Jump to content

İslami Dosya Merkezi

KaaB

Recommended Posts

Arkadaşlar Nacizane Bir Sitem Var içerisinde İslami Dosylar KKaynak Yazılar islami Video ve Filmler Bulunmktadır. Wordpress ile Tasarlanmış Olup Artı ve Eksiklerini Söylerseniz Geliştirme Açısından Sevinirim.. Saygılar

http://islamidosya.com[/CODE]

Arkadaşlar Hiçmi Bir Yorum Yapacak Webmaster veya İnternet Kullanıcısı Yok.

• 1 ay sonra...
www.islamidosya.com boşta. Neden almıyorsun ?

İnan almayı Planlıyorum ama Şuan çalışmıyorum ve birilerinden bu mesele için yardım istemek zoruma gidiyor. ben para kazanmak için yapmıyorum host bile sponsor ama free host değil 1-2 ay içinde alacağım inşAllah birisi almazsa..

temayı biraz daha geliştirlmiş tutarsan bide içerik kaliteli olursa gelişirsin istesende istemesende ama şu aşama

için iyi Allah razı olsun

Gelişmiş Derken Tam Olarak Kasteddiğiniz Nedir?

Cübbeli Ahmet ağırlıklı video ve sohbetler kesinlikle olsun...

Cübbeli Hocanın Kendi Sitesinde Yayınlanan Görüntülü ve Sesli Bütün Sohbetleri Ekleyeceğm...

• 4 hafta sonra ...
web siten islami diyor ama

warez içerik dağıtıyorsun yakışıyormu bu ?

İslami Dosyaları Para Karşılığı Satanlara Hatta Hakkımızı Helal Etmiyoruz Demeye Kadar Getiren Üretici Firmalara Sormak Lazım Öne Bu Meseleleri..

Programalrın Linkleri Olduğu Kadar Satın Almaya Yönelik Linkleride Mevcuttur. Yaptığım Doğru veya Yanlış İndir İndirmemek Sizlerin Elinde...

İslami Dosyaları Para Karşılığı Satanlara Hatta Hakkımızı Helal Etmiyoruz Demeye Kadar Getiren Üretici Firmalara Sormak Lazım Öne Bu Meseleleri..

Programalrın Linkleri Olduğu Kadar Satın Almaya Yönelik Linkleride Mevcuttur. Yaptığım Doğru veya Yanlış İndir İndirmemek Sizlerin Elinde...

Sen yazdıklarını okuyormusun ? Kuran-ı Kerim satan adam onun karşılığını almassa birdaha satarmı yada benzer ürünleri kaldıki kapsamlı bir arşivi el emeği alın teri olan birşeyi sen beleşe dağıtıyorsun senin zihniyetinde bu kadar

cübbeli ahmet hocanın videolarını eklemeden önce birde dinleyip anlamaya çalış

yok ben ücretsiz dağıtıcam dersen sen yap göbeğin çatlasın sonra dağıt

Sen yazdıklarını okuyormusun ? Kuran-ı Kerim satan adam onun karşılığını almassa birdaha satarmı yada benzer ürünleri kaldıki kapsamlı bir arşivi el emeği alın teri olan birşeyi sen beleşe dağıtıyorsun senin zihniyetinde bu kadar

cübbeli ahmet hocanın videolarını eklemeden önce birde dinleyip anlamaya çalış

yok ben ücretsiz dağıtıcam dersen sen yap göbeğin çatlasın sonra dağıt

Haklısın Seskntrol Ben Nazdığını Ne Yaptığını Bilmeyen Biriyim..

Arkadaşlar Site Güncellendi Manşet ve Ufak Çaplı Bir forum Entegre Edildi..

icon13.gifDİKKAT: Teşekkür Etmek İstiyorsanız t_thanks.gif Butonunu Kullanmanız Gerekmektedir.

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

İlgili iletiler düzenlendi/silindi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...