Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

forjest
 Share

Recommended Posts

elifbeyza7, 27 dakika önce yazdı:

hocam daha önce yaptıgınız ofis 2010 ve 2016 katılımsız 2021 içinde yapıp paylaşabilir miniz lutfen sizden ricam

Windows 11 Pro için düşünüyorum yapmayı. Ofis 2021 gelebilir bu sistemle beraber. Kurulan ofis programları neredeyse tanımadığı dosya içeriği yok. Ofis programının normal hali çok yer kaplamakta maalesef kullandıklarımızı 2010/2016 lite dosya boyutu düşük ve hafif uygulamalar olmasından kaynaklı kullanılmıştır. Önemli olan temel dosya çalışmalarında işe yaraması amaçlı koyulmuştur.

• Like 1

• 3 hafta sonra ...

@forjest Üstad eski laptopuma kurdum bu sürümü. Herşeyiyle stabil çalışıyor. 12 yıllık harddiskli bilgisayar 11 saniyede açılıyor :) Çözemediğim daha doğrusu sebebini bile bulamadığım bir sorunum var. Bazı sitelerde windows 10 11 8.1 kullanırken vs yaşamadığım küçük avatarların ve simgelerin gözükmeme olayı var. Eklediğim fotoğraflarda kırmızı ile işaretlediğim alanlarda sarı ile işaretlediğim şekiller vs var aslında ama göstermiyor. Tarayıcıları değiştirdim ama sonuç değişmedi. Sanki yazı fontları ile alakalı bir sıkıntı gibi. Bilgin varsa yardımcı olursan çok makbule geçer.

- 3. eklediğim resimde ram ve işlemci kullanımı. Steam Google Chrome açık ve kullandığım bütün programlar yüklü hali iken. ortalama 1.5 gb ram kullanımı var. Gördüğüm en muazzam değer.

- Eline sağlık herşey için tekrardan.

Please register to see this content.

akillialtay1995, 1 dakika önce yazdı:

sorun ilk iki ekran görüntüsünde yaşadığın sorun windows 8.1 kaynaklı bir sorun. Yani kullandığın tarayıcı Windows 8.1'e desteğini kesti. Ondan böyle hata alıyorsun.

Dün gece bu sürümü yükleyene kadar Windows 8.1 Home SL kullanıyordum. Aynı google chrome aynı w 8.1 . Böyle bir sorun yoktu. Desteğin kesilmesiyle ilgili olduğunu sanmıyorum. Yoksa Ocak ayından bu yana sürekli benzer problemler yaşardım. Forjest hocanın yaptığı bir ayar vs sebebiyle diye düşünüyorum.

serkanakin34, Bir saat önce yazdı:

Dün gece bu sürümü yükleyene kadar Windows 8.1 Home SL kullanıyordum. Aynı google chrome aynı w 8.1 . Böyle bir sorun yoktu. Desteğin kesilmesiyle ilgili olduğunu sanmıyorum. Yoksa Ocak ayından bu yana sürekli benzer problemler yaşardım. Forjest hocanın yaptığı bir ayar vs sebebiyle diye düşünüyorum.

Herhangi bir malumayım yok yaptığım bir ayardan kaynaklı olacağını düşünmüyorum ancak, windows11 simge setinden kaynaklı olabilir. System32'den imageres.dll imageres.backup.dll dosyasını normale alırsanız eğer belki düzelir. Bunun dışında farklı birşey olacağını düşünmüyorum. Memnunsanız eğer eski sisteminize geri dönün madem sorun var buda bir seçenek. 8.1'ler zaten hızlı çalışan sistemler w10/11'e göre her türlü rahat çalışırlar.

• Thanks 1

forjest, 2 saat önce yazdı:

Herhangi bir malumayım yok yaptığım bir ayardan kaynaklı olacağını düşünmüyorum ancak, windows11 simge setinden kaynaklı olabilir. System32'den imageres.dll imageres.backup.dll dosyasını normale alırsanız eğer belki düzelir. Bunun dışında farklı birşey olacağını düşünmüyorum. Memnunsanız eğer eski sisteminize geri dönün madem sorun var buda bir seçenek. 8.1'ler zaten hızlı çalışan sistemler w10/11'e göre her türlü rahat çalışırlar.

Evet Hocam. Sorunun çözümü Windows 11 simge setinin kaldırılmasıymış. Tarayıcılardaki iconlarla simge setinin ne alakası var bilmiyorum ama bir şekilde etkilemiş :) Sorunum çözülmüş oldu. Sisteminden çok memnunun Gözlerine Ellerine sağlık @forjest hocam. Allaha emanet.

• Like 2

Öncelikle Emeginize sağlık, indirme ile ilgili sorun yaşıyorum, 64 bit versiyonu indirmek istiyorum 2 defa indirdim ancak arşiv hatası aldım, rüfus ta iso hatası aldım sanırım hatalı indirme oldu boyut 5 gb ama yine de sağlam indiremedim. farklı bir link varmı acaba veya indirme imkanı, teşekkürler.

Edited by birtane

mutluedenercan, 2 saat önce yazdı:

başka link mümkünmü. üyelik istiyor

Herkes siteden indirdi kullanıyor. Siz nasıl indiremediniz acaba merak ettim. Site reklamlı olabilir belki, internet tarayıcınıza bir reklam engelleyici program eklemeniz indirmenizde kolaylık sağlayacaktır. Ublock origin tavsiye ederim. Ayrıca site free ücretsiz kullanıcıların indirmesine de olanak sağlamaktadır ücretli değildir. Yoksa zaten kimse indiremezdi ya da link verilmezdi konuda. + olarak indirmelerinizi İDM tarzı programlar kullanarak indirme yaparsanız iyi olacaktır. Saygılarımla.

Örnek indirme görüntüleri:

Spoiler

9st81a5.gif

Edited by forjest
  • Like 2

forjest, 11 saat önce yazdı:

Herkes siteden indirdi kullanıyor. Siz nasıl indiremediniz acaba merak ettim. Site reklamlı olabilir belki, internet tarayıcınıza bir reklam engelleyici program eklemeniz indirmenizde kolaylık sağlayacaktır. Ublock origin tavsiye ederim. Ayrıca site free ücretsiz kullanıcıların indirmesine de olanak sağlamaktadır ücretli değildir. Yoksa zaten kimse indiremezdi ya da link verilmezdi konuda. + olarak indirmelerinizi İDM tarzı programlar kullanarak indirme yaparsanız iyi olacaktır. Saygılarımla.

Örnek indirme görüntüleri:

İçeriği Görüntüle

tşk ederim..bende daha önce free olandan indirmiştim ama bu ste gönderiyor bi yere bekliyom reklemı geçiyom yok bişi...

başka link varsa diye merak ettim..kolay gelsin...

dediğiniz programı indirip akşam evde deneyim....

iş yerinde MEB kısıtlıyor bu steyi...google olanı indiriyom sadece

• Like 1

mutluedenercan, 7 saat önce yazdı:

tşk ederim..bende daha önce free olandan indirmiştim ama bu ste gönderiyor bi yere bekliyom reklemı geçiyom yok bişi...

başka link varsa diye merak ettim..kolay gelsin...

dediğiniz programı indirip akşam evde deneyim....

iş yerinde MEB kısıtlıyor bu steyi...google olanı indiriyom sadece

Ne demek istediğini anladım kısıtlama var internette bunun için yapacak birşey yok ben genele hitap olarak ekledim linki. Kısıtlama varsa bu sorun olacaktır tabiki.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
Mustafa Abi, 52 dakika önce yazdı:

rufusa mbr olarak yazdırmamız yeterli midir üstad?

Rufus veya multiboot uygulamalarını kullanarak orn:ventoy vb. yazdırma işlemini yapabilir sistemi boot ederek kurabilirsiniz.

• 4 hafta sonra ...