Jump to content

Windows 10 Pro -x64 (19045.3803) // Sade, Hızlı, Uyarısız...

va7eyla
 Share

Recommended Posts

ekvatorx33, 1 dakika önce yazdı:

sadece toolbox uyguladım hocam ayar yapan otomatik

Sistem zaten ayarlı geliyor size, daha neyi ayarlıyorsunuz..

Zaten en başta hiçbir ayar girmeden istediğiklerinizi yapsaydınız, kesin olurdu.

Bu konu altına yazdınız ama siz görsel sürüm indirmişsiniz.

Bu tarz, kullanıcı nedeniyle oluşan sorunlar beni rahatsız ediyor.

Sisteme extra bir sürü ayar girmişisiniz, Toolbox vs., sonrada bu edgeyi kaldıramadım, masa üstü klasöründe yoktu vs.

Size her şeyi hazır verdim, onu da başaramadınız.

Yapacak bişey yok, sistemi silin, orijinal sistem kurun.

Ya da başka editleyenlerden indirin.

Ben artık böyle gereksiz mesaj ve yorumlara katlanamıyorum.

Konumu gereksiz yere kirlettiniz, sonuç başarısız.

Ve başarısızlığa tahammülüm yok...

İyi günler, saygılarımla...

va7eyla, 17 dakika önce yazdı:

Sistem zaten ayarlı geliyor size, daha neyi ayarlıyorsunuz..

Zaten en başta hiçbir ayar girmeden istediğiklerinizi yapsaydınız, kesin olurdu.

Bu konu altına yazdınız ama siz görsel sürüm indirmişsiniz.

Bu tarz, kullanıcı nedeniyle oluşan sorunlar beni rahatsız ediyor.

Sisteme extra bir sürü ayar girmişisiniz, Toolbox vs., sonrada bu edgeyi kaldıramadım, masa üstü klasöründe yoktu vs.

Size her şeyi hazır verdim, onu da başaramadınız.

Yapacak bişey yok, sistemi silin, orijinal sistem kurun.

Ya da başka editleyenlerden indirin.

Ben artık böyle gereksiz mesaj ve yorumlara katlanamıyorum.

Konumu gereksiz yere kirlettiniz, sonuç başarısız.

Ve başarısızlığa tahammülüm yok...

İyi günler, saygılarımla...

tepkimenizi iyi anlıyorum hocam ben size saygıyla yaklaşıyorum ben herzaman oyunlarda tam performans isterim en iyi ayarlarda olmasını.

ekvatorx33, 2 dakika önce yazdı:

tepkimenizi iyi anlıyorum hocam ben size saygıyla yaklaşıyorum ben herzaman oyunlarda tam performans isterim en iyi ayarlarda olmasını.

Kusura bakmayın, bugün kafam allak bullak oldu, sistemle ilgili çok mühim bir sorun değil yazdığınız.

Sorun şu ki, sistem edgeyi kaldırmak için ya sürüm numarasını göremiyor, ya da klasörü bulamıyor.

Edge için konuşuyorum, Edge'yi hiç güncellenemez hale getirmiştim. Güncelleme hizmeti dail, güncelleme ile ilgili dosyaları eksik sistemde.

Lakin, siz ya edgeyi kaldırmak için, bir araç veya başka şekilde klasörü silme girişiminde bulunduysanız,

Ayarlar ve uygulamalarda edge kalacaktır. // Gitmesi için, orijinal sistemden, microsft edge dosya yolundaki dosyayı kopyalayıp, olması gereken yere atmanız gerekiyor.

Ve bu kez tekrar kodu komut isteminde çalıştırdığınızda kalkacaktır.

Başta bu yöntemi söyleyecektim ama, konuyu gereksiz gördüm ve gereksiz uzadı.

Bu yöntemi söylesem de kaldırmayabilirsiniz, o yüzden söylemedim.

Demem o ki, konu gereksiz yere uzadı. Biraz buna sinirlendim, başka şeyler üzerinde çalışıyordum diye...

Bende saygıyla yaklaşıyorum, üstteki yorumda, saygısızlık etmedim ama sert konuştum diyebilirim.

Saygılarımla...

va7eyla, 1 dakika önce yazdı:

Kusura bakmayın, bugün kafam allak bullak oldu, sistemle ilgili çok mühim bir sorun değil yazdığınız.

Sorun şu ki, sistem edgeyi kaldırmak için ya sürüm numarasını göremiyor, ya da klasörü bulamıyor.

Edge için konuşuyorum, Edge'yi hiç güncellenemez hale getirmiştim. Güncelleme hizmeti dail, güncelleme ile ilgili dosyaları eksik sistemde.

Lakin, siz ya edgeyi kaldırmak için, bir araç veya başka şekilde klasörü silme girişiminde bulunduysanız,

Ayarlar ve uygulamalarda edge kalacaktır. // Gitmesi için, orijinal sistemden, microsft edge dosya yolundaki dosyayı kopyalayıp, olması gereken yere atmanız gerekiyor.

Ve bu kez tekrar kodu komut isteminde çalıştırdığınızda kalkacaktır.

Başta bu yöntemi söyleyecektim ama, konuyu gereksiz gördüm ve gereksiz uzadı.

Bu yöntemi söylesem de kaldırmayabilirsiniz, o yüzden söylemedim.

Demem o ki, konu gereksiz yere uzadı. Biraz buna sinirlendim, başka şeyler üzerinde çalışıyordum diye...

Bende saygıyla yaklaşıyorum, üstteki yorumda, saygısızlık etmedim ama sert konuştum diyebilirim.

Saygılarımla...

yoğun olduğunuzu bilmiyordum özür dilerim 

saygılarımla...

• Like 1

• va7eyla changed the title to Windows 10 Pro -x64 (19045.3803) // Sade, Hızlı, Uyarısız...
ekvatorx33, 25 dakika önce yazdı:

Hocam yakın zamanda böyle sade hızlı home sl gelir mi yoksa bunu kuracağım efendim

Maalesef home veya single L. gelmez..

İsterseniz bunu kurun ama ingilize olduğu için fazla tutmadı. Nasıl isterseniz...

Edit = Yanlış konuya yazmışım, yanlış konu sanmışım...

Edited by va7eyla

yakamoz0185, Bir saat önce yazdı:

Defender silebilirmiyiz program yada komut varmı

Kurulu sistemden silemezsiniz fakat devre dışı bırakabilirsiniz...

Please register to see this content.
  >> Sordum.com linki...

“Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetiliyor uyarıları yoktur” diye yazmışın, bunu nasıl yaptığını ve registry felan varsa gönderme imkanın var mı? Ayrıca beni özel mesajdan neden engelledin, onuda anlamış değilim

bensuslu11, Şimdi yazdı:

“Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetiliyor uyarıları yoktur” diye yazmışın, bunu nasıl yaptığını ve registry felan varsa gönderme imkanın var mı? Ayrıca beni özel mesajdan neden engelledin, onuda anlamış değilim

Kardeş, özel mesaj komple kapalı. Şu maalüm kişi üzerine kapattım. Sürekli oem soruyordu da.

• Haha 2

bensuslu11, 1 saat önce yazdı:

Tüm ayarlar özenle yapıldı. Uyarı veren durumları gösteren ayarlar, yapılmadı... Buna benzer elimde win11 mevcut fakat, bilgisayarım win10 üzerinde daha hızlı ve güzel çalıştığı için. Win11 olanı sunulmadı... Win11 için beklemekteyim... Ayrıca bu sürüme benzer Win10 sürümü ve Win11 sürümü elimde düzenlenmiş ve uyarısız olarak, tekrar düzenlenebilir ve güncellenebilir haliyle mevcut... Yavaş yavaş, Sistem üzerinde, hakimiyetimi göstermekteyim kardeş... Daha güzel sistemlerde görüşmek üzere. Saygılarımla...

• Like 1

Merhaba;

Oturum açma seçeneklerinden parola ekleme alanı hiç gelmiyor.  tıklansa da cevapsız kalıyor ekran.

Buna bir çözüm varmıdır ?

Daha sonra açıldı. tamamdır.

Edited by VentMois
  • Like 1