Jump to content

Masaüstü çalışması

egemynet
 Share

Recommended Posts

Biraz bilgi verir misin çalışmaların hakkında?

Nasıl siz Bu proje altında tasarım larınızı yayımlıyorsunuz bende 10 Adet tasarım yapıcam . Basit ama geliştirilebilir. Tabiiki proje kurucusu egemynet'in ismide çalışma içerisinde olucak..

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@egemynet

Çok teşekkür ederim, ilgilenmişsiniz (sen ve kintaro).

Akıllıca yapılmış, Doc klasörünün içindeki bat dosyaları hoşuma gitti...

AMS hakkında hiç bir şey bilmiyordum ama sayenizde ilk adımlarımı attım...

Tekrar teşekkürler...

Nasıl siz Bu proje altında tasarım larınızı yayımlıyorsunuz bende 10 Adet tasarım yapıcam . Basit ama geliştirilebilir. Tabiiki proje kurucusu egemynet'in ismide çalışma içerisinde olucak..

Çalışmalarını bekleriz.

@egemynet

Çok teşekkür ederim, ilgilenmişsiniz (sen ve kintaro).

Akıllıca yapılmış, Doc klasörünün içindeki bat dosyaları hoşuma gitti...

AMS hakkında hiç bir şey bilmiyordum ama sayenizde ilk adımlarımı attım...

Tekrar teşekkürler...

Rica ederim takıldığın yerde tekrar yardımcı oluruz.

ÇalıŞma GüzEL Elinize SağLık...

Sizden Bi Ricam OLacak Elinizde Programların buttonLarı VarSa PayLaşaBilirmisiniz ?

benım yaptıgım calısmanın ve eksilenin yaptıgı calımayı ındırısen zaten içerisinde butonlarıda bulacaksın. Yok arkadas bulamam dersen yaz upload ederiz bi yerlere. Ayrıca keni butonun kendinde yapabilirsin program içerisinde Tools\Buton maker ile

Edited by egemynet

ÇalıŞma GüzEL Elinize SağLık...

Sizden Bi Ricam OLacak Elinizde Programların buttonLarı VarSa PayLaşaBilirmisiniz ?

İnternette png uzantılı çok fazla icon ve icon paketi var. Bunlardan indirip butonmaker ile (AMS'nin Tools menüsünün altında Butonmaker diye bir programcık var) bulduğun iconları buton haline getirebilirsin.

İstersen benim kullandığım icon paketlerden birini upload edelirim, sen indirip beğendiklerini buton yaparsın..

Edited by eksilen

Tesekkürler egemynet Bende Biraz Calişma Yaptim Projenin Üzerinde Fazla Bir Degişiklik Yapmadim Ama Umarim Beğenirsiniz...

Arkadaşlar burada asıl olan görselliktir. Görselliğe yönelik her yapılacak çalışma biraz daha albenili olacaktır. Ben her ne kadar bu projemi kullanamasamda (cafe programımla ilgili) sizin kullanmanızı tavsiye ederim. Ben bu projemin diğer bir versiyonunda flash ile ilgili bir çalışmam vardı sayfa ortasında ve o menude Film satışı, Cd satışı, Format vs diye reklam koymuştum. Oldukçada iyi olmuştu, eğer kullanabilirseniz emin olun cafenizin ortamı değişecektir. Saygılar.

Edited by egemynet

Arkadaşlar burada asıl olan görselliktir. Görselliğe yönelik her yapılacak çalışma biraz daha albenili olacaktır. Ben her ne kadar bu projemi kullanamasamda (cafe programımla ilgili) sizin kullanmanızı tavsiye ederim. Ben bu projemin diğer bir versiyonunda flash ile ilgili bir çalışmam vardı sayfa ortasında ve o menude Film satışı, Cd satışı, Format vs diye reklam koymuştum. Oldukçada iyi olmuştu, eğer kullanabilirseniz emin olun cafenizin ortamı değişecektir. Saygılar.

İconların Siyah Göründügüne Bakmayın Üzerine Gelince Renkleniyor...

benım yaptıgım calısmanın ve eksilenin yaptıgı calımayı ındırısen zaten içerisinde butonlarıda bulacaksın. Yok arkadas bulamam dersen yaz upload ederiz bi yerlere. Ayrıca keni butonun kendinde yapabilirsin program içerisinde Tools\Buton maker ile

her İki Çalışmayıda İndirdim ÜzeRinde ÇalıŞmakTayım Zaten :)

ŞimDi yaPmak İsTediğim Örneğin Office ProgrAmLarını tek Pakette toplamak ve O Paketi TıkLadığımda BaşLat meünüsü TıkLarKen açıLan UFak PenceRe Gibi Bir Pencere AçıLmasını SağLıyaBilirmiyiz?

Edited by serhat_silvan

İnternette png uzantılı çok fazla icon ve icon paketi var. Bunlardan indirip butonmaker ile (AMS'nin Tools menüsünün altında Butonmaker diye bir programcık var) bulduğun iconları buton haline getirebilirsin.

İstersen benim kullandığım icon paketlerden birini upload edelirim, sen indirip beğendiklerini buton yaparsın..

VarSa Elinde Sadece ProgramLarın İcon veya Png DosyaLarı upLoad EderSen İyi Olur :)

Merhaba arkadaşlar,

Burda yapılan masaüstlerine baktım ve çok ilgimi çektim.

Programı indirip kurdum. Bu programı tam olarak kullanamıyorum.

Benim bilgisayarıma nasıl adapte etmem gerekiyor.

Bir kaç yerde kullanımı ile ilgili dökümanlar okumamam rağmen doğrusunu söylemek gerekirse işin içinden çıkamadım.

Örneğin benim bilgisayarım 1280*1024 çözünürlükte nasıl uygulaya bilirim.

Çalışmayı @eksilen'in çalışmasını kullanmaya başladım ama dediğim gibi benim bilgisayara nasıl adapte etmem gerekiyor.

Saygılar.

Merhaba arkadaşlar,

Burda yapılan masaüstlerine baktım ve çok ilgimi çektim.

Programı indirip kurdum. Bu programı tam olarak kullanamıyorum.

Benim bilgisayarıma nasıl adapte etmem gerekiyor.

Bir kaç yerde kullanımı ile ilgili dökümanlar okumamam rağmen doğrusunu söylemek gerekirse işin içinden çıkamadım.

Örneğin benim bilgisayarım 1280*1024 çözünürlükte nasıl uygulaya bilirim.

Çalışmayı @eksilen'in çalışmasını kullanmaya başladım ama dediğim gibi benim bilgisayara nasıl adapte etmem gerekiyor.

Saygılar.

Öncelikle Autoplay Medi Studyo yu bilgisayarına kurman gerek ve bu program hakkında bilgin olması gerekir. Bu hazırlanan masa üstleri herkesin kendi makinasına göre özel kodlarla hazırlanmıştır. Dolayısı ile seninde bu örnekleri kendi makinana göre yeniden kodlaman gerek forumda kullanımı hakkında pek çok örnek var Nereden başlıyayım dersen Talha'nın hazırladığı derslerle başlar, konu hakkında cok tecrubeli spydevil ve kintaronun örnekleri ilede kendini geliştirirsin takıldığın yerlerde yazarsan emin olki yardımcı olacak cok arkadas vardır.

Edited by egemynet

Buyur kardeşim Bu program ile windowsun kısayol tuşlarını kapatıp açabilirsin. Yani winkey+D tuşu iptal :)

Not : Programı çalıştırdıktan sonra bilgisayarını resetlemelisin.

http://egemynet.com/Winkey.rar[/CODE]

hocam bu kısayolu hallettim de , bir de windows 7 de görev çubuğunun en sağında masaüstünü göster var..

Onu nasıl iptal edebiliriz , bir fikrin var mıdır ?

ArkaDaşLar YapTıĞınız bu ÇaLıŞmada BaŞLat Menüsü Gibi bir menü yapabilirmiyiz ?

Demek İStediğim Office Programlarını bi baŞlıkta Topluyayım tıklandığında o ufak pencere açılsın ve içerisinde istenilen program çalıştırılsın .

Dialog ile böyle bir şey ekleyebilirsin

ArkaDaşLar YapTıĞınız bu ÇaLıŞmada BaŞLat Menüsü Gibi bir menü yapabilirmiyiz ?

Demek İStediğim Office Programlarını bi baŞlıkta Topluyayım tıklandığında o ufak pencere açılsın ve içerisinde istenilen program çalıştırılsın .

Ya da şöyle birşey yapabilirsin:

http://www.tamotomatik.org/dosya/baslat_menusu.zip[/CODE]