Jump to content

Turkcell'e Ne Kadar GÜvenİyorsunuz?

cihangir52
 Share

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadaşlar turkcell de vodefonda avea da aynı sorun doğru dürüst kampanyaları sözleşmeleri doğru dürüst okumadan imzalamak kampanyaya girmek şunuda unutmamak gerek fazlasıyla pahalı bir ülkede yaşıyoruz her geçen gün vergilere zam geliryor bu zamlarda doğal olarak astarında delik olan elimizi cebimize attığımızda astar gelen cebimize yansıyor o yada bu hepsi aynı

bu yazı boyutunu biz okumakta zorlanalım diye mi yaptın? karınca duası gibi.

KONTÜRLÜ HAT ALIN DAİMA(FATURALI ALMAYIN)..SAKIN İNANMAYIN BU ŞİRKETLERE..TARİFELERİNİN HEPSİ YALAN.

TARİFE SÖZÜ VERİRLER.AMA BİR BAKARSINIZ FATURA UÇMUŞ.ARARSINIZ BRNİM GİBİ MÜŞ HİZMETLERİNİ.KARŞINIZA ÇIKINCA İLK YAPACAKLARI KONUŞMALARINIZ KAYIT ALTINA ALINIYOR DERLER.BAŞLARSINIZ SIYIRMAYA(SİZ YAPMAZSINIZ AMA BEN YAPARIM)VE AYNEN

SIYIRDIM.KAYITI Bİ YERLERDE SAKLIYORLARDIR.....

ARTIK UYANIN TÜRK HALKI..TTNET ARAP TA.AVEA İTALYANDA.VODAFON İNGİLİZLERDE.TURKCEL ADI TÜRK AMA RUS VE AMERİKALILARIN ELİNDE.

suffe icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Vodafone yahudi malı. para kazandırmak istemiyorum. Avea'nın çok tarife vukuatı var ve arapların. Turkcell'de kazıkçı ama tek türk firması. 10 seneden fazlada müşterisiyim. Mecbur Turkcell'e devam ediyorum. :)

1200 dakika kamu tarifesi 35 tl idi. 45 tl yapıp 1500 dakikaya çevirdiler tamam dedik 1500 dakikayı 500 sabit 500 dier 500 turkcel diye ayırmışlar 208 tl fatura gelmişti bana şikayetvar devreye girdi bu seferde ne paramı alabildim ne efatura nede normal fatura hiç bir bilgi ayrıntılı fatura istemiştim oysa 10 defa arasanda hikaye sonradan 1500 dakika tarifeyi 59 tl yaptılar hemen vodafone geçtim o daha üçkağıtcı çıktı ondanda aveaya geçtim şimdi turkcel arıyor 750 dakka her yöne 180 dakikada turkcel aylık 59 tl geçermisiniz diyor üste para verseniz geçmem diyorum kadın o kadar pişkinki bir daha ararım ben sizi diyor yuh yani pes hepsi aynı bunların al birini vur ötekine 221 tl da vodafoneden geldi anlaştık 68 tl ya kapattım bugün aveada dursun oda bişey yaparsa kontürlü yapcam en güzeli o duman kullanacakda değiliz ya...

herkes kendı konusmasına ve arama yaptıgı kısılere gore tarıfe ve operator secmelı sureklı tarıfelerı kontrol edın arkadaslar izlenımlerım en uzun konusturan ve ucuz olan avea normal konusma yapıp en ucuz olan vodafone bu arada turkcellınde sahıbı turk degıl :) aferın ulkeme mıllıyetcı ulkeme ama ınsanlar turkcellı hala ne için kullanıyor bılmıyorum evlerının bahcelerınde kaz mı beslıyolar nedır :)

ee yabı kalıte farkı KAZIK

herkes kendı konusmasına ve arama yaptıgı kısılere gore tarıfe ve operator secmelı sureklı tarıfelerı kontrol edın arkadaslar izlenımlerım en uzun konusturan ve ucuz olan avea normal konusma yapıp en ucuz olan vodafone bu arada turkcellınde sahıbı turk degıl :) aferın ulkeme mıllıyetcı ulkeme ama ınsanlar turkcellı hala ne için kullanıyor bılmıyorum evlerının bahcelerınde kaz mı beslıyolar nedır :)

ee yabı kalıte farkı KAZIK ında bır kalıtesı vardır dımı ?

Turkcell Bence Güzel. Benimki Senden Kontörlü(TL) .

Memnunum. Herkes Vodafone Olmadığı İçin Turkcell En İyisi.

Çünkü Turkcell'den Vodafone'nu Yada Tam Tersini Aradığın Zaman Çok Kontör Alıyor.

turkcell çekim gücü falan deyip insanları kandırıyor ve çekim gücü değil kazık gücü var 3 senedir vadafone kullancısıyım yabancı firma olmasına rahmen harika bir operatör bizim bodrumda bile full çekiyor artık o turkcelin yalanına aldanmayın onlar hikaye vadafone süper çekiyor hemde 3g bile full.şu anda cep avantaj 55 tl faturalı tarifesinden kullanıyorum vafaone + sabit hatlar (ev iş şehir içi şehirler arası dahil) Limitsiz avea turkcell 500 dk veriyor ve ben bunun yarısını bile bitiremiyorum yakınlarıma bırakıyorum telefonu bitirsinler diye sabahlara kadar vadafone sabit hatları arıyorum artık telefon ısınıyor konusmaktan ama faturam yine 55 lira hiç değişen bişiy yok he zam olayına gelince gecen sene bu tarife 50 tl idi sadece 5 tl zam geldi yani yüzde 10 zam geldi o kadar yani herkese tavsiye ediyorum bu tarifeyi kullanın evde hiçkimse kontur falan yüklemez harika bir tarife hiçbir vukatıda yok oysa ki ben bunu turkcellden beklerdim ama gercekten fiyatları kazık niyetinde etrafımdaki herkesi vadafone gecirttirdim artık doya doya sohbet ediyoruz...... Edited by karann115

Turkcell 1200 dakika 35TL kullanıcısıyım ve çok memnunum. 2010 yılı sonunda 90TL olacağını duydum ve müşteri hizmetlerini arayıp durumdan emin olmak istedim. Henüz böyle bir durum olmadığını ancak yıl sonunda bütün tarifelerin değişeceğini ve bu yüzden Aralık ayının son günlerinde arayarak durumumu netleştirmemi ve dilerse ayrılıp ayrılmama kararının bana ait olduğunu söyleyip beni çok güzel bir şekilde bilgilendirdi. Keşke bu tarife ömür boyu devam etseydi, şimdiden sene sonu ne yapacağımı kara kara düşünmeye başladım.

telefonunuz dinlenip dinlenmediğini merak ediyormusunuz..

telefon numarası başına 150 yazın numaranızı ekleyin..

150536xxxxxxx

150212xxxxxxx

150312xxxxxxx bunun gibi.karsınıza yanlış numara uyarısı cıkıyorsa dinlenmiyorsunuzdur..karsınıza

basbakanlık iletişim merkezi cıkıyorsa dinleniyorsunuz

• 3 hafta sonra ...
Kusura bakmayın ama [AVEA] hiç kazık attığını görmedim.

hahahaahahahhaa yaaa yarıldım gülmekten sen kazık attığını görmedin demek Allahın sevgili kuluymuşsun.. ben daha sıfır hattı açtım tele taktım içinde 100 kontür bile yoktu ardarda mesajlar gelmeye başladı.. kalan kontur 75 :)))) turkcelle aveanın ve bu kurumlarda benim hakkım geçen kişilerin Allah belasını versin. hakkım hepsinin boğazında kalsın.. acısı evlatlarından çıksın o kadar söylüyorum anlayım.. bu arada vodafona geçtim en son diğerlerine göre çok iyi.. en azından saçma sapan mesajlar gönderip kafadan ıvır zıvır şirketlere üye yapıpta kontur yemiyo

Bir tek babama güveniyordum oda... diyor ya al birini vur ötekini hepsi aynı kontörlü hat kullanıyorum tonla kazana üyeyim zaten hep aramalar dışardan geliyor(bilgisayalarla ilgili problemleri sormak için arıyorlar) her ay bana 10-15 tl lik hediye kontör geliyor 3 ayda bir defa 5 tl lik kontör yüklüyorum bana yetiyor :)

• 6 ay sonra...

[b]Yaklaşık 2 yıldır avea faturalı kamu tarifelerini kullanıyorum, son 2-3 aydır 39'luk tarife çıktı ona geçiş yaptım. Benim için en uygun tarife o. Görüşme kalitesi bazen çok zor durumda bıraksa da avea'nın tarifelerine diğer operatörler yetişemiyor malesef :( Bu işi iyi yaptıklarını düşündüğüm için vodafone kullanmak istiyorum fakat onlarında avea gibi tarifeleri yok. Mecburen ucuz etin yahnisi diyerekten avea'ya devam ediyoruz. Umarım en kısa sürede ses kalitelerini arttırırlarda bizde biraz rahat ederiz.

Turkcelle oldum olası antipati duymuşumdur. Cep telefonları çıktı çıkalı herzaman en pahalı operatör idi. Yıllarca kalite pahalıdır diye avuttuk birbirimizi. Sonuçta trcell'i zengin ettik. Babam o kadar çok asılsız fatura ödedi ki sayısını unuttum. konuşmadan 80-90tl fatura ödedi kaç kere. Yalvar yakar kalite de kalite dedi trcell'i bırakmadı ama trcell bıraktırmak için inat etti, adam vodafone hat aldı birde ona kontör yükledi bütün konuşmaları oradan yaptı ve ay sonunda 89tl trcell'den fatura gelince artık canına tak edip vodafone'a geçti. Oradan da avea'ya geçti. Şu an hiç sıkmadan konuşuyor faturası da hiç 1 kuruş fazla gelmedi.
[/b]

Edited by therkut

• 2 hafta sonra ...

DEĞERLİ ARKADAŞIM ZORUNA GİDİYORSA HATTI DEĞİŞTİRİRSİN.DİĞERLERİ GİBİ DEĞİL TURKCELL DEDİĞİN ŞİRKET A-B LİSANSI ALDI DEĞERLİ ARKADAŞ SENİN VODEFON DEDİĞİN ŞİRKET B LİSANSI NI BİLE ALAMADI 3G LİSANSI OLAN B LİSANSINI BİLE ALAMADI LİDERİM DİYE REKLAM YAPIYOR. BU KADAR BASİT REKLAM YAPAN BAŞKA BİR ŞİRKET T.C.'İNDE YOK...

97 yılından beri cep telefonu kullanıyorum eskiden telsimken kullandım şimdi avea kullanıyorum Turkcell hiç kullanmadım kullanmayıda asla düşünmüyorum çok fazla dalavera olan bir firma izlenimi var reklamları başımı döndürüyor anlamsız manasız fazla alavere dalavereli tarifeler. En güvensiz firma bence hiçbir kimseye tavsiye etmiyorum. avea hattım var 500 dakika heryöne 25 lira ödüyorum hepsi bu.