Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

forjest
 Share

Recommended Posts

Her şey hoş ama bağlantılar boş. 😀 64 lük alternatifler uçmuş.

uploadrar da bende takılıyor belki güvenlik duvarındandır emin değilim.

Alternatif bağlantı gelebilrse teşekkürler...

• 5 ay sonra...
  • 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
forjest, 31.01.2023 - 18:47 yazdı:

Windows 8.1 Pro 32/64 Bit Temel Programlar Ekli 2023

Güncel Hızlı! | Temel Programlı | 32/64 Bit İşletim sistemleri.

"Eski 8-10 Yıllık ve Evveli Notebook,Masaüstü pcler için ideal"

Windows-8.1-Download-Free-Full-Version-32-64-bit.jpg.9b84d4f668b679f024667792eeff39f3.jpg

Hakkında?

Bugüne güncel işletim istemidir. W11 simge paketleri ve wallpaper temalar eklenmiştir. | .Netframework 3.5-4.7 etkin ilaveli.Windows update deaktif konumdadır.

Performansla ilgili temel optimum ayarlar içermektedir. 32/64 bit eski sistemler için uygundur. Mini_Netbook,Notebook veya masaüstü vs.

Fazla detaya gerek duymuyorum resimler zaten herşeyi göstermektedir. Ekli programlar vs.

Defender mağaza metroappz bu sürümden kaldırılmıştır. Sistem su gibi akıcı ve seri çalışmaktadır.

Sanal ve real olarak sistem denenmiştir. Kurulum 8-10 dk. içerisinde kurulmaktadır.

Kurulacak alan seçilir masaüstüne kadar soru uyarı vs. gelmez Administrator hesabıyla sistem açılır.

Sistem görev yöneticisine KMS lisans aracı monte edildi. Online olduğunuzda otomatik lisanslama gerçekteşecektir.

x86 Bit için: Başlat menüsü startisback,Ofis2010,Vlc player,Klitemegacodecpack,Hibituninstaller program kaldırıcı,Anydesk,google chrome,Notepad++,Winrar 7zip,Windows 7 widgetleri ve oyunları tamamen eklidir.

x64 Bit için: Başlat menüsü startisback,Ofis2016,Vlc player,Java 3264 bit,Microsoft C++ Paketleri,Klitemegacodecpack,Hibituninstaller program kaldırıcı,google chrome,Notepad++,Winrar 7zip,Windows 7 widgetleri ve oyunları tamamen eklidir.

Rufus veya multibootlara eklenerek rahat şekilde kurulabilmektedir.

Bilgi: Windows 8.1 Pro x86/x64 Bit çalışmasının extralite olarak kurulmuş olan versiyonlarıdır çalışma için TR_by 'a Teşekkürler. İsteyenler kaynak linklerden çalışmanın sade halini edinebilirler.  Kaynak1 | Kaynak2

Windows 8.1 Pro 32 Bit işletim sisteminden görüntüleri:

Windows 8.1 Pro 64 Bit işletim sisteminden görüntüleri:

Alternatif link veren olursa eğer "Konuya eklenecektir" arkadaşlar.

Please register to see this content.

Detay Açıklamalar:

Merak edenler için Sunum konu vs. kullandığım araçlar ve uygulamalar. Resimler için ulead gif animator, Video çekimleri içinse BBFlashback Pro programları kullanılmıştır.

İşletim sistemlerini hazırlarken VMWare workstation sanal makine uygulaması kullanılmıştır. İşletim sistemleri yapılandırmaları içinse de Dism++ plus programı kullanıldı.

Sisteme eklenen programlar çoğu bugüne güncel olan uygulamalar. Elimdeki katılımsız arşivimi kullanarak aralarından seçerek sisteme hızlı şekilde eklenmiştir.

İşletim sistemlerini kurduktan sonra geriye sadece sürücülerin yüklenmesi kalmakta snapy driver manager'ı öneririm ya da iobit driver booster'ı tavsiye edebilirim.

Sistemlerin kurulumlarından sonra memnuniyetlerini veya olumsuz durumları kullanıcılar indirip kuranlar yazarlarsa buna çok sevinirim bu sayede de herkesin bilgisi olacaktır.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu farklı soru ve görüşlerinize açığım sadece konu ile ilgili olan sorular gelirse sevinirim konu altından yazmanız yeterli cvp kısa zamanda gelecektir. Ben ve diğer uzman arkadaşlar tarafından.

Herkese güle güle kullanmasını temenni ederim en derin saygılarımla Forjest. :) 

eline sağlık ustam birde şu dowload sitelerinin reklamlılarını seçmesen mega yandex pixel gibi büyük sitelere upload etsen habire ordan oaraya tıklatıp linke git reklama tıkla biton iş

turknet33, 2 saat önce yazdı:

eline sağlık ustam birde şu dowload sitelerinin reklamlılarını seçmesen mega yandex pixel gibi büyük sitelere upload etsen habire ordan oaraya tıklatıp linke git reklama tıkla biton iş

Internet tarayıcınızda reklam engelleyicisi kullanın. Herkesin istekleri farklı olmakta. Biz yüklerken zahmet edip yüklüyoruz sizde birazcık gayret edin indirmek için. Alta eklediğim linkten reklam engelleyicisi yükleyin rahat edersiniz.

Ublock Origin tavsiye edilir.

Please register to see this content.

• Like 1