Jump to content

Usb çalışmıyor..format Yemiyor.?!

cengo_19

Recommended Posts

arkdşlar 8gb kingstom usb belleğimi pc görmüor..usb klasörüne girdiğimd ' Erişilemez G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi' hatası alıyorum..lütfen acil yardım edin..başka pc de de denedim çalşmıyor..harddisk low level format tool bu programıda denedim görmedi..cvp bekliyorum...

xp cd sini takıp sanki bu flashh belleğe xp kuracakmış gib yapıp normal biçimlendirme yapmayı denedin mi?Biçimlendirme %100 olupta kur dosyaları kopyalıyor ekranı gelmeden reset tuşuna basın.Sistemi normal başlatıp o flash belleği tekrar biçimlendirin.Eğer bu da olmuyorsa flash belleğinde arıza var derim.Saygılarımla

dos tan erişmeyi dene, dizini açarsa ordan format atmayı dene veya direk windowstan sağ tıkla biçimlendir de flash diskin olduğu sürücüye, hiç erişilemiyosa zaten flash bellek gitmiştir büyük ihtimal

olmadı arkdşlar...=(

Şuanda bende aynı dertteyim arkadasım sabahtan beri uğrasıyorum onlarca program denedim dostan denedim yağmuradamın dediği gibi xp kurdan biçimlendirmeye calıstım olmadı suan da tek bulduğum test disk diye bir program tek ümit o onunlada olmazsa kaldırıp atıcam :( eğer çözüm bulursam buraya yazarım bende

Şuanda bende aynı dertteyim arkadasım sabahtan beri uğrasıyorum onlarca program denedim dostan denedim yağmuradamın dediği gibi xp kurdan biçimlendirmeye calıstım olmadı suan da tek bulduğum test disk diye bir program tek ümit o onunlada olmazsa kaldırıp atıcam :( eğer çözüm bulursam buraya yazarım bende

haber bekliyorum senden inş olur...olmadı garantiye göndericez...=(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...