Jump to content

Taşınabilir Xilisoft Mutiple Desktops 1.0.1.0360


vistaarda

Recommended Posts

2wd1v0m.png

Feel your desktop crowded due to many windows on it? Now, it's time to clear up. Xilisoft Multiple Desktops is a multi-desktop organizer and virtual desktop manager that can create multiple virtual desktops and perform desktop switching by mouse click or user-defined hotkeys.

With the multi-desktop manager, you can organize applications, documents and windows by categories in different desktops as you need, group them between desktops, arrange the desktops within a virtual screen and switch from one desktop to another one. Moreover, Xilisoft Multiple Desktops keeps your work safe with password protection feature and provides different display methods. And the hotkey settings are fully customized.

Xilisoft Multiple Desktops expands your workspace and gives you the ability to work on multiple desktops which makes your work more comfortable and effective without clutter.

* Create multiple virtual desktops to increase your desktop space

* Password protection secures your work contents on desktop

* Customize hotkeys and specify numeric key to the target desktop

* Switch between desktops easily and quickly with mouse or keyboard

Link:

http://www.mediafire.com/file/lmkqlez0mgx/Xilisoft-Multiple-Desktops-portable.rar[/CODE]

Link to comment
Share on other sites

Masaüstü Feel birçok pencere onu nedeniyle kalabalık? Şimdi zamanı kadar temizleyin. Xilisoft Çoklu Masaüstü çok masaüstü düzenleyici ve birden fazla sanal masaüstleri oluşturabilir ve masaüstü fare tıklaması veya kullanıcı tarafından tanımlanmış kısayol tuşları geçiş yapmak sanal masaüstü yöneticisidir.

Çoklu masaüstü yöneticisi, size, masaüstü bilgisayarlar arasında grup onları, sanal bir ekran ve geçiş içinde bir masaüstü diğerine masaüstü düzenleme uygulamaları, belge ve pencere olarak ihtiyacınız olan farklı masaüstü kategorilere göre düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, Xilisoft Çoklu Masaüstü şifre koruma özelliği ile çalışmak güvenli tutar ve farklı görüntüleme yöntemleri sağlar. Ve hotkey ayarları tamamen özelleştirilmiş bulunmaktadır.

Xilisoft Çoklu Masaüstü için çalışma alanını genişletir ve yeteneği çok masaüstü üzerinde çalışmanızı daha rahat ve etkili dağınıklığını ortadan kaldıran geçici iş verir.

* Yarat birden fazla sanal masaüstü masaüstü alanını artırmak için

* Şifre koruması masaüstünde iş güvenliği içeriği

* Özelleştirme kısayol tuşları ve hedef masaüstüne sayısal anahtar belirtin

* Switch masaüstü arasında kolayca ve hızlı bir fare veya klavye ile

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...