Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

Download links will be available on http://dev.windows.com

I will post the Direct Download Links in this thread as soon as they are available.

Windows 8 Consumer Preview x64 (64 bit)
8250.0.WINMAIN_WIN8BETA.120217-1520_X64FRE_CLIENT_EN-US-HB1_CCPA_X64FRE_EN-US_DV5.ISO
Download: Coming soon

Windows 8 Consumer Preview x86 (32 bit)
8250.0.WINMAIN_WIN8BETA.120217-1520_X86FRE_CLIENT_EN-US-HB1_CCPA_X86FRE_EN-US_DV5.ISO
Download: Coming soon
dağıtılcak site...ve iso adları

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KenanK' date='29 February 2012 - 12:31 ' timestamp='1330518692' post='1162731']
[b]ing olacak yani dil.. :([/b]
[/quote]

türkçe olma ihtiamli rc de bile yokki :D 17 ci konuşulan dil + pazar payı küçük....belki rc de test tr paketi sızar 7 dedki gibi bi o ihtimal var..

[quote name='kacaksevgilim' date='29 February 2012 - 12:37 ' timestamp='1330519028' post='1162734']
Bu kötü oldu.Şimdi Beta sürümlerde Türçe olmayacak mı?Ayrıca Türkçe Dünyadan en çok konuşulan 17. değil 13. dildir arkadaşım
[/quote]
pazar payı 35 lerde nedeni fukaralık ve korsan kullanım ne kadar ekmek o kadar köfte! adam satamadığı sürümün sana test aşamasında dilinde suncak değil kapatalist dünya ben 17 biliyorum zaten onun çok onemi yok olay tamamen para ve pazar payı çok olan diller oda anca 5 dil zaten daha takip edenler bilir uagandaca çıkar(mecazi) türkçe çıkmaz nedeni belli PARA...

Edited by istanbul82

[quote name='KenanK' date='29 February 2012 - 12:37 ' timestamp='1330519055' post='1162735']
[b]w7 de ne güzel tr de vardı yaa... 7100 den beri kullanmaya başalmıştım 7yi şimdi bunuda kullansaydık kötümü olurdu yaaa..[/b]
[/quote]
rc deki o test paketini direk biz sızdırdık bilen bilir zukonadan micronun yayınladığı filan yoktu yayınlaması imkansızda! ben veya zukona olmasaydı rüyalar aleminde görürdünüz...

Edited by istanbul82

microsoftun sitesinde windows 8 de türkçe dahil 35 dilin yüklenebileceği yazılmıştı.. windows 7 dil paketinin uyumlu olacağı söylenmişti yanlış hatırlamıyorsam.. hatta dillerin nasıl yükleneceği update ile nasıl geleceği resimli bir şekilde anlatılmıştı

[quote name='srkngncy' date='29 February 2012 - 13:00 ' timestamp='1330520417' post='1162749']
microsoftun sitesinde windows 8 de türkçe dahil 35 dilin yüklenebileceği yazılmıştı.. windows 7 dil paketinin uyumlu olacağı söylenmişti yanlış hatırlamıyorsam.. hatta dillerin nasıl yükleneceği update ile nasıl geleceği resimli bir şekilde anlatılmıştı
[/quote]
rtm için tanıtım o 2013 de yüklüycen doğrudur :D
beta ve rc 5 dil ing jap çince fran. almanca başka dil yok pazar payı kocaman dilim olanlar...

[quote name='istanbul82' date='29 February 2012 - 15:03 ' timestamp='1330520595' post='1162750']
rtm için tanıtım o 2013 de yüklüycen doğrudur :D
beta ve rc 5 dil ing jap çince fran. almanca başka dil yok pazar payı kocaman dilim olanlar...
[/quote]

:D hehe tamam ozaman doğru hatırlamışım büyük bir kısmını :D şu 8 gelsinde ingilizce olsun sorun değil :D

[quote name='mardin75' date='29 February 2012 - 17:24 ' timestamp='1330529072' post='1162821']
multiboot destekliyor mu arkadaşlar windows 7 nin yanında kurabilirmiyiz..desteklemeyeceği söyleniyordu... açıklık kazandı mı?...
[/quote]
Eyvahlar olsun, gerçekten böyle bir şey varmı? Download'ı tamamlayanlar bunu bir denese bari. Yani deneyip sonucu buraya yazarsa iyi olur. Yoksa boşa download etmiş olacağız ben ve benim gibi win 7 ile beraber kurmak isteyenler.

[quote name='temmuz' date='29 February 2012 - 17:47 ' timestamp='1330534066' post='1162857']
Eyvahlar olsun, gerçekten böyle bir şey varmı? Download'ı tamamlayanlar bunu bir denese bari. Yani deneyip sonucu buraya yazarsa iyi olur. Yoksa boşa download etmiş olacağız ben ve benim gibi win 7 ile beraber kurmak isteyenler.
[/quote]

hdd ayrı bir bölüm oluşturursanız win7 ile beraber kullanabilirsiniz pc açılırken size hangi işletim sistemi ile başlatacagınızı soruyor ben kurdum o şekilde şuan win8 den yazıyorum bu cevabı