Jump to content

Equalizerapo64-1.3 + Pace (müzik Dinleme Keyfinizi Arttırın)

MrRush
 Share

Recommended Posts

Paylaşım için teşekkürler üstadım.

FxSound Enhancer'ı kullanıyorum bilgisayar oyun film vb. seslerde oldukça etkili. Düşük hoporlörlere sahip olanlar için sesleri yükseltmekte. :) 

Son sürümü: 

FxSound Enhancer Final Türkçe 

Please register to see this content.

6i9i5hj.png

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 3

Paylaştığın için teşekkürler MrRush 

Bende ilk versiyonlarından beri FXSound kullanıyorum,birde senin paylaşımını deneyeceğim FXSound ile kıyaslayacağım bakalım.

forjest, 56 dakika önce yazdı:

Paylaşım için teşekkürler üstadım.

FxSound Enhancer'ı kullanıyorum bilgisayar oyun film vb. seslerde oldukça etkili. Düşük hoporlörlere sahip olanlar için sesleri yükseltmekte. :) 

FxSound Enhancer Final Türkçe 

forjest kardeşim neden eski versiyon kullanıyorsun,yeni versiyon var haberin vardır belki ama hatırlatayım dedim.

Üstelik yeni versiyon artık ücretsiz :) 

1875517219_EkranAlnts.JPG.7321db6886ee0c1bceb6f002169a2de1.JPG

Edited by tayyar61
  • Like 6

tayyar61, 9 dakika önce yazdı:

forjest kardeşim neden eski versiyon kullanıyorsun,yeni versiyon var haberin vardır belki ama hatırlatayım dedim.

Üstelik yeni versiyon artık ücretsiz :) 

Eski versiyonun arayüzü daha güzel ve Türkçe olması nedeniyle kullanıyorum. Son sürümlerle arasında dağlar yok fark göremedim ben doğrusu ses olarak. ancak ücretsiz olduğunu yeni öğrendim bu bilgi için teşekkürler. Bakarım artık bir ara en son sürümüne.

Edited by forjest

forjest, 29 dakika önce yazdı:

Eski versiyonun arayüzü daha güzel ve Türkçe olması nedeniyle kullanıyorum. Son sürümlerle arasında dağlar yok fark göremedim ben doğrusu ses olarak. ancak ücretsiz olduğunu yeni öğrendim bu bilgi için teşekkürler. Bakarım artık bir ara en son sürümüne.

Son versiyon 1.1.16 Türkçe desteğide var,selamlar :) 

Yalnız bu paylaşımdaki yapılanmayı kurdum denedim FXSound'u havada karada DÖVER söyleyim.

Kesinlikle tavsiye ederim iddia edildiği gibi daha önce duyulmayan orta ve dip sesleride duyuyorsun.

Paylaşım için tekrar teşekkürler MrRush kardeşim :) 

Bir artısı daha : Arka planda görev yöneticisinde RAM + İşlemci çalışanı yok (FXSound'da vardı)

Edited by tayyar61
  • Like 4

DOĞRU TONLAMA ve Mikser ayarları hakkında bilgi...
" V " şeklindeki ekolayzır ayarı, ne yazık ki, ayarı yapan kişinin tecrübesini ve bilgisini gösteren bir işarettir ayrıca doğru değildir, Peki doğru tonlama nasıl olur ? işte onu ve mikser kullanımını anlatan bir video..!

• Like 2
  • Thanks 1

EASMurat, 3 saat önce yazdı:

DOĞRU TONLAMA ve Mikser ayarları hakkında bilgi...
" V " şeklindeki ekolayzır ayarı, ne yazık ki, ayarı yapan kişinin tecrübesini ve bilgisini gösteren bir işarettir ayrıca doğru değildir, Peki doğru tonlama nasıl olur ? işte onu ve mikser kullanımını anlatan bir video..!

Üstad sana katılıyorum. V ayarı bir gelenek gibi olmuş. Bende bira ara çok kullandım. En son Flat şekilde kullanmaya başlamıştım ve memnundum taa ki APO kullanmaya başlayana kadar. APO bildiğim ezberleri bozdu diyebilirim. Daha da zevkli hale getirdi.

Edited by MrRush