Jump to content

Epox 9npa Serisi Nforce4 Ultra Anakart

mokutucu

Recommended Posts

değerli üstadlar bana gelen Epox 9NPA serisi Nforce4 Ultra anakartlı pc beni kanser edecek.windows xp kurulumu yapıp gerekli programlar kurulup çalıştırıyorum.makineyi ertesi gün açtığımında hard diski format atmış gibi görüp tekrar kurulum yapmamı istiyor.format atmaya başladığımda biçimlendirme kısmına geldiğimde partlar silinmiş gibi duruyor.hard diski tek part olarakta yapıp format attım.ertesi gün yine pc yi çalıştırdığımda makine yine hiç format atılmamış gibi.harddisk aynı formda duruyor.tekrar format atınca biçimlendir kısmına gelince tek part ve hard dis sanki windows yüklenmemiş gibi.şimdi işin ilginç tarafını size sormak istiyorum.bu pc de satalı hard disk takılı.satayı usb ye çeviren bir aparatla başka bir pc ye takınca içinde kurulu xp yi görüyorum.işin daha iliginc tarafı pc ilk açılışta biosun bilgilerini sıfırlıyor.bios pilini değiştirdim ayarlarını yaptım siteden indirdiğim driver li xp yi kurdum.kurulumda bir hata vermiyor gayet başarılı yüklüyor.hiç kapasam makine süper.ama 1 gün geçince beni çıltırtıyor.böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşımız varmı acaba.bana bir yardım edin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...