Jump to content

Windows 7 Sürüm Yazan Yeri Değiştirmek

ceseth

Recommended Posts

Arkadaşlar Bu Kısmı Nasıl Değiştircem Yardımcı olursanız sevinirim Elimde Windows7 hazır iso var onunla urasıyorum bir türlü bulamadım değiştirme yolunu şimdiden tesekkurler.

28r0f4o.jpg

elimdeki window7 dosyası içinde nerden bulucam ve hangi programla düzenleyebilirim şimdiden tesekkurler.

restorator ile

neden böyle birşeye ihtiyac duyuyorsun anlayamadım.ordaki sürüm numarasının sana ne zararı olabilirki.bence kendini daha faydalı şeylerle oyalassan daha iyi olur.

milleti kandıracak :p daha ne olsun, belkide sp1, sp2, sp13 yazar belli mi olur, sonuçta TÜRK olduğunu ispat edecek arkadaş :p

arkadaşım konuşma tarzın yanlış ben bilgi almak için konu actım neden açtın diye sorulması için değil kimse durduk yere konu açmaz bir şey sormaz merak etme demekki bende birşeylerle uğrasıyorum.

Konuşuyorlar işte rahat duramıyorlar,illa birisine birşey dicekler yaa,uyuz oluyorum bölelerine,bilmiosanız zırlamayın bilenler cevaplasın isteyen istediği şeyi yazar kımseyı ılgılendırmıo

Arkadaşım Amacım Kimseyi kandırmak değil nerden nereye çekıyorsunuz konuyu helal olsun ben modifiye işe ile urasıyorum kendim tasarlamaya calısıyorum siz altından neler cıkartıyorsunuz aip ama.

macım kimseyi karalamak değil yada kırmak.fikrimi söledim.modifiye edilmiş bir sistem hiçbir zaman kararlı çalışmaz modifiye edilen ve indirilmeye sunulan sistemlere o işi yapan yani modifiye eden kimse istediği herşeyi koyabilir.bunlara truva atı ve virusler dahil.sen koymazsın belki ama koyanlar var ve sistemin çöker.bir gun sisteme bir donaım eklersin bir bakarsın çalışmaz anaaa o da ne gerekli dosyalar modifiye edilirken gereksiz diye silinmiş.hemen bir orjinal cd dvd bulum silinen dosyayı yerine koymaya cslışırsın hata verir o arada sistem çöker elinde ne varsa kurtaramadan gider.dikkat etmek lazım yani.hforum sitelerinde çok çıkmıştır bu koular modifiye kurup sistemi bozanlar pc yi donanım olarak bozanları.hani araba alırke orjinal olsun derler ya en iyisi orjinal olanıdır.bence sen kendini sistem uzmanlığı web tasarım zmanlığı network uzmanlığı konularında geliştirsen daha çok faydası olur diye düşünüyorum.

kendimi örmek vereyim üniversite mezunuyum kalktım 2 yıllık bilgisayar programcılığı okuyorum hedefim network uzmanlığı yada web tasarım programcılığı.gelecek internette iyi bir web programcısı olursan getirisi çok olur.

saygılarrr.

Şimdi ben size şunu soruyorum. Windows 7 modifiye başlayıpda aynı XP 'de ki gibi şu klasördeki budur şu işe yarar hakkında bir başlık açıldımı forumda yoksa bilen açmıyormu? Hangi dosya nedir ne işe yarar bilen paylaşabilirmi? Ben bütün dosyaları düzenledim çünkü...

arkadaşım konuşma tarzın yanlış ben bilgi almak için konu actım neden açtın diye sorulması için değil kimse durduk yere konu açmaz bir şey sormaz merak etme demekki bende birşeylerle uğrasıyorum.

şaka şaka, bende değiştirmek isterdim, fantazi olsun diye

Konuşuyorlar işte rahat duramıyorlar,illa birisine birşey dicekler yaa,uyuz oluyorum bölelerine,bilmiosanız zırlamayın bilenler cevaplasın isteyen istediği şeyi yazar kımseyı ılgılendırmıo

kime uyuz oluyon açıkça söyle de bizde uyuz olalım :p

Arkadaşım Amacım Kimseyi kandırmak değil nerden nereye çekıyorsunuz konuyu helal olsun ben modifiye işe ile urasıyorum kendim tasarlamaya calısıyorum siz altından neler cıkartıyorsunuz aip ama.

sorun yok kardeş, yukarda restorator cevabını verdim zaten

Şimdi ben size şunu soruyorum. Windows 7 modifiye başlayıpda aynı XP 'de ki gibi şu klasördeki budur şu işe yarar hakkında bir başlık açıldımı forumda yoksa bilen açmıyormu? Hangi dosya nedir ne işe yarar bilen paylaşabilirmi? Ben bütün dosyaları düzenledim çünkü...

www.tnctr.com/index.php?showtopic=130167[/CODE]

buraya baktın mı hiç? sonrada konu aç, sonrada kız. yakışıyo mu tnctr üyelerine

"Windows sürümü" başlık kısmı systemcpl.dll.mui dosyasında sürüm bilgilerinin olduğu dosyayı YeNiÇe®i söylemiş

Bu arada tartışmaya neden gerek duyuyorsunuz anlamıyorum soruyu soran arkadaş haklı windows 7 modifiye hakkında pek fazla bilgi yok konulara bakın ne demek istediğimi anlarsınız. Bir çok kişi aynı soruyu tersten sormuş gitmiş yeni konu açmış. Zamanım olsa windows 7 için hangi dosyalar editlenebilir (diyalog,menü) anlatıcam da...

vazgeçin şu windowsun orasını burasını ellemekten adamlar yapmış işte koskoca microsoft nesini beyenmeyipte oynuyorsunuz anlamıyorum çakın 1-2 tema görünüm değişsin icon değiştirin ama yazılarla oynayıpta neyapacaksınız win7 yazıyo win8 yapsan ne olur

vazgeçin şu windowsun orasını burasını ellemekten adamlar yapmış işte koskoca microsoft nesini beyenmeyipte oynuyorsunuz anlamıyorum çakın 1-2 tema görünüm değişsin icon değiştirin ama yazılarla oynayıpta neyapacaksınız win7 yazıyo win8 yapsan ne olur

Öncelikle biz bunu "Hobi" olarak yapıyoruz. Ve karşılğında herhangi birşey talep etmiyoruz. Bunları modifiye ile uğraşanların dilinden yazıyorum. Maksat eğlence, değişiklik ve başkalarına yardım etme. Bunların ters ve uygunsuz olan hiçbir yönü yok. Toplumu kötü yola düşüren bir durumda söz konusu değil. İsteyen istediğini yapmakta özgürdür.

neden böyle birşeye ihtiyac duyuyorsun anlayamadım.ordaki sürüm numarasının sana ne zararı olabilirki.bence kendini daha faydalı şeylerle oyalassan daha iyi olur.

Daha önce hiç farklı bir windows teması kullandın mı?

Daha önce hiç windows format atılırken winamp winrar da kurulsun ben ugrasmayayım dedin mi?

Daha önce hiç kendime özel bir windows yapayım dedin mi?

Daha önce hiç şu windowsa format atarken şifre falan sormasın dedin mi?

Daha önce hiç formattan sonra neden güncelleştirmeleri tekrar tekrar yüklüyorum dedin mi?

ben dedim ve XP Vista ve 7 yaptım

En önemlisi: Daha önce hiç orjinal Windows aldın mı?

hiç Almadım

arkadaşım forumu biraz incelersen zaten düzenlenecek dosyaların listesi verildi... ve kullanman gereken update dosyaları ile temalar reg ayarları herşey var forumda...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...