elric, 23 saat önce yazdı:

Can aslında var icon paketini de hazırladım fakat zamanım olmuyor. İlerleyen zamanda kısmetse. Siz şimdilik bunu kurunuz.

Ben Hazırlayacağın Windows sürümünü bekleyeceğim, Şimdiden ellerine sağlık...

• Like 1

Ben programlı olan sürümü yükledim cracklı programlarımı yüklemek istediğimde gördümkü cracklar otomatik olarak silinmiş oysa antivirüs yok görünende ama işlevde crack lar siliniyor sebebini çözemedim

SON_VATAN, 9 dakika önce yazdı:

Ben programlı olan sürümü yükledim cracklı programlarımı yüklemek istediğimde gördümkü cracklar otomatik olarak silinmiş oysa antivirüs yok görünende ama işlevde crack lar siliniyor sebebini çözemedim

Antivirüs tam olarak devre dışı değil çünkü. Arka planda çalışıyor, sadece gui arayüzü aktif değil. Bu konuyu incele. Reg dosyasını tıkla, restart et, tekrar tıkla, restart et, devre dışı kalacaktır

Edited by bensuslu11
  • Like 1

bensuslu11, 23 dakika önce yazdı:

Antivirüs tam olarak devre dışı değil çünkü. Arka planda çalışıyor, sadece gui arayüzü aktif değil. Bu konuyu incele. Reg dosyasını tıkla, restart et, tekrar tıkla, restart et, devre dışı kalacaktır

Evet defender tamamen aktif konumda ama defender uygulaması yok o nedenlede hiçbir şekilde ne bu uygulama ilede devre dışı bırakılamıyor zira bu programı reg kayıtlarını bile engelliyor

Üstadın affına sığınarak sadece görsel iso dosyası yeniden hatalarından arındırılmış  olarak esed olmayıp wim olarak sunulmuştur defender bileşenleri ile silinerek düzenlenmiştir,yapılan değişikliikler ntlite text dosyasında vardır. denemenizi tavsiye ederim ve görsel windowsun tadını çıkarın.

download link!

Edited by SON_VATAN
  • Like 2

• 2 hafta sonra ...
yakamoz0185, 3 saat önce yazdı:

Windows güncelleme aldı görsellik gitti çaresi varmı ,??

geri yükleme yap yada sıfırdan kurun güncelleme yapmadan kullanın bozulur illaki zamanla iyi forumlar.

• Like 1

yakamoz0185, 18 saat önce yazdı:

Bu tip modifiyeli sistemler asla güncellenmemeli yoksa yapılan bütün ayarlar özellikle görsellik kaybolur gider geri gelmesi ancak yeniden kurulum ile olabilir

• Like 1
  • Thanks 1

• 3 hafta sonra ...
SON_VATAN, 23.02.2024 - 17:17 yazdı:

Üstadın affına sığınarak sadece görsel iso dosyası yeniden hatalarından arındırılmış  olarak esed olmayıp wim olarak sunulmuştur defender bileşenleri ile silinerek düzenlenmiştir,yapılan değişikliikler ntlite text dosyasında vardır. denemenizi tavsiye ederim ve görsel windowsun tadını çıkarın.

download link!

Değerli kardeşim ne demek mutlu oldum, eline sağlık. 👍

yakamoz0185, 05.03.2024 - 23:25 yazdı:

Malesef, windows toplu güncellemelerde DLL dosyalarını yapısal değişikliklerinde genelde bu olur. Ufak güncellemelerde etkilenmez.

Outlaw34, 13.03.2024 - 22:19 yazdı:

Home gerçekten performansta fark ediyor değil mi 

Eder ama bu çalışmayı haırlayalı çok oldu BEN İOT yapıları tavsiye ederim.

salihbyk, 30.03.2024 - 00:43 yazdı:

hocam hala sizden yeni bir windows bekliyoruz

Değerli dostum, farkındayım ama inan işim nedeniyle çok geziyorum özelekle son 1-2 senedir evi otel gibi kullanıyorum desem yalan olmaz. Fırsat bulursam ki İOT başladım  yarım kaldı ilgilenemedim. İcon paketlerini hazırladım asında.

QLGXtK.png

Saygılarımla.

• Like 2

Alphonso_Elric, 3 saat önce yazdı:

Değerli kardeşim ne demek mutlu oldum, eline sağlık. 👍

Malesef, windows toplu güncellemelerde DLL dosyalarını yapısal değişikliklerinde genelde bu olur. Ufak güncellemelerde etkilenmez.

Eder ama bu çalışmayı haırlayalı çok oldu BEN İOT yapıları tavsiye ederim.

Değerli dostum, farkındayım ama inan işim nedeniyle çok geziyorum özelekle son 1-2 senedir evi otel gibi kullanıyorum desem yalan olmaz. Fırsat bulursam ki İOT başladım  yarım kaldı ilgilenemedim. İcon paketlerini hazırladım asında.

Saygılarımla.

İkon paketini paylaşabilirseniz güzel olur hocam elinize sağlık güzel yapmışsınız