Jump to content

Türkcell Sms Paketi

boz_kurt

Recommended Posts

arkadaslar sms paketim bu ayın 16 sında bitti. fakat benim sms paketimin süresi bitmeden 1-2 gün öncesinden 10000 sms im bitti. simdi yeni paket almak istiyorum ve 2222 ye AYLIK yazıp gönderiyorum. gelen cevap paketten aynı anda 1 tane alabilirsiniz. İPTAL yazıp yolladıgımda ise paketiniz bulunmamaktadır diyor. müsteri hizmetlerini aradım burda herhangi bir bilgi gözükmedigi icin islem yapamıyoruz diyor. 2 arada 1 derede kaldım arkadaslar bi akıl verin ne yapmam lazım ? isin bi garip tarafı da son 3 gün kala yeterli kontörünüz bulundugu takdirde yenilenecektir gibisinden bir mesaj gelirdi o da gelmedi. isler iyice karıstı. bi akıl verin lütfen..

biraz gec cevap yazdım kusura bakmayın. sorunu o gün hallettim. türkcell in sitesine girerek online islem bölümünden telefondan görünmeyen fakat sitede görünen aylık paketimi iptal edip tekrar internet üzerinden talep gönderdim anında oldu. aynı sorunu yasayan arkadaslara bilgilendirme olsun. iyi aksamlar..

• 2 ay sonra...
Arkadaşlar bende haftalık sms paketi yapıcam. Fakat önceden yapmış olduğum aylık paket yüzünden yapamıyorum. İptal yazdığımdada hatalı servis ismi girdiniz yazıyor. Müşteri hizmetleride aynı şekilde böyle bir işlem yok falan filan diyor. İnternet sitesindede online işlem butonuna tıklanmıyor ne yapıcağımı şaşırdım yardım edin.

Arkadaşlar bende haftalık sms paketi yapıcam. Fakat önceden yapmış olduğum aylık paket yüzünden yapamıyorum. İptal yazdığımdada hatalı servis ismi girdiniz yazıyor. Müşteri hizmetleride aynı şekilde böyle bir işlem yok falan filan diyor. İnternet sitesindede online işlem butonuna tıklanmıyor ne yapıcağımı şaşırdım yardım edin.

online işlem butonuna bir kere tıkla sonrada bireysel diye bir yazı var oraya tıkla ordan giriş paneli gelir..

Bu Turkcellin Allah belasını versin konuyla alakalı değil ama 535 *** 61 61 olan bir telefon numaram var. 532 *** 61 61 olarak değiştirmek istiyorum.eskiden bu mümkündü ve almak istediğim numarada boş vermiyor şerefsizler ya paraysa bedelini söyleyin neyse verelim dedik ama cavap yok En son avukata danışacağım sonuç ne olacak bakalım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...