Jump to content

Win7 Boot Ekranını Değiştirmek İstiyorum..

Recommended Posts

Ben Win7 Modifiye ediyorum yakında ekliycem ama boot ekranınıda düzenleme şansımız var forumda aradım googlede yahooda aradım hiç kimse nasıl yapılacağını bilmiyor herhalde daha çözümü bulunamadımı acaba ?

sanırım system32\tr-TR\winload.exe.mui bu dosya olması lazım. bu dosyayı admin erişiminine aç sonra düzenleyebilirsin.... wista da bu dosya idi tabi microsoft değiştirmedi ise .

wista ile windwos 7 dosyaları benzer oldugu için bunu bir dene olmazsa bakarız....

Vista bot ekranı authui.dll

Seven bot ekranı ise 3 farklı dosya içerisinde bulunur.

winload.exe dahil olmak üzere

vista daki basitttir değiştirmek fakat Seven değiştirmek gercektende cok zor ama artı programlarla yapılabilir. Logonstudio ile yapılabilir.Katılımsıza eklenecekse Recovery DVD oluşturma adlı konuyu inceleyebilirsin. logon studio kurarsın istedigin bot ekranını koyarsın daha sonrada DVD oluşturursun biraz bakmak gerekir videolu anlatımı o konuda mevcut

Restorator yada Reshack ile acabilirsin ama ben restoratoru tavsiye ederim.

Yoksa bu linkten upload ettim sana buyur: katılımsız Resources Tools

Please register to see this content.

usta bu logan değiştirme rogramları bazen sorun oluşturuyor. ben tavsiye etmem xp ve vistada denedim açlışı değiştirmek istedim fakat hata veriyor ve değişrmiyor hatta bazen pc açılmıyor... şahsen ben tavsiye etmiyorum bu tür rogrmları..... en iyisi dosylardan değiştrip kullanmak ...

ÖYle dogru söyluyorsun ama şöyle bir problem var Vista da ki açılış animasyonu bmp ler ile yapılır. Vista da ise 3 farklı dosyada Avi ve bmp var. onları nasıl değiştirmeyi düşünüyorsunuz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...