Jump to content

Türk öğrencilerinin Evrimi..

zinnnn

Recommended Posts

Türk öğrencilerinin evrimi ( turkish student evulotion )[/CODE]

[CODE]Biraz tebessüm etmek gerek[/CODE]

:)

4560.jpg

[CODE]buda hiphop çılar için ( hiphop çı anatomisi )[/CODE]

4581.jpg

[CODE]Aşağıdaki video 80 liler için,zaten diğer jenerasyon un bişey anlamayacağından eminim[/CODE]

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

Kardeş ellerin dert görmesin süper bi konu açmışın aynen dediklerinin hepsini yaşadım bende o jenerasyonun bi parçasıyım eklemek istediğim bikaç şey daha var Yaşil dev hulk - Ninja kaplumbağaların ilk bölümleri (StarTV - Kanal6) Ve vazgeçilmezim Görevimiz Tehlike Dizisi (Hele o insanların yüzlerini kopyalayıp takmaları:))) Beverly Hilss çizgi Filmi (StarTV (İnterSTAR) Alf - A takımı - Cosby Ailesi susam sokağı ahh ne güzel günlerdi bir daha asla gelmez biliyorum ama hayatımın en güzel günleriydi inş ilerde onun kadar olmasada o günlerin kokusu kadar bile bi zaman yaşarız.Sağlıcakla kalın...

Link falan var mı? Ben hiçbirşey göremiyorum da!!

buyur kadeşim link[/CODE]

[CODE]http://www.youtube.com/watch?v=SuV0ZqzLRCs[/CODE]

heyt beee sene 1900 çiftsıfır demek var şimdi :) :) :) ne günlerdi bol bol mahalle aralarında top oynardık terli terli su içerdik o bilyelinin biz dümenli olanını bide firenli olanını bile yapmıştık sonrada sen binecektin ben binecektim diye dövüşür birbirimize küserdik ama geri getiremeyeceğimiz birşey işte sağlıcakla

Biz güzel bir nesil yaşadık o zaman arkadaşlar bir ekleme de ben yapacağım. Trt 1 de tabi o zamanlar Tv1 Benny Hils Show vardı ne gülerdim onlara yaa.

Hepsi geride kaldı ve sanırım yaşlandık :)

Şimdiki gençliğe ve çocuklara acıyorum eskiden pc bu kadar yaygınlaşmadan önce hayat daha zevkliydi şimdi 7 ve 4 yaşındaki yiğenlerimi dışarda top oynatamıyorum pc başından kalkmıyorlar :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...