Jump to content

N73- Format Sonrası Ariza!

emixxx

Recommended Posts

Öncelikle Herkese İyi Sabahlar .

N73- Marka Telefonuma Nokia Software Updater ile Format Atarken son aşamada Yaşanan Talihsiz Olay Sonucu Baglantım Koptu . Bunun Sonucunda Telefonum şuan açılmıyor yardım edebilecek arkadaşlar varsa (Şimdiden teşekkürler)hayırlı sabahlar.

Software Update işine en baştan başlaman gerekiyor.

Bilal kardeşim Defalarca denememe ramen hiç bir yanıt alamadım ayrıca telefon hiç bir şekılde yanıt vermıyor hard format die birşey denedim telefon kapalıyken yapılıyormuş ( *-3-yes tuşu- on-of ) ama ondanda bir yanıt alamadım sorun hala aynı

Bilal kardeşim Defalarca denememe ramen hiç bir yanıt alamadım ayrıca telefon hiç bir şekılde yanıt vermıyor hard format die birşey denedim telefon kapalıyken yapılıyormuş ( *-3-yes tuşu- on-of ) ama ondanda bir yanıt alamadım sorun hala aynı

Zaten hard format calısması için bilgisayarın içinde saglam bir software olması gerek. Nokia PC Suite'in telefon güncelleme kısmı olması gerek hatırladıgım kadarı ile. Oradan dene birde. Tabi cihaz ile iletişim kurabilecekmisin orası meçhul. Eğer buda olmazsa burada yazanları okudugum kadarıyla herhangi bir nokia yetkili servisine gidip 20 lira vs.. feda edeceksin.

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...