Jump to content

Thinapp La Farklı Bir Portable

barcod

Recommended Posts

Ben izledim merakdan gayet güzel anlatmış. Ama benim tek sorum var. Ben bunu hiç kullanmadım. Şu Paketi Sıkıştır bölümü üzerinde MSI dosyası oluştur var. Örneğin ben Sistem imajını programla aldıkdan sonra "Photoshop" veya bir başka programı yükleyip . "Paketi sıkıştır" yerine "MSI dosyası oluştur" desem katılımsız mı photoshop veya herhangi bir seçdiğim yazılım ?

Ben izledim merakdan gayet güzel anlatmış. Ama benim tek sorum var. Ben bunu hiç kullanmadım. Şu Paketi Sıkıştır bölümü üzerinde MSI dosyası oluştur var. Örneğin ben Sistem imajını programla aldıkdan sonra "Photoshop" veya bir başka programı yükleyip . "Paketi sıkıştır" yerine "MSI dosyası oluştur" desem katılımsız mı photoshop veya herhangi bir seçdiğim yazılım ?

04-03-2010

Biraz geçoldu ama cevab vereyim MSI Pketi programın extra bir uygulamasıdır portablenizi

oluştururken MSI Paketini de tercihen oluşturabilirsiniz.Ben Masaüstü bilgisayarımda

bu paketleri kullanırım Flash bellekde'de Portablsini Zaten MSI paket de portabledir

katılımsız kurulum gibi denemek için oluşturup kurarsanız çok basit anlaşılır zaten

kalın sağlıcakla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...