Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Editlenecek Dosya Listesi

Recommended Posts

• 1 yıl yıl...
Alıntı

basebrd.dll.mui  dosyasını ResourceHacker kullanarak editliyorum.Mesala 2009 Microsoft Corporation kısmını 2016 olarak değştiriyorum.Ama bilgisayardan özellikler kısmına girince orası hala 2009 olarak gözüküyor.Neyi eksik yapıyorum yardımcı olurmusunuz?

sahı

37 dakika önce, tapfer yazdı:

basebrd.dll.mui  dosyasını ResourceHacker kullanarak editliyorum.Mesala 2009 Microsoft Corporation kısmını 2016 olarak değştiriyorum.Ama bilgisayardan özellikler kısmına girince orası hala 2009 olarak gözüküyor.Neyi eksik yapıyorum yardımcı olurmusunuz?

Alıntı

basebrd.dll.mui sahıplıgını al sonra yap

• 1 yıl yıl...

iyi akşamlar arkadaşlar bu kodlar editlenecek dosyalar bilgisayarımızda kurmuş olduğumuz sistemin dosyalarınımı düzenlememize yardımcı oluyo yoksa hazırlamak istediğimiz görsel iso dosyasınımı düzenlememize yardımcı oluyo ?

SupporterS, Bir saat önce yazdı:

iyi akşamlar arkadaşlar bu kodlar editlenecek dosyalar bilgisayarımızda kurmuş olduğumuz sistemin dosyalarınımı düzenlememize yardımcı oluyo yoksa hazırlamak istediğimiz görsel iso dosyasınımı düzenlememize yardımcı oluyo ?

Bunlar kod değil editlenecek dosyanın yolu. dll, mui ve exe dosyalarının içeriğinde bulunan görselleri elle değiştirip görsel sistem oluşturuluyor. Bunu yapmak için kullanılacak programlardan bazıları Restorator ve ResourceHackers.

İster kurulu sistem üzerinde değişiklik yapın ister kurulum iso dosyası içerisinde.

• Like 1