Jump to content

Düzenek Oyunu Vardı Eskiden İstek

saydax

Recommended Posts

Arkadaşlar eskiden 2000 li yıllarda olması lazım bir düzenek oyunu vaardı flash oyun değildi çok mükemmel bir oyundu çok severek oynardım ismi aklıma gelmedi bileniniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. Alternatif oyunlarda olabilir tabi

hangisini istediğini bilmiyorum ama bu oyunu biliyor musun?

crayon physics deluxe

http://www.crayonphysics.com/[/CODE]

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

Bu değildi fakat bunuda oynayayım varsa başka arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim

crayon süper bi oyundur. bi kaç sitede mevcut bende vardı ama diğer pcde olmazsa yarın paylaşırım sitede gerçekten çok güzel oyundur oynayınca hak vereceksin (:

Lejon buna benzer bi oyundu am buda yeterli bunuda indriyorum hemen :D çok sağol.

Bunları istememin sebebi maziye dönmek istiyorum biraz bide bu oyunların hastasıyım gerçekten :D

Başka varsa alabilirim

• 5 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...