Jump to content

Template Monster Yardım

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Benim sorunum şu:

Bir kişisel web sitesi yapmayı planlıyorum. Şablon olarak kendime TM 6634 seçtim ve indirdiğim template çerisinden 4 klasör çıktı. Bunlar:clipart_library, flash,fonts ve psd. İçlerinde en çok hakim olduğum photoshop olduğu için psd klasörü içerisindeki dosyaları kendi isteğim doğrultusunda editledim. Ancak bu adımdan sonra ne yapacağım konusunda hiç bir bilgim yok. Yani bu editlediğim dosyaları indexin içerisine nasıl gömücem, sanırım iş sadece photoshop ile bitmeyecek flasha da el atmam gerekecek ama nasıl? Bu daha sorularımın ilki bunları aştıkça diğerlerini de sormaya devam edeceğim tabiki :) Acemilik böyle bir şey olsa gerek..

Saygılar.

Birbirlerine göre artıları eksileri mutlaka vardır ama flash siteler her zaman dikkatimi çekmiştir. Bilmemek de yapamamak için engel değil diye düşünüyorum, öğrenmek istedikten sonra... Aslına bakarsan site devamlı güncellenecek yani bir nevi blog gibi olacak günlük olmasa da bu şekilde bir sistem bu template de nasıl olacak onu da bilmiyorum wordpress de daha kolay yapılabilir sanırım. Ancak dediğim gibi öğrenmek istiyorum...

.... Teşekkür ederim dostum şimdi mantığını kurdum olayın kafamda sayfalardan bir tanesinde yaptım. Diğerlerini de yaptıktan sonra zannediyorum olay photshopdan çıkıp tamamen dream de biticek, oradan birbirleri arasında link kurup site hazır hale gelecek...

photoshopda dilimlemeyi tamamladıktan sonra dream de diğer işlemleri yapıp siteyi kurdum.. bu yaptıklarımı birde flash için denemek istedim ancak bir yerde takıldım yine.. Tüm sayfaları ayrı ayrı editledikten sonra, bunları tek bir html in içerisine nasıl gömeceğimi anlayamadım. main sayfasını export ettiğimde bir swf dosyası ve html dosyası oluşturuyor ancak o sayfada sadece main sayfasını oynatıyor, diğer sayfalara geçiş yapamıyorum. Bunu nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim..

Saygılar..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...