Jump to content

Tncxpyi Laptoba Kurdum Fakat Wirelesse Yok

kopukum

Recommended Posts

merhaba laptoba xpyi kurdum fakat net kaplosu taktığım zaman nete giriyorum ama wireless bağlantısı hiçbir şekilde gözükmüyor aşağıda olması gereken simgeyide win7den çektim yardımcı olur belki resimde kırmızıylada belirtttim driver kurmaya çalısıyorum onada ''qmi module not exist'' diye bir hata veriyor laptobun marka Casper NIRVANA 15.6" CPQ.I720-4L25P yardımcı olursanız sevinirim

adszhe.png

konu yanlış yerde yanılmıyorsam

bnde exper laptop wardı sitesinden driverini indirdim markasını yazıp bide sen öle dene. Olmadı ag baglantılarda kablosuz bağlantı warmı bak olmassa driverini casperin sitesinden uyumlu olanı indir.

konu yanlış yerde yanılmıyorsam

bnde exper laptop wardı sitesinden driverini indirdim markasını yazıp bide sen öle dene. Olmadı ag baglantılarda kablosuz bağlantı warmı bak olmassa driverini casperin sitesinden uyumlu olanı indir.

konu actım yer yanşlısdeil tnc xp kurdum bu sorunla karsılastım + pc ile gelen driver cd sindende kurulmuor program sitesindende indirdim hemde bütün xp wiriless driverlerini ama olmuor biturlu net kaplosu takıorum giriorum nete

bilgisayarım simgesine sağ tılka.. hizmetler menusune git orada kablosuz hizmetini başlatman gerek.. sorunun driverle alakası yok sanırım.. bende de benzer bir sorun olmuştu şimdi yok kolay gelsin.

driveri yükleyemiyorumki sorun verior olmuyor ama dedin yerdede sorunlu gözüküodu yanlıs hatırlamıosam win 7 yüklüyorum takır takır calısıor

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...