Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Yeni Portable Oluşturma Programı

barcod
 Share

Recommended Posts

Portable Yapma Programı. Yeni ve Farklı Bazı yönlerden müthiş Amacına uygun bir Yazılım

Uygulamasını Görmek için. 6 mb Görsel Anlatımına bir bakın isterseniz.

BARCOD-55

348n5n4.jpg

Link:

http://hotfile.com/dl/32309326/325aa17/SFXMaker_1.2_Farkl_bir_Portable_2.rar.html

Aldığım İzlenimlerden biraz açıklama yapayım

1-Konudan yararlanan paylaşımın değerini bilen arkadaşlara teşekkür ederim

2-Konu Yeni olduğu için (2010) uygulamayı devamlı katılımsız yapmak için kullanan arkadaş neden paylaşmamış?

3-Instant demonun exe (Yani proje dosyasını neden vernedin diyen arkadaş bunun Boyutu'nun 123 mb civarında

olabileceğini bilmemiz gerekir.

Yeri uygunmu bilmiyorum ama Programın indirme linkini burda veriyorum Rar içeriği Setup+Videosu

İŞTE UPLOAD LİNK:

http://hotfile.com/dl/32461088/e9a1ebe/SFXMaker_1.2_Setup_Ful.rar.html

Edited by barcod

videoyu indirdim video acilmiyor.neden instand demo anlatiminin exe dosyasini eklemedin anlayamadim.acaba sorun sadece bendemi oluyor anlayamasim gitti.

Videoyu açamaman Sisteminizde eksik Codec sorunuyla ilgilidir.Dosya içindeki HTML simgesine tıklayın aşılan Web sayfasından izleyin olmazsa Codec Paketi Yükleyin

videoyu indirdim video acilmiyor.neden instand demo anlatiminin exe dosyasini eklemedin anlayamadim.acaba sorun sadece bendemi oluyor anlayamasim gitti.

klite codec pack in en son versiyonunu yükle açıyor ben açtım ama programı göremedim onuda

kendimiz indiririz artık sağolasın arkadaş

Bende zaten o sekilde acmaya calisiyorum olmuyor.Pc de xvid codec zaten yuklu.Sfx maker programi elinde yokmu ki eklemedin.Ben netten sfx maker dosyasini bulup indirdim ve portable yaptim foruma eklemek icin ama benim indirdigim senin resmini koydugundan farkli goruntusu var.Dosyayi ekliyorum.Bir bak istersen.

Please register to see this content.

Bende zaten o sekilde acmaya calisiyorum olmuyor.Pc de xvid codec zaten yuklu.Sfx maker programi elinde yokmu ki eklemedin.Ben netten sfx maker dosyasini bulup indirdim ve portable yaptim foruma eklemek icin ama benim indirdigim senin resmini koydugundan farkli goruntusu var.Dosyayi ekliyorum.Bir bak istersen.

Please register to see this content.

Evet bu değil nette buna benzer çok var yukarda UPLOAD Linkini verdim indirebilirsiniz

iyi günler

Şunu Söyleyebilirim ki Thinapp tan daha iyi sıkıştırma yapıp daha az zahmetle kısa sürede İstediğimize ulaşabiliriz barcod a +1 Teşşekkür...

arkadaşım bu program ile katılımsız da yapabilirsiniz. ben katılımsızlarımda hep bunu kullanırım

Acaba Bu programla nasıl uneted yaptığını kısaca yazabilirmisiniz....

Şimdilik Bi Çözüm Buldum

en son winrar ile Dosyaları geçici Arşivlemek yerine sfx maker ile direk olarak .exe şeklinde oluşturabiliyorum

Edited by ergunpoyraz

• 1 yıl yıl...
  • 2 years yıl...