Jump to content

Youtube'dan İhtar Aldığım Için Video Yüklenememe Sorunu?

forjest
 Share

Recommended Posts

YouTube'dan İhtar aldığım için video yüklenememe sorunu?

YouTube bir kaç tane yüklediğim videolara ihtar vermiş arkadaşlar. Video yüklenmesine de izin vermemekte. İhtarlara itiraz etmeme rağmen red edildi. Bununla ilgili olarak benzer sorun yaşayan arkadaşlar varsa eğer, çözümü noktasında nelerin yapılabileceğini yorumlayarak yazabilrlermi.

İşin kötü yanı video yükleyemiyorum artık izin vermemekte youTube. Alternatif siteler var yüklemek için Vimeo buna örnektir. Ancak youTube'da kanalımda bir çok video ve abonelikleri olan insanlar var. Sorunu nasıl çözeceğiz fikrim yok açıkcası. Umarım sorun hallolurda videolarımı eskisi gibi yükleyebilirim.

Çözümü için yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. :) 

• Like 1

MrRush, 57 dakika önce yazdı:

İhtara sebep olan videoları kaldırmalısın bence. Ondan sonra tekrar bir mail at ve aynı sorunun tekrarlanmayacağını ilet. Bakalım ne diyecekler. 

İhtar yeme sebebi neymiş merak ettim?

Üstadım videoları tamamen kaldırdım bana bildiri geldi alttaki gibi. Sanıyorum normale dönebileceğim 9 günüm kalmış. Saygılarımla

İçeriğiniz, Topluluk Kurallarımızı ihlal ettiği için kaldırıldı.
Video yükleme, gönderi yayınlama ve canlı yayın yapma gibi işlemleri 2 hafta boyunca yapamayacaksınız (9 gün kaldı).

crasadure, 41 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

Teşekkürler değerli üstadım. 9 gün kısıtlama var bundan sonra herhalde daha da dikkatli olurum artık. Bu IPtv ve windows tanıtımları videolarından kaynaklı oldu her nedense. Vlc player'dan iptv izlemek adlı videodan da ihtar aldım. Sanıyorum free ücretsiz programlar ve telif olmayan müzikler kullanmak gerekli zaten kısmen biliyordum ama ihtar aklıma gelmemişti hiç. Nasibimizide aldık youTube'dan. :) 

Buna inanamıyorum ya, insanların kullanabileceği sistemler hakkında videolar yapıp yayınlanmasını sağlıyorsunuz; nasıl telif yersiniz. Kesin şikayet gitmiştir üstad.

Kısa zamanda açılmasını bekliyoruz. Umarım o bilgilendirici videolarınıza tekrar görmek isteriz. Kolaylıklar dilerim...

• Like 1

forjest, 18 saat önce yazdı:

Teşekkürler değerli üstadım. 9 gün kısıtlama var bundan sonra herhalde daha da dikkatli olurum artık. Bu IPtv ve windows tanıtımları videolarından kaynaklı oldu her nedense. Vlc player'dan iptv izlemek adlı videodan da ihtar aldım. Sanıyorum free ücretsiz programlar ve telif olmayan müzikler kullanmak gerekli zaten kısmen biliyordum ama ihtar aklıma gelmemişti hiç. Nasibimizide aldık youTube'dan. :) 

Üstadım dert etme bir hafta on gün sonra normale döner, olmadı kendi kanalımı size tahsis edebilirim. Sizden bi ricada bulunacağım. Bende PC de IP TV Player'i kullanıyorum ancak Fox+Tele1+Halk TV+KRT Televizyonlarını izleyemiyorum. Onca kanal içerisinde TvEM ve YABAN Tv kaldı izlediğim. Bu adı geçen 4 kanalın MU3 dosyalarını bir türlü bulamadım. Teşekkürlerimle. Kolay gelsin.

ShadesOfDeath, 1 dakika önce yazdı:

Sadece Halk tv ve atv yayın adresleri sorun olabiliyor ki normal bazılarının arada gitmesi 

Bendeki IP TV Playerde 500-600 adet kanal kanal var ancak bana 4 kanal gerekli. Bu dört kanalda önceden çalışıyordu,şu an için çalışmıyor. Güncel MU3 dosyalarınıda bulamıyorum.

Azerbeycan82, 14 dakika önce yazdı:

Üstadım dert etme bir hafta on gün sonra normale döner, olmadı kendi kanalımı size tahsis edebilirim. Sizden bi ricada bulunacağım. Bende PC de IP TV Player'i kullanıyorum ancak Fox+Tele1+Halk TV+KRT Televizyonlarını izleyemiyorum. Onca kanal içerisinde TvEM ve YABAN Tv kaldı izlediğim. Bu adı geçen 4 kanalın MU3 dosyalarını bir türlü bulamadım. Teşekkürlerimle. Kolay gelsin.

Teşekkür ediyorum değerli kardeşim dediğin gibi 9 gün süre içerisinde açılacağı iletisi aldım. .M3u uzantılı tv kanallarını veren sitelere biraz evvel baktım ne yazıkki kapatmışlar çoğunu gelişme olursa eğer bakarız tekrar'dan. IPTv kulllanmıyorum gerçi ancak üzerinde dururuz bir şekilde. Vlc player ile rahat şekilde izlenebilmekte birde Simpletv uygulamasıda çok iyi.

forjest, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum değerli kardeşim dediğin gibi 9 gün süre içerisinde açılacağı iletisi aldım. .M3u uzantılı tv kanallarını veren sitelere biraz evvel baktım ne yazıkki kapatmışlar çoğunu gelişme olursa eğer bakarız tekrar'dan. IPTv kulllanmıyorum gerçi ancak üzerinde dururuz bir şekilde. Vlc player ile rahat şekilde izlenebilmekte birde Simpletv uygulamasıda çok iyi.

Teşekkürler üstadım. Yinede haberiniz olsun bu 4 kanalın M3U dosyalarını bulabilirseniz haberim olsun.

• Like 1