Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Rapidshare (Çözümü) Yenilendi - Resimli Anlatım

Kaizen07

Recommended Posts

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply
aynen bendede öle buda patladı sonunda....

TNCTR nin gücü o kadar büyük ki paylaştığım gün yaklaşık 8 saatte siteyi premiuma çevirmeye yetti , bunu başka yerde paylaşsam en az 1 ay da bu potansiyele ulaşırdı.Her zaman ki gibi yeni alternatiflerle aranızda olacağım.

Saygılar...

arkadaşlar arkadaşımız ilk sayfada birkaç tane link vermiş.

www.enterupload.com[/CODE]

bu linki denedim. free user oldum. kota olmadığı için 10 mblık bir dosyayı denedim. 30 saniye gibi upload etti. daha sonra idm ile 800 kb ile 5 saniyede indirdi.

Edit: Düzenleme

arkadaşlar arkadaşımız ilk sayfada birkaç tane link vermiş.

www.enterupload.com[/CODE]

bu linki denedim. free user oldum. kota olmadığı için 10 mblık bir dosyayı denedim. 30 saniye gibi upload etti. daha sonra idm ile 800 kb ile 5 saniyede indirdi.

Edit: Düzenleme

Dediğiniz Sitede 3000 kb/ sn upload 4000 kb/sn download hızı gördüm gerçekten çok kaliteli bir site günde de 20 download hakkı veriyor.

arkadaşlar bende kayıt oldum upload files ten FREE RapidShare Leech seçeneiğini seçince boşluk gelmiyor aşağıdaki gibi oluyor neden böyle oluyor arkadaşlar

d0k4dym5zz22m6spwcne.jpg

Ayni hatayi bende aliyorum.

Arkadaşlar Bırakın Bu İşleri Rapid Kodaman Şirket Hatta Holding Bu Adamların Kimbilir Kaç Çalişanı Var Bu Gibi Sitelerden Free İndirmeleri Önleyecek Taş Patlasın 1 Veya 2 Gün Yararlanırsınız Sonra Foss Yapmayın Vazgeçin Gitsin Bu Rapitten Siz Böyle Yaptıkça Rapid Free Olarak Dosya Pylaşımına İzin Vermeyecek.

Arkadaşlar Bırakın Bu İşleri Rapid Kodaman Şirket Hatta Holding Bu Adamların Kimbilir Kaç Çalişanı Var Bu Gibi Sitelerden Free İndirmeleri Önleyecek Taş Patlasın 1 Veya 2 Gün Yararlanırsınız Sonra Foss Yapmayın Vazgeçin Gitsin Bu Rapitten Siz Böyle Yaptıkça Rapid Free Olarak Dosya Pylaşımına İzin Vermeyecek.

ben bildiğim birkaç siteden (rapid8 vs) uzun zamandır yararlanıyorum..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...