Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 11 Privacy Edition 22h2 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

Adam sistem yapmayı bildiği gibi ağzı laf da yapıyor. Yaptığı işi güzek sunmak da önemli. 

Erken versiyonlarını test etmiş biri olarak, arşivime katacağım bir sistem. 

Nice kaliteli çalışmlara.. 

• Like 6

casper0007, 2 dakika önce yazdı:

SSD yok malesef test edemem pro olması güzel aktivasyonu görmedim .Gayet istek alabilecek bı calismaya benziyor 10.uzerinden 9.9

0.1'i neden kırdın Hacı Ömer ağabey :D 

• Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1

casper0007, 2 dakika önce yazdı:

SSD yok malesef test edemem pro olması güzel aktivasyonu görmedim .Gayet istek alabilecek bı calismaya benziyor 10.uzerinden 9.9

Niye 9.9? 0.1 neden kestin 😁 

Eline sağlık emre güzel çalışma olmuş.

• Like 1
  • Haha 1

Denemeyi düşünüyorum, elinize sağlık. 

Edit: Dayanamadım indirdim, az sonra kuracağım fakat dosyayı flash'a yazdırmak dosyayı indirmekten 10 kat daha uzun olunca insan sinir olmuyor değil.

spacer.png

Edited by damn2u

damn2u, 5 saat önce yazdı:

Edit: Dayanamadım indirdim, az sonra kuracağım fakat dosyayı flash'a yazdırmak dosyayı indirmekten 10 kat daha uzun olunca insan sinir olmuyor değil.

Please register to see this content.

Ventoy adındaki uygulamayı kullan. USB'yi boot için Uygun hale getiriyor,format için sadece ISO dosyasını göstermen yeterli 

Başarılı bir çalışmaya benziyor. Teşekkürler üstad 

Edited by kacaksevgilim
  • Like 1

Windows ekran alıntı aracını kullanamama dışında bir sıkıntı görmedim şimdilik. Normalde Lightshot kullanıyordum bu iş için ama o da Windows 11'de bir süre sonra çalışmamaya başlıyor, tekrar kurulum yapınca yine bir süre çalışıp sonra bozuluyor. Bu arada sistemle alakalı değil ama TP Link UB500 Bluetooth adaptör almıştım, QCY Ailypods ile kullanmak için sisteme bugün kurdum fakat adaptör ile kulaklık arasında yarım metre bile olmamasına rağmen bağlantı sık sık kopuyor. İnternette tek bir çözüm gördüm denedim o da başarılı olmadı. Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

• Thanks 2

damn2u, 5 dakika önce yazdı:

Windows ekran alıntı aracını kullanamama dışında bir sıkıntı görmedim şimdilik. Normalde Lightshot kullanıyordum bu iş için ama o da Windows 11'de bir süre sonra çalışmamaya başlıyor, tekrar kurulum yapınca yine bir süre çalışıp sonra bozuluyor. Bu arada sistemle alakalı değil ama TP Link UB500 Bluetooth adaptör almıştım, QCY Ailypods ile kullanmak için sisteme bugün kurdum fakat adaptör ile kulaklık arasında yarım metre bile olmamasına rağmen bağlantı sık sık kopuyor. İnternette tek bir çözüm gördüm denedim o da başarılı olmadı. Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

Ekran alıntısı aracı yerine winsnap tavsiye ederim. Bluetooth sorunu benim msdn win11imdede var qcy t5 olması lazım sorun çıkarıyor. Ancak jbl vibe 100 kulaklığımda sorun yok. Sistemsel değilde daha çok qcy ile alakalı olabilir diye düşünüyorum.

Emre028, 17 dakika önce yazdı:

Ekran alıntısı aracı yerine winsnap tavsiye ederim. Bluetooth sorunu benim msdn win11imdede var qcy t5 olması lazım sorun çıkarıyor. Ancak jbl vibe 100 kulaklığımda sorun yok. Sistemsel değilde daha çok qcy ile alakalı olabilir diye düşünüyorum.

Hay lanet ya, QCY ile sorun yaşayan tanıdığım 3. kişisiniz. Gerçi başka bir marka kulaklık ile yine sorun yaşayan olmuştu ama anlamadım. Bu arada QCY Ailypods'u telefonda sorunsuz kullanıyorum. Acaba BT adaptörü iade edip UGreen ya da Baseus mu alsam bilemedim açıkcası. Bu arada  ekran alıntı aracı tavsiyeniz için teşekkür ederim. Alternatif olarak ShareX kurmuştum fakat Winsnap katılımsız bulup deneyeceğim.

damn2u, 15.03.2023 - 01:52 yazdı:

İndirme için kullandığınız program nedir?

Konuyu okumadan evvel SSD yada NVMe M.2 diskiniz yoksa bu sistemi hiç kurmaya, hiiiççç sefalet çekmenize gerek yok, 

Üstad mekanik Hdd lere kurulmuyor mu 

bozart, 14 dakika önce yazdı:

Konuyu okumadan evvel SSD yada NVMe M.2 diskiniz yoksa bu sistemi hiç kurmaya, hiiiççç sefalet çekmenize gerek yok, 

Üstad mekanik Hdd lere kurulmuyor mu 

Kurarsın kurmasınada yavaş olur diye düşünüyorum :) 

• Confused 1

Hocam sistemi kurdum pcnin driverlerini kimini updateden kurdum kimini de driver prog. ile yukledim cift tik yaptigimda pcdeki driverleri acmadi. Daha onceki win 11nizde bu sikinti yoktu. Dell gaming 7000 serisi.

Edited by mad_080

mad_080, 23 dakika önce yazdı:

Hocam sistemi kurdum pcnin driverlerini kimini updateden kurdum kimini de driver prog. ile yukledim cift tik yaptigimda pcdeki driverleri acmadi. Daha onceki win 11nizde bu sikinti yoktu. Dell gaming 7000 serisi.

Çift tık dediğiniz yerden sonrası bende yok :) daha detaylı anlatırmısınız?

bensuslu11, 42 dakika önce yazdı:

“ Konuyu okumadan evvel SSD yada NVMe M.2 diskiniz yoksa bu sistemi hiç kurmaya, hiiiççç sefalet çekmenize gerek yok, bunu kurun “ yazmışsınız. Fakat bir sorum var, nvme veya ssd için uygun gördüğünüz ayarlar nedir? Biraz bahseder misin?

Hani Microsoft bile Ssd öneriyor ya w11 için bende o maksatla yazdım. Ssd booster adlı program önerilen ayarları yapıyor tavsiye ederim hepsi yeşil yansın :)