Jump to content

Ttnet Netlİmİtsİz 8 Mbps'ye Kadar/limitsiz

sinan-99

Recommended Posts

Bence Hiç geçme derim.Şöyle düşünebilirsin 15 Gb Downloada kadar Tavşan Hızı 15 geçtikten Sonra Kaplumbağa Hızı Anlatabiliyorumdur Umarım.Ama yinede Hayır kullanıcam dersen Her ay 49 Tl Geliyor Bana Sorarsan 45 Tl 1Mbit Kullan.

aynen ben kullanıyorum ve acıkcası degıstırmek ıstıyorum sebekemı

Bence Hiç geçme derim.Şöyle düşünebilirsin 15 Gb Downloada kadar Tavşan Hızı 15 geçtikten Sonra Kaplumbağa Hızı Anlatabiliyorumdur Umarım.Ama yinede Hayır kullanıcam dersen Her ay 49 Tl Geliyor Bana Sorarsan 45 Tl 1Mbit Kullan.

Ben zaten kullanıyorum şu anda hocam ama 15Gb kotayı geçtikten sonra hız düşmüyor ayın dolmasına 4 gün kala kaplumbağa hızına düşüyor ama faturada farklı geliyor geçen ay 50 küsür geldi bu ay 37 küsür geldi oda bu ay geçen aya göre 2 katı download yaptım ;)

bence geç torrent çekmesi adama çok keyif veriyor 700 kb falan indirme hızını gördüğümde. ayrıca şimdi baktımda kotam 25 gb falan olmuş ama çok şükür (bu şükran ttnet e değil tabiki) ttnet hızımı yavaşlatmadı.

bence geç torrent çekmesi adama çok keyif veriyor 700 kb falan indirme hızını gördüğümde. ayrıca şimdi baktımda kotam 25 gb falan olmuş ama çok şükür (bu şükran ttnet e değil tabiki) ttnet hızımı yavaşlatmadı.

kaç para geliyor sana ayda fatura?

Müşteri Hizmetlerine Danışabilirsin.Boşuna Oturmasınlar bari Ara çekinme ;)

şimdi bu şekilde olursa benim işime gelir ayda 100 GB tan fazla download 50 küsür Tl fatura :) ama işin garip yani daha az download yapınca daha çok fatura geliyor onu anlamadım :S

Genemi sen ;)

Düşmeme olasılığını ancak Şöyle yorumlarım ben. Evin santrala Yakında düşmez.En azından ihtimal :)

ahaha <_< evet yine ben :) ezele bakıyom aradada gözüme çarpan mesajlara cvp yazıom sana denk geldi yine :p

evim santrale yakın sayılır. hmm eğer bu nedendense ben şanslıymışım. şimdide faturaya baktım 49.75 gelmiş iyice rahatladım valla ohhhh maşallah benim adslye :)

yani sonuç şu olmalı: eğer evin santrale yakınsa NetLimitsize geç :D valla ben memnunum

ahaha :) evet yine ben :p ezele bakıyom aradada gözüme çarpan mesajlara cvp yazıom sana denk geldi yine :D

evim santrale yakın sayılır. hmm eğer bu nedendense ben şanslıymışım. şimdide faturaya baktım 49.75 gelmiş iyice rahatladım valla ohhhh maşallah benim adslye <_<

yani sonuç şu olmalı: eğer evin santrale yakınsa NetLimitsize geç :) valla ben memnunum

Valla iyi anlamışın ;)

ahaha ;) evet yine ben :p ezele bakıyom aradada gözüme çarpan mesajlara cvp yazıom sana denk geldi yine :D

evim santrale yakın sayılır. hmm eğer bu nedendense ben şanslıymışım. şimdide faturaya baktım 49.75 gelmiş iyice rahatladım valla ohhhh maşallah benim adslye :)

yani sonuç şu olmalı: eğer evin santrale yakınsa NetLimitsize geç <_< valla ben memnunum

valla benim ev 1 mil uzak santrele ne yapacaz :)

yav hocam oda bişeymi allah aşkına ;) sen benim kotaya bir baksana :)

adszcopybv.png

yuh lannnnnnnnnnnn

oha lannnnnnnnnnnnnn

<_<:D:D allahım bu neyyy

çüş lannnnnnnnnnnnnnn:D:D

ahahahahaha inanılmaz bişey sayın seyircilerrr :)

naptın hacı yaa valla şimdi gidip ne var ne yok indiresim geldi

dur ben download menageri yükleyim önüme çıkanı indiriyim

helal olsun aga llaa valla sömürülürde böyle sömürülmez :D

yuh lannnnnnnnnnnn

oha lannnnnnnnnnnnnn

:):D:D allahım bu neyyy

çüş lannnnnnnnnnnnnnn:D:D

ahahahahaha inanılmaz bişey sayın seyircilerrr <_<

naptın hacı yaa valla şimdi gidip ne var ne yok indiresim geldi

dur ben download menageri yükleyim önüme çıkanı indiriyim

helal olsun aga llaa valla sömürülürde böyle sömürülmez :)

hahahahahahaha :D valla güldürdün beni :p bu daha ne hacı ben bu kadarını korkarak yaptım ama şimdi korkmuyorum 10 gün sonra sana bidaha benim kotanın resmini yollayacam hahahah :)

sizin dediginiz tarifede modeme reset attıgınız anda hızınız düşüuo

alakası yok ;)

sizin dediginiz tarifede modeme reset attıgınız anda hızınız düşüuo

ilk bu cümleyi duyduğumda korktum modemi resetlemekten ;) hemde acayip korktum ama korkularımın üzerine gitmek istedim bi an ve denedim

yok hacı yok böle bişey...

ben aradım 4440375i neslihan diye güzel sesli bi ceylan çıktı enine boyuna sordum ne varsa yok öle bişey dedi iyi geçir beni dedim netlimitsize tmm resetle sonra limitsizsin dedi hadi eyvallah dedim o günden beri görüşmüyoz :)

15 gb doldurduğunda 8 mb den 512 kb düşer. 8 mb her yerde kullanamazsın. şebeke lerdeki port kullanıma acıksa kullanırsın...

yav arkadaşım bizde onu anlatmaya çalışıyoruz işte 15 GB tı geçtim hatta anasını ağlattım ;) 237 GB yaptım ama düşmedi hız faturada normal geldi

ne uğraşıoz sinan bırak ya anlamıyolar işte bizim derdimiz yok hatta bu mesaj bile zaman kaybı 500 hdd var mal gibi duruom burda

birde fatura normal geldiya off anasını ağlatırım ben artık downloadın ben biraz programlar kısmına göz atuyum hadi kaydımm ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...