Jump to content

2 Gb Ddr2 800 Mhz Cl6 Kingston Ram 36 Usd

ketin
 Share

Recommended Posts

KINGSTON 2 GB DDR 2 800 Mhz CL6 ram 36 usd, Turkiyenin her yerine gonderilir...

Guangzhou Oriens Int. Trading.

Guangzhou, Guangdong P.R. China

Urun 8 - 15 gun icerisinde aliciya teslim edilir odeme moneygram veya Western Union ile yapilmaktadir. Urunler 5 yil garantilidir...

Iletisim

Tel: 0086 135 443 442 24

web: www.oriens.zxq.net - www.oriens.eu - www.oriens.esmartbiz.com

Edited by ketin

Cin Halk Cumhuriyeti Buyuk Elciligine sikayet edebilirsiniz ayni zamanda Istanbulda da bir iletisim buromuz var bizimle istediginiz yer araciligi ile irtibat kurabilirsiniz. ilginize cok tesekkur ederim ayrica Konya da da Bayimiz Mevcut...

minimum siparisimizde 25 adettir bilginize sunarim.

birde nasil resim ekleyebilecegimizi, anlatacak bir arkadas var mi ^_^

Edited by ketin

Ama anlamadigim bisey var, biz bu rami uretiyoruz, maliyeti 34 usd ye geliyor cidden bu adamlar nasil satiyor turkiyede ayni paraya konteyner ucreti vermiyorlarmi hadi gumruk vergiside mi yok anlamadim cidden ... :o

Peki sizden almaya karar verdik diyelim. 25 Tane de aldık. Peki ramler arızalı çıktı bunları geri göndermesi falanı filanı bu konularıda açıklığa kavuşturursanız çok güzel olur bence...

Mesela aldık ramleri 50 tane 20 tane arızalı çıktı. Değişimi kim yapıcak nereye göndericez? Türkiye garantili değil anladığım kadarı ile??? Ayrıca sadece bu 800Mhz CL6 mı üretiyorsunuz? Diğer modeller yokmu elinizde???

Peki sizden almaya karar verdik diyelim. 25 Tane de aldık. Peki ramler arızalı çıktı bunları geri göndermesi falanı filanı bu konularıda açıklığa kavuşturursanız çok güzel olur bence...

Mesela aldık ramleri 50 tane 20 tane arızalı çıktı. Değişimi kim yapıcak nereye göndericez? Türkiye garantili değil anladığım kadarı ile??? Ayrıca sadece bu 800Mhz CL6 mı üretiyorsunuz? Diğer modeller yokmu elinizde???

ARKADAŞ..

Güzel diyor yani buna cevap yoksa bu bir soygundur deyilmi o kadar cok alişveriş yapip geri karşiligi boş ciktigi oldu

Bir silah aldim internet üzeri bana oyuncak geldi peki hadi güzel geldi 2 gün sonra bozulursa napacaz üstüne su mu içicez göz göze almiyozki

diyelim gidek adam şurda yakin verek sen istanbul olsan ben antalyadayim sana ben 2 ram için mi gelcem Farz edelim geldim seni ya bulamazsam ?????????????

ya kim bu riske giripde 36 $ dan ram alır hadi aldı birde en az 25 adet alacak hadi 25 taneyide aldı bunu bide ÇİNden alacak garanti yok muhatap yok bu riske kim girer merak ediyorum?

'' benim bildiğim kington ramlar ömür boyu garantili ama buradaki 5 yıl bana biraz enteresan geldi ''

• 2 years yıl...

Uzun zaman oldu girmemistim siteye, simdi ram isinde turkiyede omur boyu garanti 9 yildir distributor firma tarafindan verilir ram bozlumsi gayet guc bir bilgisayar bilesenidir hadi bozuldu :) gonderici kargoyu Turkiye'den oder bizde buradaki kargo ucretini oderiz :) bu arada ticaret isinden elimi ayagimi da cekiyorum artik online ticarete basladim (ebay den satis yapiyorum :) birde aliexpress ten) daha iyi oluyor su an :)

Uzun zaman oldu girmemistim siteye, simdi ram isinde turkiyede omur boyu garanti 9 yildir distributor firma tarafindan verilir ram bozlumsi gayet guc bir bilgisayar bilesenidir hadi bozuldu :) gonderici kargoyu Turkiye'den oder bizde buradaki kargo ucretini oderiz :) bu arada ticaret isinden elimi ayagimi da cekiyorum artik online ticarete basladim (ebay den satis yapiyorum :) birde aliexpress ten) daha iyi oluyor su an :)