Jump to content

Hangi Telefon Daha Iyi ?

quadcore

Recommended Posts

bana göre sony güzel telefon üretiyor ama elden çıkarırken verdiğiniz paranın 1/5 ine çıkarabiliyorsunuz. sony ikincil pazarı çok çok düşük. program yüklememe gerek yok diyen arkadaşlara tavsiyem samsung wifi 5233 800 saat bekleme 10 saat konuşma yazıyor. aşağı yukarı çoğu ilde garanti şubesi var. Garanti konusundan samsungta hiç bir problem yaşamadım. d880 kullanıyorum kenarları soyuldu diye garantiye verdim kapağını değiştirip verdiler. ama program yükleyecek arkadaşlar için şu anda populer olan telefonlar n79 - 5800xm - e72 - e55 - e75-n97

e72 - e 75 ve n79 görüntüsü benim hoşuma gitmediği için onları es geçtim. n97 çok para vatan word karta 1072 mi neydi o kadar para çok fazla

5800 güzel telefon özellikte iyi fakat iki kusuru var 1. şarj süresi (günde 3-4 saat konuşan biri olarak) 2. olumsuz yönü mesaj yazmak için telefonu yan çevirip mesaj yazıyorsunuz. tepkime süresi düşük olduğu için zor. ayrıca mesaj yazarken iki elinizi kullanacaksınız. ha ben alıştım yolda giderken tek elimle yazabiliyorum diyen arkadaşlarda vardır ama uzun bir telefonla öyle uğraşmak bana gör edeğil.

abdülyeh arkadaşımız e55 işlemcisi hızlı olduğunu söyledi. bu en çok nerede işe yarıyor telefona tema falan yüklediniz bazı programları yüklediniz hafıza kartına müzik vs yüklediğinizde düşük işlemcili telefonlar salise bazında geç cevap veriyor. (e 50 telefonumda çok kez denedim). hızlı cevap vermesi için standart tema kullanarak, hafızadaki bilgileri silerek tepki süresini hızlandırabiliyorsunuz. ama şu anda ki düşüncem e55 piyasaya çıksın bir müddet sonra yorumlara bakarım şarj süreside iyi ise gider alırım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...