Jump to content

Telefon Yazılım Atmak Yardim Telefoncu Arkadaşlar

cylaker

Recommended Posts

arkadaşlar şimdi birazdan bir telefın almayı dusunuyorum sony ericson w205 fiyat olarak adam 120 dedi sizce nasıl he birde telefon sanırım turkcell kampanyalrından alınmıs yani teması hala duruyor degişmek isteyince tema coktu diyo degişmiyo asıl konuda bu telefonun yazılımını degiştirebilirmiyim garantis suruyormus ben kendim evde yapabilirmiyim yani telefonun kendi orj programını tekrar format atmak istiyorum turkcell den kurtarmak için bunu nsl yapabilirmi bir de yaılımını nerden bulabilirim garantiye gondersem ne zmna gelir yaparlarmı

O telefona evde yazılım atamazsın dışarda yaptırsan ücret ödersin en iyisi telefonun şikayetini bir kağıda yaz telefonu orjinal kutusuna veya herhangibir kutuya koy Ankaradaki servisine gönder.. 15 gün içinde cihazını sana tekrar gönderirler.. Kargonu karşı ödemeli gönder. Böylece hiç ücret ödemeden şikayetin giderilmiş olur..

Servis adresi:

Asya Telekom

Emek/Ankara

Bence bu kadar uğraşacak san alma o telefonu başka bi telefon beğen veya aynısının

böyle sorunları olmayanını bul me biliyim bana sanki değmezmiş gibi geldi yinede sen bilirsin

benim düşüncem budur kolaygelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...