Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Satılık İkinci El Bilgisayar

uurclkky

Recommended Posts

yaw fiat dusecek diye korkuyorm deseneee gercekler bunlar yeğenim sana 300 diyorum yok 400 diyorsunn senn banaa

Bak yaşın kaç bilmiyorum ama eğer bir ağzımı açarsam duymadın ve bir daha da duyamacağın şekilde konuşurum. Beni dinden imandan çıkarma. Anladığın ettiğin yok. Boş boş konuşuyorsun nedir ya bu. Amacın ne neyin peşindesin kardeşim sen?

Anakarat : Asus P5Q PRO 24 Ay garantili

Ram : 2x2 hyperix 1066 mhz - 4 Gb. 24 Ay Garantili

İşlemci : Q8400 4 Çekirdek 24 Ay Garantili

Detayları yazmaya gerek yok malüm herkes tarafından bilinen gerçekler böyle bir parçaya kim ne kadar verir ben fiyat belirlemeyeyim siz belirleyin kargo gelincede kargoya ödeme yaparsınız.

Sahibine P7P55D PRO i5 661 3.33 2x2 ddR3 4 Gb. Verdim

bulenttoto böyle devam edersen sana totodan ban çıkabilir.Yeter artık.Konunun içine ettin resmen.Almaya gönüllüysen pazarlığını et.Çamur atmayı bırakın.Bu fiyata etmez diyorsanız efendice söylersiniz.Satıcı da ve olası müşteri debilgilenir.Sizin yaptığınız resmen beleşe getirmek.uur ben olsam şöyle yazardım.Alın bu bilgisayarı üstüne 100 TL veriyorum.Adın gibi eminim 100 tl az.150 TL ver diyen çıkar.

Bir insan kendisi için ne düşünüyorsa başkası için de onu düşünmeli.Ben olsam bu fiyata vermem.Kasasını sandalye yapar otururm gene vermem.İçim sızlar.

P4 2.0 İşlemci ASsus 478 Pinli bir anakart,250 GB Pata samsung hardisk,nvidia fx5500 ekran kartı ve 1 gb ddr ramli bilgisayarımı bile 275 TL ye vermem.Ki vermedim zaten.Hediye ettim.Formatlayıp temiz xp kurup hediye ettim.

Yine söylüyorum fiyat belirleme satıcıya aittir.Güzellikle uyarma ve satın alma da alıcılara veya ilgilenenlere aittir.Bir daha uyarmayacağım.Bilgilerinize.Saygılarımla

Asus P5GC-MX/GBL Anakart (sanırım ekime kadar garantili)

Pentium Dual Core E2180 2.00 GHZ işlemci

300 Watt gerçek Power Supply

1 GB Kingston Ram SIFIR

80 GB Samsung 7200 RPM 2 MB Harddisk

Samsung 16X DVD-RW

Delux Multimedia Klavye

A4 Tech USB Mouse

Web Cam

mönitör haric 230 liraya alırım

• 2 hafta sonra ...

Bilgisayarcı olsan hadi müşteri gelir bu fiyatı çekersin ama burda nette olunca o iş çok zor herkes piyasa fiyatı altında gözlüyor eğer altında değilse zaten gidip bilgisayarcıdan alırlar ben piyasa fiyatı altında tutduğum halde bile jelatindeki ürünü satamadım,senin işin imkansız bide kötü yorum yazmayın demek baştan (-)

adam dükkan açmış elindeki ürünleri satmaya çalışıyor

sizde taş koymaya çalışıyorsunuz

sizin bu işten karınız yada zararınız nedir?

bırak herkes istediğini istediği fiyatlarda satmaya çalışsın

sizi bu kadar geren nedir yani?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...