Jump to content

Iptv Alınırmı? Nasıl Alınır?

adam4
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba.Yeni çıktığım evde uydu çanağı o bi önceki kiracı götürmüş.Şimdi çanak almak maliyetli olacak diye düşündüm.IPTV veya TV+ alayım tvyi oradan izleyeyim diye düşünüyorum.sizce mantıklı mıdır.Kullanan varmı aramızda.IpTv nasıl alınıyor onuda bilmiyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

amd_turkey, 17 dakika önce yazdı:

İnternet bağlantı hızın nedir? İptv yi nasıl izleyeceksin? Android tb box var mı mesela 

Daha internet bağlatmadım ama türknet 1000mbit destekliyor gözüküyor.Tv box yok.Grundig marka TV var.Akıllı TV olarak geçiyor ama android değil cihaz.

akillialtay1995, 16 dakika önce yazdı:

Kardeş IPTV alacağına Xiaomi Mi Box al daha iyi.

Onla çanak olmadan TV izleniyormu

akillialtay1995, 17 dakika önce yazdı:

Kardeş IPTV alacağına Xiaomi Mi Box al daha iyi.

kardeş box almakla sorun bitmez çanak kurdurmayacaksa iptv alması şart bilen biri olarak söylüyorum

adam4, 2 dakika önce yazdı:

Daha internet bağlatmadım ama türknet 1000mbit destekliyor gözüküyor.Tv box yok.Grundig marka TV var.Akıllı TV olarak geçiyor ama android değil cihaz.

Onla çanak olmadan TV izleniyormu

box almakla bitmez iş ille iptv üyeliği alacaksınız birkaç apk uygulama var ama onlarda boş hemen kapanıyor kendine özel iptv alacan

tabiki öncelikle internetiniz olacak o olmazssa gerisi boş

nutica, 9 dakika önce yazdı:

kardeş box almakla sorun bitmez çanak kurdurmayacaksa iptv alması şart bilen biri olarak söylüyorum

box almakla bitmez iş ille iptv üyeliği alacaksınız birkaç apk uygulama var ama onlarda boş hemen kapanıyor kendine özel iptv alacan

tabiki öncelikle internetiniz olacak o olmazssa gerisi boş

İnternet tabiki olacak box olmadan IPTV olmuyormu

akillialtay1995, 2 dakika önce yazdı:

Ben daha önce birçok IPTV aldım ve gayette memnun kaldım. Sana da tavsiye ederim.

Nerden aldınız IPTV yi.Box aldınızmı sizde

akillialtay1995, 8 dakika önce yazdı:

Box alman gerekmiyor. IPTV satın aldıktan sonra onlar sana whatsapp üzerinden nereden izlemek istiyorsun diye soracaklar.

Anladım.Seka diye ni.firma buldum.Bakalım sordum cevap bekliyorum. Olmadı TV+ alacağım beceremezsem.

adam4, 16 dakika önce yazdı:

İnternet tabiki olacak box olmadan IPTV olmuyormu

Nerden aldınız IPTV yi.Box aldınızmı sizde

kardeş uydu üzerinden kullanacaksan yani tv ye bağlayacaksan iptv uyumlu uydu cihazları var ama box al derim çünki diğer paaralı platformlarıda box da kullanırsın arkadaşın dediği gibi hangi şartda kullanacaksan yardımcı olunur internet olmadan iptv asla olmaz eğer alma niyetin olursa yardımcı olacak insanlar var bende kullanıyorum yıllardırlı

son tavsiyem iptv olayı biraz güvene bağlı birşey çok duyuyoruz olumsuzluk yaşayanları onun için alırken çok dikkat et paran boşuna gitmesin

Merhaba.Bu konudaki tecrübemi sizinle paylaşmak isterim. Box alacaksanız Xiaomi Mi Box S 4Ktavsiye ederim.En önemli özelliği çok tercih edilmesi.Orjinal Android var.Bu da Netflix gibi uygulamalarda filmleri full hd seyretmenizi sağlıyor.Fakat fazla para vermeyim derseniz ki ben öyle yaptım. Redline Red360 Air 8K 4 GB Ram 32 GB aldım. Fiyatı uygundu ve hala uygun. Neredeyse yarı yarıya. Üzerinde  başka cihazdan  port bir Android 9 var. Ben iptv üyeliği almayı düşünmediğim için bende problem çıkarmadı. Çocuğa youtube  için aldım. Ayrıca içine İnat Tv 'yi yükledim. Benim istediğim kanallar var,maçlar dahil. Hem de ücretsiz. Ayrıca bunu telefona da kurabiliyorsunuz. Eğer üyelik alırsanız onu da çalıştıracak İptv programları da mevcut. İstediğiniz ip tv apk sını da yükleyebiliyorsunuz.Tercih sizin.Bu arada türkçe iptv forumları var. Buralardan da bilgi edinebilirsiniz. İyi seyirler diliyorum.

Edited by muski
  • Like 3
  • Thanks 1

S.A kardeşim benim birader tv box kullanıyor maçlarıda izliyor ama donuyor nete araştırdım işlemci, RAM ve Hard Disk iyi olması lazım yoksa donuyor diye yazıyor bizim ülkenin neti belli fiberse net varsa iyi izlersin eniştem de box kullanıyor baya hatta tv bile yeniledi maç izlemek için denersin beğenmezsen bırakırsın bende düşünüyorum almayı  sanada banada kolay gelsin iyi forumlar.

• Like 1

muski, 1 saat önce yazdı:

Merhaba.Bu konudaki tecrübemi sizinle paylaşmak isterim. Box alacaksanız Xiaomi Mi Box S 4Ktavsiye ederim.En önemli özelliği çok tercih edilmesi.Orjinal Android var.Bu da Netflix gibi uygulamalarda filmleri full hd seyretmenizi sağlıyor.Fakat fazla para vermeyim derseniz ki ben öyle yaptım. Redline Red360 Air 8K 4 GB Ram 32 GB aldım. Fiyatı uygundu ve hala uygun. Neredeyse yarı yarıya. Üzerinde  başka cihazdan  port bir Android 9 var. Ben iptv üyeliği almayı düşünmediğim için bende problem çıkarmadı. Çocuğa youtube  için aldım. Ayrıca içine İnat Tv 'yi yükledim. Benim istediğim kanallar var,maçlar dahil. Hem de ücretsiz. Ayrıca bunu telefona da kurabiliyorsunuz. Eğer üyelik alırsanız onu da çalıştıracak İptv programları da mevcut. İstediğiniz ip tv apk sını da yükleyebiliyorsunuz.Tercih sizin.Bu arada türkçe iptv forumları var. Buralardan da bilgi edinebilirsiniz. İyi seyirler diliyorum.

Öncelikle merhabalar.Teşekkür ederim yorumunuz için.Araştırmaları göre bir box almam gerekecek gibi duruyor. Redline Red360 iyi bir tercih gibi duruyor.Aslında beni asıl amacım şu çıktığım evde TV izleyebilmek.Öyle spor v.s izleyecek birisi değil.Normal türk kanallarını açmak aslında hedefim.O yüzden IPTV'ye yöneldim. Turkcell TV+'tada böyle tv izlenebilinirmuş sanırım. Ama bir box almak şart gibi duruyor. 

AdnanGumus, 7 dakika önce yazdı:

S.A kardeşim benim birader tv box kullanıyor maçlarıda izliyor ama donuyor nete araştırdım işlemci, RAM ve Hard Disk iyi olması lazım yoksa donuyor diye yazıyor bizim ülkenin neti belli fiberse net varsa iyi izlersin eniştem de box kullanıyor baya hatta tv bile yeniledi maç izlemek için denersin beğenmezsen bırakırsın bende düşünüyorum almayı  sanada banada kolay gelsin iyi forumlar.

Evet internet baya önemliymiş.Daha internet bağlatmadım ama Turknetin sitesinden adresi kontrol ettiğimde 1000MBit destekliyor. TV Box bende alacağım.

adam4, 59 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhabalar.Teşekkür ederim yorumunuz için.Araştırmaları göre bir box almam gerekecek gibi duruyor. Redline Red360 iyi bir tercih gibi duruyor.Aslında beni asıl amacım şu çıktığım evde TV izleyebilmek.Öyle spor v.s izleyecek birisi değil.Normal türk kanallarını açmak aslında hedefim.O yüzden IPTV'ye yöneldim. Turkcell TV+'tada böyle tv izlenebilinirmuş sanırım. Ama bir box almak şart gibi duruyor. 

Evet internet baya önemliymiş.Daha internet bağlatmadım ama Turknetin sitesinden adresi kontrol ettiğimde 1000MBit destekliyor. TV Box bende alacağım.

Hocam tvbox tercihin homatics olsun xiomi ve redline işlemcileri eski nesil uzun vadede memnun etmez.Homatics cihazları lisanslı işlemcileri güzel

• Thanks 1

oneooo, 6 saat önce yazdı:

Hocam tvbox tercihin homatics olsun xiomi ve redline işlemcileri eski nesil uzun vadede memnun etmez.Homatics cihazları lisanslı işlemcileri güzel

Tamamdır hocam duymadım daha önce markayı ama bakacağım.

cankusa, 16 dakika önce yazdı:

adam4

Kirada veya kendi evinize internet alacak iseniz  internet saglayıcılar dan TV yayını hizmeti de alabilirsiniz.

O şekilde yapıcam hocam.Bağlatacağım internet evet.

ByChilavert, 20 dakika önce yazdı:

Merhaba çok uzun zamandır kullanıyorum. TV'ye SSİPTV'yi yükleyebiliyorsan kurulum yaptıktan sonra 

Please register to see this content.
 adresinden kanalların olduğu linkli yükleyerek kullanabilirsin. 4-5 yıldır kullanıyorum.

Hocam nasıl oluyor.Daha detaylımanlatırmısınız

Hocam ınternet saglayıcı şirkete ınternet ve Tv hizmetide alacagım diye müracat edin.

Not:Anlaşma yapmadan önce aşadaki ayrıntıları sormayı unutmayın

Internet kullanım aylık ücreti ne kadar

Tv hizmeti alma ücretleri aylık ne kadar

güvenlik sizin için ne anlam ifade ediyor:

Edited by cankusa

adam4, 5 saat önce yazdı:

O şekilde yapıcam hocam.Bağlatacağım internet evet.

Hocam nasıl oluyor.Daha detaylımanlatırmısınız

Televizyonunuzun uygulama havuzunda SSIPTV uygulamasını indirdikten sonra daha önceki mesajımda belirttiğim adresten İPTV için üyelik satın aldıktan sonra aşağıdaki işlemleri yaparak kullanabilirsin.

• Like 1
  • Thanks 1

morhanx, 17 saat önce yazdı:

Çoğu Recevierin (next hiremco sungate) içinde iptv yüklü geliyor. yakınlarında bi uyducu muhakkak vardır, git birinden al. en azından muhatabın olur

Onlardan sadece uygulama satın alırsınız İPTV sisteminde kanallara ulaşmak için ücretli bir satın alma işlemi yapman lazım.