Jump to content

Windows Vista Sp2 Tüm Sürümler 32 Bit+64 Bit

fatihhilmi
 Share

Recommended Posts

[quote name='croteam' date='06 September 2011 - 08:43 ' timestamp='1315298580' post='1074945']
'fatihhilmi' Kardeş

Ben Windows Vista Sp2 Tüm Sürümler 32 Bit+64 Bit Boot DVD, Microsoft Virtual PC De Kurmaya Çalıştığımda Misal Windows Vista Home Premium veya Ultimate 32 Bit Sectiğimde Serial Girmeden veya Girdiğinde Bile Windows Seçim Ekranını Geçtikten Sonra Kum Saati Çıkıyor Öyle Kalıyor Neden Bunda Böyle Birşey Oluyor Anlayabilmiş Deiğilim, Diyer Bende 3 Tane sinin 2 Tanesi Windows Vista Tüm Sürümler 32 - 64 Bit birleşik dvd, Diyer 1 Tanesi Windows Vista Tüm Sürümler 32 ve 64 Bit ayrı ayrı dvd var onlar sorunsuz çalışıyor. Seninki Niye Windows Seçim Ekranını Geçtikten Sonra Donuyor Anlayabilmiş Değilim.

Sorunumun Çözümü Nedir Sanal PC De Deneme Amaçlı Kurmaya Çalışmıştım.

Herhangi Bir Sorun Yok, Hata Yok, CRC Hatası falanda yok. Sadece Windows Seçim Ekranını Geçtikten Sonra Donuyor. Yardım.

Donanımsal Bir Problemim de Yok PC De. Neden Bunu Yapıyor.

ISO DVD de Bir Problem var Diyecem ama Onunla Akakası Yok, Çünki ;

Alakası Olsa Boot DVD Açılış Yapamaz Öyle Kalırdı veya Açılış Hatası verirdi Misal Kernel Hatası Gibi.
[/quote]

malesef çözüm bulamıcam herşeyi detaylı anlatmışsınız
bende virtual pc ile kuruyorum ama problem yok

[quote name='zeki ural' date='01 October 2011 - 08:34 ' timestamp='1317458058' post='1087949']
avatarına hasta oldum ,kardeşim ffx"ten dimi o..

indirmeye başladım inşallah partlarda sıkıntı çıkmaz hayırlısı..vira bismillah
[/quote]

:good:

[quote name='samuel2009' date='03 January 2012 - 18:20 ' timestamp='1325614851' post='1135372']
7. part yok kardesım kırılmıs sanırım bir bakarmısın acaba :((((
[/quote]

7. part güncellenmiştir.

Edited by fatihhilmi

• 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Ben indirdim ve şu anda bunu kullanıyorum. Vistaya olan ilginin neden bu kadar az olduğunu anlamıyorum. Evet belki ilk çıktığında hantaldı ama updateler ile baya düzeldi. Zavallı Vistanın adı çıkmış dokuza inmez sekize. Ben çok memnunun ve çok hızlı çalışıyor. Hatta Windows 7 den bile iyi çalışıyor diyebilirim. Uzman arkadaşlarımız mesela şöyle güncel Vistalar yapsalar ne güzel olur.

[quote name='safkanturk' timestamp='1352757753' post='1255506']
Ben indirdim ve şu anda bunu kullanıyorum. Vistaya olan ilginin neden bu kadar az olduğunu anlamıyorum. Evet belki ilk çıktığında hantaldı ama updateler ile baya düzeldi. Zavallı Vistanın adı çıkmış dokuza inmez sekize. Ben çok memnunun ve çok hızlı çalışıyor. Hatta Windows 7 den bile iyi çalışıyor diyebilirim. Uzman arkadaşlarımız mesela şöyle güncel Vistalar yapsalar ne güzel olur.
[/quote]

Güncel bir vista AIO harika olur bencede. hem pc ye kurarım hemde arşivde durur.[img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/dribble.gif[/img]

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 5 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...