Jump to content

Tnctr Ile Daha Iyi Yerlere.

siranusta

Recommended Posts

Bir çok arkadaşımız Türkiye'nin nadide İşletim sistemi çalışmalarını yapıyorlar.

Bu arkadaşlarımızın yaptığı çalışmalar sayesinde Güzel yurdumuzun neresine giderseniz gidin hangi bilgisayarcıya girerseniz girin İllaki bu çalışmalar mevcut ve bu çalışmalar sayesinde daha kolay Format atıp Tüketicilerini En üst seviyede performans ile memnun kılabiliyorlar.

Bu arkadaşlarımızdan şahsen benim Şöyle bir ricam var Ne kadar Etik buna sizler karar verirsiniz,

Yapılan işletim sistemi çalışmalarında bir çok program, Driver vs.vs. Otomatik olarak kuruluyor Benim Bu arkadaşlarımıdan ricam şu,

@Wmismail Arkadaşımızın daha önce anlatmış olduğu şekilde Alexa Toolbar'ı Çalışmalarınızda İE ve Mozilla Web tarayıcılarına Entegre edip anasayfalarını da { http://www.tnctr.com/google }

Olarak ayarlayabilirlerse Eminim ki Henüz Tnctr Dünyasından haberdar olmayan ve Bu dünyadan faydalanmak isteyen büyük bir kitleye ulaşılabilir Alexa Toolbar'ın TNCTR'e olan Faydası sayesinde de Bu sayede belki bir adım daha ileri atma imkanına erişilebilir.

Saygılarımla Siranusta.

Edit : Başlık düzeltildi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...