Jump to content

Mp3 Yasağı

1988666

Recommended Posts

mp3 indirme yasağı var ama siteleri kapatıyorlar. Limewire den mp3 diye indiriyorsun çoğunlukta virüs veya başka birşey geliyor karşına. bence bir virüs taraması yap ve modemi resetlemeyi dene. modemini kapatacaklarını zannetmiyorum sadece o anda girdiğin ıp adresini erişime kapatmış olabilirler ama kişiye özgü bir saldırı yapmazlar.Dünyada milyonlarca internet kullanan ve %90 gibi bir oranıda böyle mp3 indirme programlarını veya mp3 indirme sitelerini kullanıyorlar. Herkesle tek tek uğraşacaklarını zannetmiyorum...

Saygılar...

yaw bende yeni arkadaştan duydum filtre koymuşlar arkadaş yakalanmış kapatmışlar modemi 260 tl ceza verip yeniden açtırmış nası bişey ya cidden durumlar vahimleşti galiba :lol: winrarla falan indirince de yakalanma ihtimali varmı ya???

yaw bende yeni arkadaştan duydum filtre koymuşlar arkadaş yakalanmış kapatmışlar modemi 260 tl ceza verip yeniden açtırmış nası bişey ya cidden durumlar vahimleşti galiba :lol: winrarla falan indirince de yakalanma ihtimali varmı ya???

arkadaşın uydunet mi kullanıyor ?

çünkü uydu net kullanıcılarının ip adresi sabittir değişmez ve eğer dediğin gibi blocklama varsa ip adresini filtrelemişlerdir. ama böyle birşey olacağını zannetmiyorum ...

Saygılar...

aynen yasaklar çiğnenmek içindir dimi :lol:

yasaklanan Youtube vb. şeyler oldumu Direkt Program veya çözümler ßuLundu(yasaklar Çignendi) ve giriş yaptık vs vs DamaRımıza ßasarsalar Yine çiğneRiz.. :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...