Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

forjest
 Share

Recommended Posts

Atom işlemcili noteboklar için birebir sistem olmuş. Eline sağlık Ustad. 

Bende bir tane win 11 ile ilgili yapmayı düşünüyorum alıntı olarak ama boyutu çok yüksek olduğu için üşeniyorum. Bakalım sağlam net bulursam uplad yapacam 

• Like 1

bozart, 5 dakika önce yazdı:

Atom işlemcili noteboklar için birebir sistem olmuş. Eline sağlık Ustad. 

Bende bir tane win 11 ile ilgili yapmayı düşünüyorum alıntı olarak ama boyutu çok yüksek olduğu için üşeniyorum. Bakalım sağlam net bulursam uplad yapacam 

Bireysel kullanıcıyım genel olarak öyle eski vs.cihazlarla çok karşılaşmıyorum sadece iş görsün insanlar istifade etsin diye hazırlamayı düşündüm. Cihaz geliyorsa da arada bir bana yeni oluyor genellikle elimdeki acronis işletim sistemleri imajlarını bir kaç dakikada atıyorum sistemlere efi/legacy vb. uğraşmıyorum çok fazla formatla falan. Windows 11 için yeni cihazlar illaki gerekli ben daha w11 sistemine geçmedim henüz. W10 pro h2 var şuanda kullandığım çokçaca memnunum sistemten.

Sağlam net bendeki şu anda komşunun interneti ile beraber kullanıyorum 150mbit hızı var hayatımda ilk kez bu hızda internet kullanıyorum bende çokcada memnunum. Dosya upload edeceksen eğer 

Please register to see this content.
 sitesini öneririm istediğin kadar yükleyebilirsinde sınırsız yükleme var. Benim yandex hesaplarım doldu çoğu buna geçtim kafam rahatladı diyebilirim. :) 

• Thanks 1

Yenii sistem e geçmişsen sevindim. Bende sandım halen ltsb li bir sistem kullanıyorsun 😀artık teknoloji ye ayak uydurmak gerek. Eskisi gibi yılda bir değil ayda bir güncelleniyor.. Çoğu kullanıcı yetişemiyor ve bilgiden parçalar dan mahrum kalıyor. Nyse gittiği yere kadar diyelim 

• Like 1

bozart, 4 dakika önce yazdı:

Yenii sistem e geçmişsen sevindim. Bende sandım halen ltsb li bir sistem kullanıyorsun 😀artık teknoloji ye ayak uydurmak gerek. Eskisi gibi yılda bir değil ayda bir güncelleniyor.. Çoğu kullanıcı yetişemiyor ve bilgiden parçalar dan mahrum kalıyor. Nyse gittiği yere kadar diyelim 

Yakınımda büyük bir toptancı bilgisayarcı var inanılmaz yüksek seviye cihazlar geliyor ve satıyor arada uğruyorum oraya, yenilikleri görünce çok geri kaldığımıda düşünmüyor değilim. Kullandığım cihaz artık çok eskidi iş görüyormu eh işte idare ediyoruz. Teknoloji çok ilerledi gerçektende sıfır bir Dell laptop gelmişti bana bir ara arkadaşın cihazı w11 sistemi istedi kurdum efi olarak inanılmaz hızlı çalıştığına şahit oldum. Ben bir kez sadece denemek için w11'i test ettim cihazım kaldırmamıştı demem oki, eski işletim sistemleri gibi öyle artık rahat şekilde kurulamamakta özellikle w11 sistemi. W10 için fena sayılmaz birşekilde ltsb/ltsc sistemleri vs. kurulabiliyor TPM Secure engellemeleri vs. yok en azından.

Benim Emektarın Detayları: :) 

1126311222_2023-01-3122_32_06-PiriformSpeccy-ProfessionalEdition.png.98dabc7ee4efd8dfdf1f46ed1fe9b04f.png

• Like 1

Ustad ufak bir isteyim olacaktı.

Bu offis 2021 in katilimsizi ni yapabilirmisiniz. Sade Word exel point olacak şekilde. Boyutu önemli değil. Msdn de olur.. Cmd ye ekleyeceğim 

• Like 1

bozart, 59 dakika önce yazdı:

Bu offis 2021 in katilimsizi ni yapabilirmisiniz. Sade Word exel point olacak şekilde. Boyutu önemli değil. Msdn de olur.. Cmd ye ekleyeceğim 

tavsiyem sysprep ile office ltsc seçmeli olarak, tekli kullanıcı (single accaunt) olacak şekilde ekleyebilirsiniz (denemedim,sysprep zaten önermem)

ama ben program entegre edilmemiş sistem tavsiye ederim. hem şahsi kullanım hem de paylaşım için

@forjest ustamı tebrik ederim. Denilene göre windows 8 güncelleme almayacak. güncelleme gelmeyeceğine göre de bu çalışmaların artık son çalışmalar olacağının kanaatindeyim. Tam arşivlik olmuş. Eline sağlık. Hızlı yazdım yazım hatalarını görmezden gelin :)

• Like 2

zafer3355, 7 saat önce yazdı:

tavsiyem sysprep ile office ltsc seçmeli olarak, tekli kullanıcı (single accaunt) olacak şekilde ekleyebilirsiniz (denemedim,sysprep zaten önermem)

ama ben program entegre edilmemiş sistem tavsiye ederim. hem şahsi kullanım hem de paylaşım için

@forjest

Yok ustad cmd olarak yıllardır kullanıyorum. Programlar güncellendigindee değiştiriyorum. Yılardır bu şekilde kullanıyorum. Entegre etmek sayılmaz. Bazı kalıp programlar var onları sabit tutuyorum (flash paketi, foxit reader, ccleaner 7zip vsss) offis 2021 eksik gerçi offis 2016 yi kullanıyorum iş görüyor fazlasıyla ama güncel olarak offis 2021 eksik ustad yaparsa tamam olur 

• Like 1

Office Tool Plus ile silent kurulum ayarlanabiliyor. Hatta seçmeli olacak şekilde de ayarlayabiliyorsunuz ancak tam paket iniyor, lite değil. Zaten karadurak hoca da 2016 üstü için çok zor demişti

tavsiyem c2r kullanın. Office konusunda aşık olduğum bir program. Güncel ISO indirip, seçmeli olarak kurup, aktivasyonunu yapıp, telemetri ayarlarına kadar sunuyor. Arayüzü de oldukça basit

nutica, 6 saat önce yazdı:

usta 64 olandada bu temel proğramlar varmı acaba

Temel ofis araçları vs. mevcut çok fazla program eklenmemiştir  aero özelliği var 64 bit sistemde. :) 

lord_figo18, 19 saat önce yazdı:

Üstad emeklerine sağlık iconları varsayılan yapabilir miyiz 

System32 altında imageresold.dll dosyasını değiştirebilirsin istediğin gibi sahiplik al diyerek adını imageres.dll yap. Mevcut sisteminden alarakda bu dosyayı update edersen değişir simgeler. Bence şık duruyor w11 simgeleri hem modern olmuş olur bence dursun derim. :) 

bozart, 18 saat önce yazdı:

Ustad ufak bir isteyim olacaktı.

All in one mantığında kurulum setupları var artık bence sende bu uygulamayı kullanarak kurman daha mantıklı hem daha güncel olacaktır. Katılımsız ofis çalışması yapmıyorum artık bıraktım büyük dosyalarla çalışmak bezdiriyor insanı. Bana kalsa bir libreoffice bile yeterli gelecektir tüm ofis araçlarını kullanmak için. Şu an için sadece mevcut olanları kullandım bu çalışmada karadurak üstadımızın çalışmasıdır office 2010 32 bit olanı. https://www.tnctr.com/topic/799151-office-2013-2021-c2r-install-7503/?tab=comments#comment-2184540

Edited by forjest

hudu, 22 dakika önce yazdı:

ustam merhaba Windows8.1_Pro_Lite.32Bit.iso

Uploaded on : 2023-01-31

size : 3.1 GB

Downloaded : 23 times

buraya kadar geldim ama indiricek yeri butonu vs bulamıyorum

Spoiler

Edited by ekycy
  • Like 1

hudu, 44 dakika önce yazdı:

ustam merhaba Windows8.1_Pro_Lite.32Bit.iso

Uploaded on : 2023-01-31

size : 3.1 GB

Downloaded : 23 times

buraya kadar geldim ama indiricek yeri butonu vs bulamıyorum

Öncelikle internet tarayıcınızda sağlam  bir reklam engelleyicisi kullanmanızı baştan öneririm artık günümüzde bu reklam zırvalarından ortalıktan geçilmemekte.

Ublock origin öneririm.   

İndirmek için create link butonlarını kullanın ekycy belirtmiş zaten teşekkürler kendisine.

• Thanks 2

lord_figo18, 21 dakika önce yazdı:

alldebrid premium biteli 1 hafta olmadı tek ve hızlı link bekliyorum üstad :D 

Yükleme yaptığım sitede sınır yok free kullanıcılarada son hızla indirme yükleme vb. haklar tanımakta. Özellikle yükledim zaten bu siteye yüklemeleride silmiyor üstelik velinimet bir site değerli kardeşim. :D 

• Like 1

forjest, 31.01.2023 - 21:37 yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Selamün Aleyküm Usta emeğine sağlık başta bunu belirteyim verdinğin link Windows8.1AEROEditionx64 13.12.2021 64 bit olan bunu ne zaman güncelersin merakla bekliyoruz Allah razı olsun emeğine vede üreğine sağlık Usta

• forjest changed the title to Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023