Jump to content

Şifreli Sfx Yapma...

imaginary

Recommended Posts

Arkadaşlar Baslıktanda Anlasıldıgı Gibi Sifreli Sfx Yapma Konusunda Yardım İstiyorum Gecen İsmini Hatırlamıyorum Bir Arkadasımızın Calısmasında Görmüştüm Yaptigi Program Winrarla Sag Tıklayıp Klasore Cıkar Deyince Şifre İstiyordu Lakin Cift Tıklayınca Da Calısıyordu Bende Böyle Birsey Yapmak İstiyorum Yardım Eden Arkadaslara Simdiden Teseekür Ederim Resimli Anlatan Olursa Cok İyi Olur İyi Aksamlar...

Öncelikle iyi akşamlar,ilk önce arşivleme seçeneklerinde aşağıdaki gibi ayarları yapıyoruz,

1z3yt00.jpg

Daha sonra Gelişmiş Sekmesine girip Parola Ayarları...' nı seçiyoruz. Ve şifremizi giriyoruz.

2h530ug.jpg

NOT: Anlatım bana aittir. Bir teşekkürü çok görmeyiniz.

:D Arkadasım Ya Sen Konuyu Anlamadın Ya Ben Anlatamadım Şöyle Anlatayım Sana Bir Kac Program Var Elimizde Bunlara Bir Adet Kur.bat Diye Dosya Olusturduk Yani Tek Exe Yapacagız Winrarla Sfx Arsivi Olusturduk Çıkardıktan Sonra Calıstır Bölümüne Kur.bat Yazdik Arsivledik Tek Tıklamayla Programlar Kuruluyor Lakin Sag Tiklayinca Klasöre Cıkartılıyor Ben Bunun Sifre İstemesini İstiyorum...

evet bende boyle bırsey arıyorum

kurulumda sıfre ıstemesın

ama sag tıklayıp klasore veya buraya cıkar dedıgınde sıfre sorsun

nasıl olacak

Bekliyoruz Arkadasım Yardım Eden Biri Cıkar Herhalde Blackman Konuyu Görmedi Herhalde Yardım Ederdi Ama :D

Anlatmak için bu kadar uğraşacağına, elindeki bahsettiğin dosyayı bi paylaşsaydın, bizde inceleseydik daha net kesin cevap verebilirdik..

Bence senin bahsettiğini Winrar ile değil AMS ile (AutoPlay Media Studio) ile yapmışlardır...

AMS de buildedn sonra Veriyi şifrele bölümü vardır, lakin bu şifre otomatik olarak program tarafından verilir ve hiçkimse açamaz, yapan bile :(

Fakar unutmamak gerekirki bu tür SFX lerin hepside kendini TEMP'e açar, sonuçta şifrelide olsa TEMP den gidip alına bilinir, sadece SağTık Çıkart yapılamaz, ama Çift tıklanıldığında zaten kendisi TEMPe açar kendini :D

ams de şifrelemek için aşağıdaki kutucu işaretlemek gerek :

amst.png

şifreli sfx yapmayı herkes bilir böyle gereksiz sorunlar için konu açmayın google'de arayın bulursunuz

Konuyu Anlamadan Yorum Yapma Sifreli Sfx Yapmayı Bizde Biriyoruz Önce Oku Sonra Yaz Ne Kadar Gereksiz Konusan İnsanlar Var Yaa Madem Biliyorsun Biz Bilmiyoruz Anlatta Bizde Ögrenelim...

Ben Winrar ile anlattım sen diğer programlar ile benzer adımları izleyerek kullanabilirsin

Portable veya değil farketmez programı seçip sağ tıklayıp arşive ekle diyoruz

Alttaki resimdeki gibi işaretliyoruz

62651763.png

1.Portable ise şu anki klasörde kurulum ise program files içinde oluştur u seçiyoruz

2.Programın adını kopyalayıp sonuna ".exe" koyuyoruz

51539530.png

Tümünü gizle modunu seçiyoruz

23244142.png

Bi parola giriyoruz ve tamam deyip oluşturuyoruz

77222479.png

Artık çift tıklayınca program kurulacak , portable ise çalışacak ama extract etmeye kalkınca şifre isteyecek

Temp dizininde ise kur programına ulaşamayacaksın yani temp den alma da yapılamaz

İkinci resimde ".exe" yerine ".sfx.exe" yazarsan görev yöneticisinde uygulamalarda göremiyeceğin sadece işlemlerde

görebileceğin ve pc yi kapatmadan kurtulamayacağın sayısı giderek artan bir nevi virüs hesabı bir sürü işlem göreceksin

buda hiçbir virüs tarayıcının tespit edemeyaceği engelleyemeyeceği basit ve zararsız ters mühendislik örneği

Tüm bunlar Xp Sp3 bir sistemle program olarak 7 zip , portable program olarak sıw kullanılarak

denenmiştir ve anlatılmıştır umarım işine yaramıştır kolaygelsin

ÖNEMLİ NOT: Bu şekilde paketlenmiş bir portable veya kurulumlu program kurulduk veya kullanıldıktan sonra

yani işimiz hallolduktan sonra sfx modülü yapısı gereği şifre ister bu denetime iptal deyiniz kurulum ve kullanım sonrası bir denetim olup zararı yoktur

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...