Jump to content

Upload Yaparak 600$ Kazanın [resimli, Açıklamalı]

osmankorsan

Recommended Posts

Upload Yaparak 600$ Kazanın [Resimli, Açıklamalı]

İnternette çeşitli şekillerde dosyalar yüklüyorsunuz ve bunları bloglarda, forumlarda ya da kendi sitenizde paylaşıyorsunuz. Peki bu paylaştığınız dosyalardan indirme başına para kazanmak ister misiniz?

ShareCash sitesine üye oluyorsunuz ve hesabınıza girdikten sonra dosyaları yüklüyorsunuz. Size veirlen download linkini de forumlarda ve blogunuzda paylaşıyorsunuz. Her indirme için size değişik tutarlarda ücret ödeniyor.

Sistemin çalışma prensibi şu : Download linkine tıklandığında bir sayfa açılıyor ve dosyayı indirmek isteyen kişinin bu sayfadaki anketi doldurması gerekiyor. Firmada anket için aldığı ücretin bir kısmını size ödüyor. Bu ücret indirme başına 0,60$ kadar ulaşabiliyor. Her ne kadar en düşük 0,20$ dense de bu miktar anketi dolduran kişinin anketin hedef kitlesine uygun olup olmaması ile ilgili. Hedef kitleden örneğin ABDyi kapsayan bir anket ABDden bağlanan biri tarafından doldurulursa size ödenen miktar artıyor.

Ödeme miktarı 10$ı aşınca ödeme talebinde bulunuyorsunuz ve ödemeler PayPal hesabınıza yapılıyor.

Size ödeme yapılması için HotFile örneğindeki gibi dosyanızın en az 1000 defa indirilmesi şartı da bulunmuyor.

Hemen ShareCash kayıt olun ve yüklediğiniz dosyalardan kazanmaya başlayın.. Kayıt olmak ücretsiz.

Sitenin Açıkladığı Bazı Özellikleri :

*1kb ile 200Mb arasında yüklediğiniz her dosyadan para kazanabilirsiniz. Dosya Boyutu Önemli Değil ! İndirilmesi Yeterlidir Para Kazanmanız İçin!

* En yüksek download başı ödeme oranları – indirme başına 20 centten 60 cente kadar ödeme. En çok bizimle kazanacaksınız.

* Yüksek ödeme yapan benzersiz bir yükleme sitesiyiz.

* Satış Ortaklığı Sistemi – bizi tavsiye ettiğiniz kulalnıcıların kazandıklarından %10 kazanın.

* Premium Üyelik – dosyaları indiren kullanıcılar anket doldurmamak için Premium Üyelik satın alırlar. Eğer sizin dosyanızı indirmek için gelen bir kullanıcı Premium üyelik satın alırsa ödeme tutarının %30u sizin.

* Kolay Üyelik – 30 saniyeden kısa sürede kazanmaya başlayın.

* Satış ortaklığı mesajlaşma sistemi – Artık satış ortaklığı ordunuzla konuşabilecek ve onları daha fazla kazanmak için eğitebileceksiniz.

* Düşük ödeme limiti – Sadece 10$ kazandıktan sonra bile ödeme talep edebilirisiniz.

* Her türlü dosya uzantısı kabul edilmektedir!

* Süper Güvenli – Bilgileriniz, dosyalarınız ve kazançlarınız bizimle güvende.!

* Uluslararası indirmeler – her ülkeye ödeme yapıyoruz!

* Esnek ve anında ödeme!

* Kolay kulanımlı klasör tabanlı yükleme yöneticisi.

* Yüksek teknoloji ürünü FTP, Doğrudan ve Uzaktan yükleme!

* Ödemeler gün geçtikçe artıyor.

* Gün geçtikçe yeni özellikler ekliyoruz!

ShareCashe kayıt olup yüklediğiniz dosyalardan kazanmak için daha ne bekliyorsunuz? 30 saniyede kayıt olun ve bir kaç basit tıklamayla yüklediğiniz dosyalardan kazanmaya başlayın.

Kaybedecek hiç bir şeyiniz yok çünkü zaten bir şekilde diğer upload sitelerine girip yükleme yapıyorsunuz. O siteleri tıklamak yerine ShareCash sitesini tıklayıp dosyanızı yükleyeceksiniz. Sizin için masrafı yok. Beş kuruş yatırım yapmadan internetten para kazanma imkanı sunuyor.

Üye Olmak için Tıklayın :

ÖM atınız.[/CODE]

[b]Denemesi Bedava ! Sizde Üye Olun, Paylaşın, Kazanın ![/b]

[b][color=#FF8C00]Dosya İndirme İndirme İpuçları[/color][/b]

Yüklediğiniz dosyaları indiremediğini söyleyen olursa onlara [color=#0000FF]Opera Web Browser'ı [/color]kullanmalarını söyleyin.

Opera ile açılan sayfada [color=#0000FF]Regular Download'a[/color] basınca çıkan sayfada [color=#FF0000]Close[/color] tuşuna bassınlar. [color=#0000FF]Tekrar Regular Download'a[/color] bassınlar. [color=#FF0000]Click Here To Continue tıklayınca [/color]dosya iniyor.

[center][b][size=3][color=#FF0000]İndiremeyenler İçin Videolu Anlatım[/color][/size][/b][/center]

[b][color=#0000FF]Youtube Link :[/color][/b] [b][u]http://www.youtube.com/watch?v=G8PYY2mxNvw[/u][/b]

[b][color=#0000FF]Youtube Giremeyenler İndirsin [5 Kb](Youtube Sorunsuz Girebilirsiniz!) :[/color][/b]

[b][u]http://hotfile.com/dl/26449136/7d1ee66/Youtube_Girme.zip.html[/u][/b]

[center][/center]

[center][b][size=3][color=#FF0000]Kanıtlar[/color][/size][/b][/center]

sc6payment.jpg

screenshot20100116at244.png

bjfi2q.jpg

2j4vlw2.jpg

[b][color=#696969]Konuyu yazmak zor oldu :) Biraz uğraştım ama sonunda Bitti! :D:D [/color][/b]

bence "fake" ama genede denemek istiyorum... Bence linklerimizden indirseler bile ödeme yapmazlar... Sen denedin mi?.. acaba işe yarıyor mu?..

Tamamen Gerçek !!! Ödemeyi Min. 10$ Olunca Alıyorsun. 40 Download yapılırsa 10$ yapar. Daha fazla da olabilir. Ödeme birkaç gün içinde yapılıyor.

Deneyin Pişman Olmazsınız. Site Güvenilir.

Peki Onlar Niye Bu Kadar Veriyo Diyenler İçin:

Download yapanlar form doldurmak zorunda (Premium Üyeler Hariç). Site sahibi form başına 2$ kazanırsa sana 0.3$ veriyo. Yani herkes Karlı. Kesinlikle Gerçektir.

osmankorsan arkadaşımız kendini referans göstererek bizleri üye yapmak istiyor çünkü sizlerin katılımıyla onada pay verilecektir..

verilen link teki index.php?ref=111793 bu numaralı kod osmankorsan adlı arkadaşın referans kodu.:D

Evt.. bende farkındaydım... kazansın şayet... bizde kazanırsak neden olmasın :)

osmankorsan arkadaşımız kendini referans göstererek bizleri üye yapmak istiyor çünkü sizlerin katılımıyla onada pay verilecektir..

verilen link teki index.php?ref=111793 bu numaralı kod osmankorsan adlı arkadaşın referans kodu.:)

Arkadaşlar ben size yardımcı oluyorum sizde bana yardım etmiş oluyorsunuz. Böyle birşeyi ilk kez görüyorsunuz. Yani siz de karlı oluyosunuz :D

şimdi üyelik açtım ama upload nereden yapacagımı bulamadım... tıklıyorum acılmıyor :S

Yanda Upload yazan yerden yapabilirsiniz.

Linkleri bulmak için Upload Manager'e tıklayın. Orada yüklediğiniz dosyalar bulunur. Linkleri kopyalarsınız ve paylaşırsınız :D

Sorusu Olanlara Yardım Edebilirim :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...