Jump to content

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

ofis 2007 de ne güzeldi key ile ofis aktif oluyordu sanırım 2007 vl sürüm olduğu için içinde aktivasyonu tetikleyen dosyalar yoktu bu 2010 da vl sürüm galiba yok o yüzden sadece key girmek yeterli olmuyor microsoft iyice kasmaya başladı crackka karşı.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ofis 2007 de ne güzeldi key ile ofis aktif oluyordu sanırım 2007 vl sürüm olduğu için içinde aktivasyonu tetikleyen dosyalar yoktu bu 2010 da vl sürüm galiba yok o yüzden sadece key girmek yeterli olmuyor microsoft iyice kasmaya başladı crackka karşı.

arkdaşım crackler ozellikle benim verdiğim her pc de çalışıyor..

1.dosya sistemini koruyan antivirus ve firewallar devre dışı kalacak...yaparken..

2.görev zamanlıyıcısı modlu windowsta silinmiş veya kaptılmışsa

sittin sene offici aktivite edemssin ö.m dende yazdım..

technet forumlarında adım geçiyor sitenin tnc adı geçiyor istanbul82 diye biri buluyo denmiş bunlara seviyeyle dalga geçilmiş yoksa 3 ün 1 ini buluyolardı gibi bişeyler denmiş tr nin sızmasına kudurmuşlar filan laa koptum bide microfotta bayya kayıyo türk testır msdn kullanıcıları officenin daha msdn de olmayışına....demmeki siteye giren testırlar var bencillikten kibirden açık etmiyolar kendilerni..bi süre olmassam bilinki tutuklandım! :D

Edited by istanbul82

technet forumlarında adım geçiyor sitenin tnc adı geçiyor istanbul82 diye biri buluyo denmiş bunlara seviyeyle dalga geçilmiş yoksa 3 ün 1 ini buluyolardı gibi bişeyler denmiş tr nin sızmasına kudurmuşlar filan laa koptum bide microfotta bayya kayıyo türk testır msdn kullanıcıları officenin daha msdn de olmayışına....demmeki siteye giren testırlar var bencillikten kibirden açık etmiyolar kendilerni..bi süre olmassam bilinki tutuklandım! :D

istanbul ben yanıt bekliorm hala. saygılar.

bunlar yapar abi şikayet de ederler allah bildig gibi etsin bunları daha ileri gidemiyorum malesef :(

birde birşey sormak istiorm istanbul82 sana. win7 sp1 kullanabilmek için ingilizce win7 yüklemek istemiorm. acaba bu türkce sp1 3 aşşağı 5 yukarı ne kadar zaman sonra çıkma ihtimali olabilir?

pre rc ler le gelicek ağustos başı olabilir.yeni msn sızması söz konusu değil şimdilik..

arkdaşım crackler ozellikle benim verdiğim her pc de çalışıyor..

1.dosya sistemini koruyan antivirus ve firewallar devre dışı kalacak...yaparken..

2.görev zamanlıyıcısı modlu windowsta silinmiş veya kaptılmışsa

sittin sene offici aktivite edemssin ö.m dende yazdım..

Ben diyorum mersin sen diyorsun tersin mevzu crack mewzusu değil ben kullanmıyorum zaten şu an 2010 diyorumki 2007de enterprise vardı hepimizin bulup kullandığı sadece keyle aktif olan galiba böyle bir sürüm çıkartmayacak artık ms .

Ben diyorum mersin sen diyorsun tersin mevzu crack mewzusu değil ben kullanmıyorum zaten şu an 2010 diyorumki 2007de enterprise vardı hepimizin bulup kullandığı sadece keyle aktif olan galiba böyle bir sürüm çıkartmayacak artık ms .

2006 windowsta 2009 da officede tek keyle warez devri bitti! retail oem ve kms artık....

2006 windowsta 2009 da officede tek keyle warez devri bitti! retail oem ve kms artık....

Birde anlaşılır cümleler kurabilsen.Desene kısasaca VL lisanslar artık kms servere bağlandı diye.

Bu x-force büyük adam nasılda bilgili ne güzel yazmış açıklamış.

kGgUo.png

Edited by yumuklu

çekirdeğin değişmesi güzel birşey. fakat çok uzun bir yol izlenmeli. çünkü muhtemel bir vista faciası yaşanmaması açısından çok iyi geliştirmeleri gerekiyor..

paranın yüzü sıcaktır :)

microsoft bu işi çözdü sürekli güncel yenilikler eşittir çok kazanç...

windows 8 için baya erken olmasına rağmen microsoft boş durmuyor...

Edited by osmanhasimcan

çekirdeğin değişmesi güzel birşey. fakat çok uzun bir yol izlenmeli. çünkü muhtemel bir vista faciası yaşanmaması açısından çok iyi geliştirmeleri gerekiyor..

paranın yüzü sıcaktır :)

microsoft bu işi çözdü sürekli güncel yenilikler eşittir çok kazanç...

windows 8 için baya erken olmasına rağmen microsoft boş durmuyor...

patronları değişti eski hımbıl hallerinden kurtuldular microsoft çalışnaları çalışmaktan deli olduklarını soyluyolar :D aslında win7 bitmeden win8 e başlanmıştı kafadaki amaç win8 gibi yeni kernelli yenilikler taşıtyan bi sistemdi win7 sadece para kazanmak vistada bozulan imajı düzeltmek için çıkarıldı yoksa çekirdek aynı altyapı aynı vista..2011 de çıkacak gibi..win98 me 2000 xp arasında epten 1 sene var arkdaşlar bunu düşünmeyip aaa çok ereken aslında diyolar aslında erken değil !

Edited by istanbul82

ağustosun 2 haftası ve sonrası gelişmeler wlive 4 rtw windows 8 pre beta yada beta ie9 beta...zukonun elindede win8 var şu an ama core lab imza ..yani ağustos sıcağını bekleyin :D

Win7 SP1 FİNAL 2011 de mi geliyor?

Arkadaşlar bu yeni bir şey midir emin değilim ancak;

aşağıdaki adreste şu an Microsoft Office Professional Plus 2010 (Orijinal Türkçe) x86 ve x64 sürümler 60 günlük keyle beraber indirilebiliyor.

http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/ee390818.aspx

Bağlantı açılıp ''Get started now'' a tıklandığında, live hesabınızla giriş yapmanız isteniyor. Sonrasında ise key ve indirme bağlantıları veriliyor.

Ancak sanırım sadece MS'un kendi indirme yöneticisi ile indirilebiliyor dosyalar. Benden x64 sürüm için bir ekran görüntüsü vereyim;

28v7faa.jpg

istanbul82 senin konuyu neden sildiler acaba sebeb bunca insanla dalga geçmen saçma sapan yazılar yazman olabilirmi acaba insanların ahını alıyorsun çokda saygısızca umarım tanrı seni affeder.

Polemik yapacak mesajlar yazmaya devam ederseniz uyarı seviyeniz bir hayli yükselecektir.Bilgilerinize.Saygılarımla

Edited by YAGMURADAM
Bilgilendirme