Jump to content

Katılımsız Çantası 2010 V1.5

apocalypse39
 Share

Recommended Posts

Program geç açılıyor diyenlere BURADA nasıl yapacağınızı anlatmıştım.

ilgin için teşekkür ederim kardeş çok saolasın ama sanırım yanlış anlamışsın ben rar dan çıkartılışını demiyorum programın açılmasını diyorum program açılırken yani AIO açılırken uzun süre bekliyorum !

Edited by 69sihirbaz69

ilgin için teşekkür ederim kardeş çok saolasın ama sanırım yanlış anlamışsın ben rar dan çıkartılışını demiyorum programın açılmasını diyorum program açılırken yani AIO açılırken uzun süre bekliyorum !

Büyük ihtimalle yanlış anlayan sensin :) O AIO'nun üzerine sağ tıklayıp "Klasöre çıkart" de ve sonra çıkan klasörün içindeki "Autorun" dosyasını çalıştır bakalım neler olacak :)

striker doğru söylemiş, ben onu kastetmiştim zaten. Bir defaya mahsus klasöre çıkart işlemini yaparsanız oluşan klasördeki autorun dosyası ile programı açabilirsin. Diğer tek EXE'ye gerek kalmaz.

Büyük ihtimalle yanlış anlayan sensin :) O AIO'nun üzerine sağ tıklayıp "Klasöre çıkart" de ve sonra çıkan klasörün içindeki "Autorun" dosyasını çalıştır bakalım neler olacak :)

Teşekkürler :)

striker doğru söylemiş, ben onu kastetmiştim zaten. Bir defaya mahsus klasöre çıkart işlemini yaparsanız oluşan klasördeki autorun dosyası ile programı açabilirsin. Diğer tek EXE'ye gerek kalmaz.

Size de teşekkürler sizin gösterdiğiniz resimde ki Şeyi ilk indirdiğimiz rar lı hali sanmıştım rar dan çıkarmasını gösterince :) saolun :)

• 3 hafta sonra ...

hocam öncelikle eline sağlık, emek vermişsin güzel çalışma.. ancak ben partların hepsini Jdowloand ile indirdim, fakat rardan çıkartamadım..çıkart dediğimde hata veriyo...böyle sorun yaşayan başka arkadaş varmı?? linklerde bir sorun olabilrmi.? teşekkürler.

Güzel Çalışma İndiryoru Ama Korkuyorumki Virüs Olma İhtimali Var

Virüs yok, tertemiz; gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Sadece Window Blinds'ın crack'ini virüs olarak algılıyor; o da yanlış alarm, sebebini anlatmış arkadaş.

Fakat ufak bir sorun var; paketi ne zaman kullansam alakasız bir siteyi atıyor İnternet Explorer'ın başlangıç sayfası olarak. İnternet Cafede devamlı müşterilere kurulum yaptığım için değiştirmeyi unutuyorum bazen. Yok mudur bunun çözümü?

Ellerine sağlık ''apocalypse39''.A.İ.O arşivime yeni bir aio eklendi :)

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

vrzfh5.jpg

Edited by umutcnakn

usta slm oncelıkle boyle mukemmmel bır calısmandan dolayı tskler.dostum bende kendıme gore boyle bır katılımsız calısma yapmak ıstıyorum.bunu nasıl yaptın herangı bır programı varmı bılgı verırsen bızımlede paylasırsan sevınırım saygılar.

Virüs yok, tertemiz; gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Sadece Window Blinds'ın crack'ini virüs olarak algılıyor; o da yanlış alarm, sebebini anlatmış arkadaş.

Fakat ufak bir sorun var; paketi ne zaman kullansam alakasız bir siteyi atıyor İnternet Explorer'ın başlangıç sayfası olarak. İnternet Cafede devamlı müşterilere kurulum yaptığım için değiştirmeyi unutuyorum bazen. Yok mudur bunun çözümü?

Alaksız site dediğiniz asıl alakası olan sitedir.

Alaksız site dediğiniz asıl alakası olan sitedir.

Yani kibarca diyorsunuz ki seve seve razı olacaksın; anlaşılmıştır. Neyse, böylesine güzel bir çalışma için katlanılır; o kadarcık kusur kadı kızında da olur ne yapalım.

• 2 ay sonra...

Sayın üstadım;

"Çanta'nın button ve arkaplan image dosyalarına güvenlik kodu uygulanmış ve değiştirilmesi durumumda çalışmayacak şekilde ayarlanmıştır.

Güncellenen bir programı Çanta'ya eklemek için, çıkardığınız dizindeki AutoPlay->Docs klasörü içine yer değiştirmek istediğiniz program ile aynı isimde olmasına dikkat ederek güncelleyebilirsiniz.

Örn: 7-Zip güncellendi ve sizde çanta da güncellemek istiyorsunuz. Güncel 7-Zip'in ismini 7-Zip 9.10 olarak değiştiriniz ve AutoPlay->Docs dizinine atarak değişimi onaylamanız yeterli olacaktır." demişsiniz. Sitenizden uzun süredir programları indirip güncel şekilde bu çantayla kullanıyorum ama bir dikkatsizlik sonucu Babylon'un ismi karışmış; bir türlü tutturamadım. O docs klasörünün içerisindeki babylon'un dosya ismini verebilir misiniz mümkünse?

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...