Jump to content

Satılık Film Arşivi.

marvelin

Recommended Posts

YENİ

Selam Arkadaşlar Elimde Nacizane Film Arşivimi Satıyorum Filmler Tamamı DVD Ve Bluray Ripler'dir Görüntü Kalitesini Zaten bilen bilir. Film Arşivi Üyelere Özel Olarak Herşey Dahil [DVD'ler Princo veya maxell üyenin Tercihine göre Markalarda, Tümü Zarf İçerisinde Düşük Hızda Kopyalanarak Güvenli Bir Şekilde Alıcıya Gönderilecektir] Sadece Ve Sadece Film Başı 0.75 krş'tur.Dilediğiniz Kadar Sipariş Verebilirsiniz Arşivim Öyle Büyük Deil ama seçmece Filmlerdir.Seçtiğiniz Filmler 1 gün içinde Kargoya Teslim Edilir.

Satın Almak İsteyenler PM'den (Özel Mesajdan İrtibata Geçebilirler)

Filmler

2dhcmk5.jpg

34j8ac8.jpg

t0j4fl.jpg

**** Film Adet Başı 0.75 Kuruştur***

^^^^^^^Kargo Ücreti Anlaşmalı Kargo İle 2.5 Tl'dir^^^^^^^

Saygılarımla

En Son Eklenen Filmler

* Sherlock Holmes
* Hızlı Ve Ölü (1995)
* Hızlı Ve Ölü (2006)
* Vay Anam Vay 2
* Denek 2
* Triangle Proper (2009)
* Ateş Topu
* Vahşi Bellek
* Ejder Kapanı
* Tavşan Kız
* Sonu Olmayan Yol
* Tımarhane
* Belalı Çanta
* Pek Yakında
* Prens & Ben 3 Kraliyet Balayı
* Sokak Yarışcıları
* Mr.73
* Anakonda 4

• 3 hafta sonra ...
Şırnak diye bir film mi varmış?

yoo Araya karıştı heralde Askerlik yaptığım Yerde Fotoğraflar çekinmiştim onun klibi :D Araya karışmış işte :D

Yerim Kayseri'de Kargo Bana Aittir Konu günceldir.Hala En son çıkan filmleri İndirmekteyim.

Ayrıca Tamamını Almak İsteyenler Gönül Rahatlığıyla Portable Harddisklerini Veya Dahili Harddisklerini Gönderebilirler Fiyat İçin PM atın (Tamamını alacaklar) En Geç 2 Gün İçinde Teslim Ediyorum.

SAYGILARIMLA

• 3 hafta sonra ...

rwv22s.png

r7pwlg.png

Ejder Kapanı, Vavien, Sonu Olmayan, Alvin ve Sincaplar 2, Sizi Seviyorum, Kutsal Damacana 2, Kumarbaz Kız ve Silahşör, Münferit, Türkler Çıldırmış Olmalı, 39. Cadde, Sherlock Holmes gibi diğer yeni filmler de bulunmaktadır.

Kardeş, ne filmlerin uzantısı var, ne tarihi var. Seri olan filmlerin başı yok sonu var. Yerliler yabancılar karışık. vs. Eğer sen bu satış işini sürekli yapmak istiyorsan bence bizahmet şu listeyi düzenle önce. :)

@YeNiÇe®i, ya muselman de ya suffe. musel'in bir manası yok. :) Ve anlaşmadık tabi ki. :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...