Jump to content

400 Gb 3dsmax Arşivi 150 Tl

flasget
 Share

Recommended Posts

Yeni 3dsmax Arşivi (150 TL)

3ds max için yüksek kalitede 3d model arşivi iç mekan,dış mekan,dekorasyon vb. bi çok model kaplamalarıyla birlikte mevcuttur.. ayrıca bütün sahne ve render ayarları hazır olan son derece iyi kalitede referans alınabilecek dış mekan ve iç mekan tasarımları..

3dsmax Arşivi

400 Gb 3dsmax Arşivi 150TL ( hazır modeller- rpcler-ies ışıklar -hdr- kaplama arşivi (80 gb) ve vray material - 3dsmax program ve pluginleri+vray ve 3dsmax Türçe Egitim setleri ve dersleri)

77 gb hazır model arşivi 60 TL (evermotion series - archmodel 1-64 - archinteriors 1-15 -archexteriors 1-10 )

BU PAKETLE KENDİNİZİ PİYASADA İSPATLAYABİLECEK ARANAN KİŞİ OLACAKSINIZ.

Hepsi sadece 150 TL

ayrıntılı bilgi:

http://maxmodel.freeoda.com

- Model Arşivi -kaplama ve 3dsmax araçları

hazirtoplam.jpg

archm.jpg

kaps.jpg

Edited by flasget

warez sitesinde warez mi satıyorsun dostum. ayrıca fiat gayet fazla.

400 gb olduğunu bilmek bile bence 200 tl için az bir fiyat neticede bu programla iş yapan onun bir tanesinden yararlansa kat kat fazla sını alır

• 11 ay sonra...

dostum bunu senden almak istiyorum.istanbulda isen elden alabilirmiyim?birde bu arşive proğramda dahil dimi ?bu arşivi açacak 3dsmax ve v-ray proğramınıda istiyorum. beni msn ye eklermisin ? corlulu @ msn . com

Edited by corlulu

• 1 yıl yıl...
  • 3 hafta sonra ...

Sevgili kardeşim bende bu arşivin kat kat fazlası var. Ama ben satışa koymuyorum. Alan kişi olursa hayrını görsün.....

Sevgili kardeşim bende bu arşivin kat kat fazlası var. Ama ben satışa koymuyorum. Alan kişi olursa hayrını görsün.....