Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Toshi̇ba Satellite S70-a-11e Psknee-02k032te Laptop Driver Bulunamiyor

nefhaa
 Share

Recommended Posts

TOSHİBA SATELLITE S70-A-11E PSKNEE-02K032TE LAPTOP DRIVER BULUNAMIYOR.

LAPTOP DYNABOOK OLARAK HAYATINA DEVAM ETTİĞİ İÇİN ESKİ BİLGİSAYARLARIN DRIVERLERİ YOK NASIL BULABİLİRİZ YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

toshiba etiket - Kopya.jpg

nefhaa, 04.04.2023 - 10:31 yazdı:

LAPTOP DYNABOOK OLARAK HAYATINA DEVAM ETTİĞİ İÇİN ESKİ BİLGİSAYARLARIN DRIVERLERİ YOK NASIL BULABİLİRİZ YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...
yineben, 10.04.2023 - 14:39 yazdı:

cevabınız için teşekkür ederim buradaki dosyaları yüklesemde sorun esasında şu klavye üzerindeki fn tuşlarına basınca doğru çalışmaması. mesela wifi kapatma tuşuna ne kadar basarsam basayım işlem yapmıyor. bunun bir drıver ve uygulaması var ben bulamadım hot key proğramları felan kurulu olmasına rağmen çalıştıramıyorum.tuşlar sağlam. bilgisayarı aldığımda çalışıyordu ama ben bilgisayara sıfırlama yapınca çalışması iptal oldu ve hiç bir şekilde kurduğum drıverler ve proğramlar işe yaramadı.

cevabınız için teşekkür ederim.

tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

nefhaa, 11 saat önce yazdı:

cevabınız için teşekkür ederim buradaki dosyaları yüklesemde sorun esasında şu klavye üzerindeki fn tuşlarına basınca doğru çalışmaması. mesela wifi kapatma tuşuna ne kadar basarsam basayım işlem yapmıyor. bunun bir drıver ve uygulaması var ben bulamadım hot key proğramları felan kurulu olmasına rağmen çalıştıramıyorum.tuşlar sağlam. bilgisayarı aldığımda çalışıyordu ama ben bilgisayara sıfırlama yapınca çalışması iptal oldu ve hiç bir şekilde kurduğum drıverler ve proğramlar işe yaramadı.

cevabınız için teşekkür ederim.

tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

merhaba

tahminen söylüyorum, ilk aldığınızda hangi windows kurulu ise fn tuşları çalır sonraki windowslarda bu özellik desteklememiş-kaldırılmış olabilir. Bu yüzden driver kurulsa bile çalıştırılamıyor olabilir

toshibanın farklı driverlerini deneme yanılma yapılabilir şansa belki olur   

ayrıca ( toshibanın müşteri hizmetlerinden teknik destek bölümüyle telefondan görüşülebilir yada mail atılarak cevap alınabilir )

nefhaa, 04.04.2023 - 10:31 yazdı:

windows 10 x64 içinse eğer (belirtmemişsin)      

windows 10 x86 için  

8.1 x64 için 

8.1 x86 için