Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Artık Bu Uzantıyı Kullanmanıza Gerek Kalmadı

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

Çok clickbait tarzı konu açıyorsunuz. En azından kısaca video içeriğinde ne yer aldığını bir iki cümlede belirtseniz. 

Bu tarz konular donanımhaber tarzı sitede dahi konuyu açanın tepki görmesine sebep oluyor. 

• Like 2

amd_turkey, 10 dakika önce yazdı:

Çok clickbait tarzı konu açıyorsunuz. En azından kısaca video içeriğinde ne yer aldığını bir iki cümlede belirtseniz. 

Bu tarz konular donanımhaber tarzı sitede dahi konuyu açanın tepki görmesine sebep oluyor. 

Site biraz hareketlense daha çok ziyaret edilse geliri artsa fena mı olur?

HARBİKIZ, 23 dakika önce yazdı:

Site biraz hareketlense daha çok ziyaret edilse geliri artsa fena mı olur?

ne alakası var? saçma sapan youtuberların videoları konu diye açıyorsun sonra site hareketlensin diyorsun. o videoları isteyen açar seyreder zaten. açtığın konuların hemen hemen hepsi clickbait. 

KHEDIRA, 19 dakika önce yazdı:

ne alakası var? saçma sapan youtuberların videoları konu diye açıyorsun sonra site hareketlensin diyorsun. o videoları isteyen açar seyreder zaten. açtığın konuların hemen hemen hepsi clickbait. 

Bu ne şiddet bu ne celal böyle.

kmlnrikpc, 14 dakika önce yazdı:

Ben de bu yaştan sonra clickbait tık tuzağı demekmiş öğrendim iyi oldu..

Tık tuzağı da ne ki?

HARBİKIZ, 23.05.2023 - 20:31 yazdı:

Tık tuzağı da ne ki?

Türkçeye "tık tuzağı" olarak çevirebileceğimiz "clickbait" kavramı, bir internet sitesinin belirli bir bağlantıya tıklamanızı sağlamak için abartılı, dikkat çekici ve/veya yanıltıcı şekilde atılmış başlıklar veya bu şekilde kullanılan tanıtım görselleri anlamına gelmektedir

• Like 1

kmlnrikpc, 5 saat önce yazdı:

Türkçeye "tık tuzağı" olarak çevirebileceğimiz "clickbait" kavramı, bir internet sitesinin belirli bir bağlantıya tıklamanızı sağlamak için abartılı, dikkat çekici ve/veya yanıltıcı şekilde atılmış başlıklar veya bu şekilde kullanılan tanıtım görselleri anlamına gelmektedir

Konuda yapılan yorumlar yersiz o halde.