Jump to content

Tıklama Programı

Recommended Posts

eUSE için bir program arıyorum şöyle bir şey ben mauseyi butonun üstüne getiricem ve o benim belirlediğim dakikalarda o butona basıcak autoitle yapabilirmiyim yada bunu yapıcak bir program varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim..

he-ka imece ;=)

sürekli başında olmanız gerekiyor ki çalıştıra basın ve program devam etsin benim istediğim ben yaptığım işlemleri ben bir kere çalıştır dediğim zaman saatlerce o butona basıcak ben bilgisayarı bırakıcam sağol yardımınız için ama bu programla olmıcak galiba..

Galiba bi sitede reklamlarda kullancaksın hiç önermem google çakıyo hatta mahkemeye werme olsılıgı bile war

öyle birşey için hayatta düşünmedim zaten belirtmiştim programı ne için kullanıcam diye bir mali müşavirlik programı var ve o programı bitirmem gerekiyor 3 cd gönderdiler ve bilgisayar başında durup anlatımları dinleyip ileri butonuna basmam gerekiyor bunun için kullanıcaktım resimde veriyorum. asla o amaç için kullanmıyorum yanlış anlşılmasın

21sj07.jpg

öyle birşey için hayatta düşünmedim zaten belirtmiştim programı ne için kullanıcam diye bir mali müşavirlik programı var ve o programı bitirmem gerekiyor 3 cd gönderdiler ve bilgisayar başında durup anlatımları dinleyip ileri butonuna basmam gerekiyor bunun için kullanıcaktım resimde veriyorum. asla o amaç için kullanmıyorum yanlış anlşılmasın

21sj07.jpg

yok yok şaka yaptım zaten genelde millet bu amaçlı kullanıorda ondan dedim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...